320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Siin aga tekib see olukord, kus paljud välismaalased tahavad mängule sisse saada ja ei saa seda just selle pärast, et nad pole eestlased? Minu sõpradest on näiteks tulemas üks sakslane ja üks uusmeremaalane ja vaevalt et Meeskonna poistele selgeks teed, et nad on Eesti koondise poolt. Nende jaoks ühed ameeriklased kõik.
    Tekib küll tavatu ja äärmiselt nõme olukord mitte sisse lasta ka neid välismaalasi, kes ka päriselt Eesti poolt on, aga antud olukorras oleksin selle otsuse poolt kähe käega. Selle otsusega saaksime sajad (tuhanded?) iirlased väljakult eemale hoida, samas kui jätaksime väljakult eemale kümned, parimal juhul sajad välismaalased, kes Eesti poolt on. Selline on minu vaatepunkt, kuidas kardan, et jalgpalliliidu vaatepunkti see ei ühti, eriti arvestades seda, millise rahvusvahelise kiunu nad endale peale võivad tõmmata. Aga loodan igatahes, et neil mune on see teoks teha.

    Kommentaar


      Ma natukene jahutaks tegelikult teemat fännide omavahelise kraaklemise osas.

      Inimene, kes läks järjekorda või istus hommikul varakult arvuti taha ja logis end Piletilevisse sisse ning ostis sealt pileti, kaks või kolm selleks, et mängule minna - on antud olukorras minu jaoks täiesti okei. Pole mitte mingit vahet, kas ta kannab lipsu, lambanahkset vesti või eesnahktagi. Ta tahab minna jalgpalli vaatama, sest tegemist on tähtsa mänguga - ja kes meist on see fänn, et öelda talle, et tema on vähem fänn, sest ei käi iga ilmaga igal mängul, ergo - tema pole seda piletit väärt?

      Selliselt paukumine on kurjast ja kaunis madalalaubaline.

      Ja ma ütlekski kõigile, kes ilma jäid, et te olete ise munnid, et ilma jäite, aga ma ei saa seda teha selle spekulantide jama pärast, mis juba pool tundi peale piletimüügi algust selgeks sai. See on räme kala, see on õudsemaid feile EJL jaoks üldse peale Brasiilia mängupiletitega toimunud ajuvabadust. Ei, see tänane kala on õudsemgi veel, päris kindlasti.

      Aga. Suvaline iirlasetont läheb ja ostab müügi-fucking-punktist 200 piletit ja keksib nendega internetis ja müüb neid oma zemljakkidele. Avalikult.
      Mis mõttes? Mis kuradima mõttes? ja EJL tõmbabki kõrvad lidusse ja läheb pobisedes vasakule ära? Ja ongi 11.novembril küljetribüünid rohelisi laike täis? Lihtsalt ongi nii? Kes EJL-s selle pasa eest vastutab?

      Minul ripub nina ees seinal praegu 2 sebrapiletit, üks endale ja teine pojale. Ja ma loen pileti pealt: PILETI KOPEERIMINE JA EDASIMÜÜMINE ON KEELATUD. Punkt, raisk! Edasimüümine on keelatud, kasumiga siis või kahjumiga - KEELATUD! Sellest peaks aru saama justkui, et kuivõrd selline punkt on tingimustes sees, siis peaks olema korraldajal ka vastutus selle punkti vastu eksimist kontrollida ja seda välistada. Ei? Saan millestki väga fundamentaalselt valesti aru?

      Koondis on teinud meile, jalgpalliarmastajatele, läbi ajaloo suurima üllatuskingituse. Ja meie oma jalgpalliasjapulgad lihtsalt, andke andeks, nussivad sadadele (kui mitte tuhandetele) selle võimaluse ära, lastes nende asemel staadionile vastasfännid või ulatades spekulantidele kandikul ja alandlikult naeratades kümneid tuhandeid eurosid maksuvaba raha.
      Öelge, EJL, et see ei ole nii. Öelge!

      Kommentaar


        Milline siis näeb välja Arena mängupäeval? Eestlasi ja iirlasi pooleks + sadu tühje kohti sponsoritele mõeldud piletitest? Üldse mitte võimatu variant.

        Kommentaar


          Ma tahaks kah nähe EJL poolt üpris konkreetset pressiteaded selle kohta, et kõik iiri fännid istuvad neile eraldatud sektoris ja kõik iiri fännid, kes on ostnud pileti mitteametlike kanalite kaudu (muud kanalid peale Iiri vutiliidu), seisavad kasutu piletiga staadionivärava taga. Konkreetne ja selge sõnum palun!

          Kommentaar


            EESTI JALGPALLI LIIT
            PRESSITEADE 17.10.2011

            Täna, 17. oktoobril kell 10:00 algas piletimüük Eesti - Iirimaa play-off kohtumisele, mis toimub reedel, 11. novembril kell 21:45 Tallinnas A. Le Coq Arenal.

            25 minuti jooksul müüdi Piletilevi süsteemi kaudu ligi 3500 pääset. Eelnevalt olid fänniühendused ja jalgpalliklubid broneerinud 4500 piletit, lisaks Iirimaa Jalgpalli Liit 1400 pääset.

            "Tavapäraselt oli esmalt võimalus pääsmeid broneerida fänniühendustel ja jalgpalliklubidel - ühelt poolt selleks, et inimesed, kes püsivalt koondist toetavad, ei jääks sellest kohtumisest ilma ja teiselt poolt selleks, et vähendada musta turu tekkimise mahtu," märkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

            Täna osteti interneti vahendusel üle 2000 ja Piletilevi müügipunktide vahendusel 1222 piletit. Interneti kaudu ei olnud pääsmeid võimalik soetada välismaalt, lisaks oli Piletilevi süsteemil ühekordne müügipiirang 4 piletile. Jalgpalliliit kontrollib saabunud teateid juhtumite kohta, nagu oleks üks inimene ostnud korraga oluliselt rohkem pileteid.

            "Arvestades et selline suuremahulisem piletispekulatsioon võis toimuda vaid Piletilevi müügip otsetud piletitega, mida oli kokku 1222, siis väidame, et nn mustale turule jõudvate piletite hulk ei ole siiski väga suur ja jalgpalliliit on endiselt seda meelt, et madal pileti hind ei olnud mitte ainult õiglane vaid ka õige otsus," lausus Aivar Pohlak.

            Vastavalt jalgpallivõistluste ja muude spordiürituste pealtvaatajate vägivalda ja muid korrarikkumisi käsitlevale Euroopa konventsioonile ning UEFA ohutuse ja turvalisuse juhendile ei aktsepteeri mängu korraldaja, Eesti Jalgpalli Liit, piletitega kauplemist.

            "Eesti - Iirimaa kohtumise piletite müümise ainuõigus on Eesti Jalgpalli Liidul. Pääse on Eesti Jalgpalli Liidu omand ning kui selle ostnud inimene rikub reegleid, sh müüb pileti kallimalt edasi, siis on meil õigus see pilet tunnistada kehtetuks, mis praktikas tähendab seda, et kui Iirimaa fännid sisenevad staadionile nendele mitte ette nähtud sektorisse, siis on meil õigus nad sealt kõrvaldada, mida me ka teeme," märkis Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Tõnu Sirel.
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas Hellik Vaata postitust
              Vastavalt jalgpallivõistluste ja muude spordiürituste pealtvaatajate vägivalda ja muid korrarikkumisi käsitlevale Euroopa konventsioonile ning UEFA ohutuse ja turvalisuse juhendile ei aktsepteeri mängu korraldaja, Eesti Jalgpalli Liit, piletitega kauplemist. /.../ "...mis praktikas tähendab seda, et kui Iirimaa fännid sisenevad staadionile nendele mitte ette nähtud sektorisse, siis on meil õigus nad sealt kõrvaldada, mida me ka teeme," märkis Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Tõnu Sirel.
              Meest sõnast, Sirelit sarvest, Tõnu. Tahaks näha. Siiralt tahaks näha. Aga ei näe, selle peale võib mürki võtta.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Ma natukene jahutaks tegelikult teemat fännide omavahelise kraaklemise osas.

                Inimene, kes läks järjekorda või istus hommikul varakult arvuti taha ja logis end Piletilevisse sisse ning ostis sealt pileti, kaks või kolm selleks, et mängule minna - on antud olukorras minu jaoks täiesti okei. Pole mitte mingit vahet, kas ta kannab lipsu, lambanahkset vesti või eesnahktagi. Ta tahab minna jalgpalli vaatama, sest tegemist on tähtsa mänguga - ja kes meist on see fänn, et öelda talle, et tema on vähem fänn, sest ei käi iga ilmaga igal mängul, ergo - tema pole seda piletit väärt?

                Selliselt paukumine on kurjast ja kaunis madalalaubaline.

                Ja ma ütlekski kõigile, kes ilma jäid, et te olete ise munnid, et ilma jäite, aga ma ei saa seda teha selle spekulantide jama pärast, mis juba pool tundi peale piletimüügi algust selgeks sai. See on räme kala, see on õudsemaid feile EJL jaoks üldse peale Brasiilia mängupiletitega toimunud ajuvabadust. Ei, see tänane kala on õudsemgi veel, päris kindlasti.

                Aga. Suvaline iirlasetont läheb ja ostab müügi-fucking-punktist 200 piletit ja keksib nendega internetis ja müüb neid oma zemljakkidele. Avalikult.
                Mis mõttes? Mis kuradima mõttes? ja EJL tõmbabki kõrvad lidusse ja läheb pobisedes vasakule ära? Ja ongi 11.novembril küljetribüünid rohelisi laike täis? Lihtsalt ongi nii? Kes EJL-s selle pasa eest vastutab?

                Minul ripub nina ees seinal praegu 2 sebrapiletit, üks endale ja teine pojale. Ja ma loen pileti pealt: PILETI KOPEERIMINE JA EDASIMÜÜMINE ON KEELATUD. Punkt, raisk! Edasimüümine on keelatud, kasumiga siis või kahjumiga - KEELATUD! Sellest peaks aru saama justkui, et kuivõrd selline punkt on tingimustes sees, siis peaks olema korraldajal ka vastutus selle punkti vastu eksimist kontrollida ja seda välistada. Ei? Saan millestki väga fundamentaalselt valesti aru?

                Koondis on teinud meile, jalgpalliarmastajatele, läbi ajaloo suurima üllatuskingituse. Ja meie oma jalgpalliasjapulgad lihtsalt, andke andeks, nussivad sadadele (kui mitte tuhandetele) selle võimaluse ära, lastes nende asemel staadionile vastasfännid või ulatades spekulantidele kandikul ja alandlikult naeratades kümneid tuhandeid eurosid maksuvaba raha.
                Öelge, EJL, et see ei ole nii. Öelge!
                sellise kirja võiksid kõik saata EJL postkasti ja mina olen kahekäega sellise arvamuse poolt.
                no, see pressiteada natuke tõstis tuju, aga kui on öeldud, et käsimüügist osteti 1200 pilteti (ja kuna lubatakse edasimüümist uurida, siis peaks 200 piletit, mis siin ühele iiripubi pidajale läksid raudselt ilma jääma) ja see on väike arv mustaturu jaoks, no okei, oletame, aga miks ei võiks mustale turule minna 2000 piltetit, mis osteti internetis?

                Kommentaar


                  Kas antud juhtumil ei oleks olnud (tagantjärele targutamise kui täppisteaduse korras, khm) õigustatud piletite müümine ainult läbi interneti ja registreerunud kasutajatele? Seeläbi oleks ju väga konkreetselt saanud piirata ühele isikule väljastatavate piletite arvu? Krediitkaardiga maksmise võimalus saadi ju ära nullida, oleks siis olnud väga ületamatu ka käituda skeemis "müük ainult registreeritud kasutajatele, max 5 piletit per kärss, finito". Olen sinisilmne? Tõenäoline fakt on ju, et ilmselgelt 99% spekulandipiletitest osteti käsimüügist, ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ttBoll
                    ole vait
                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Kas antud juhtumil ei oleks olnud (tagantjärele targutamise kui täppisteaduse korras, khm) õigustatud piletite müümine ainult läbi interneti ja registreerunud kasutajatele? Seeläbi oleks ju väga konkreetselt saanud piirata ühele isikule väljastatavate piletite arvu? Krediitkaardiga maksmise võimalus saadi ju ära nullida, oleks siis olnud väga ületamatu ka käituda skeemis "müük ainult registreeritud kasutajatele, max 5 piletit per kärss, finito". Olen sinisilmne? Tõenäoline fakt on ju, et ilmselgelt 99% spekulandipiletitest osteti käsimüügist, ei?
                    Ole vait
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      ? ole ise

                      Kommentaar


                        kui need kuuldud jutud tuttavatelt jne vastavad tõele, et "eesolevad 3 tüüpi ostsid 150 piletit per kärss", siis kas piletilevi kassasse sellest jälge ei jää? eniveis, keegi peaks nagu paari sõnaga vastutama ka. praegune pressiteade on umbes... ah ma ei hakkagi isegi.. ilmselt ennem mängu statka eest lehvitan oma 20sega...
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Päris korralik huinjaa küll, lolli mõistusega eeldasin, et homme õhtupoole saab veel ilusti piletid kätte, loll olin. Eks nüüd tuleb uurida, millal need lisapiletid müügile tulevad, aga ei kujuta ette, mitme minutiga need välja müüakse, või siis klubide kaudu vaadata, pilet tuleb kätte saada, see on fakt
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Ole vait
                            Sa meenutad mulle anekdooti seersandist, kes koos kahe ajateenijaga linna pealt plikade juurest kasarmu poole tagasi hiilib ja praalib nende ees:"Eh, tra, te olete ikka tõelised kollanokad, raisk! Mina oleks peaaegu saanud, aga teie jäite üldse ilma!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hellik Vaata postitust
                              EESTI JALGPALLI LIIT
                              "Arvestades et selline suuremahulisem piletispekulatsioon võis toimuda vaid Piletilevi müügip otsetud piletitega, mida oli kokku 1222, siis väidame, et nn mustale turule jõudvate piletite hulk ei ole siiski väga suur ja jalgpalliliit on endiselt seda meelt, et madal pileti hind ei olnud mitte ainult õiglane vaid ka õige otsus," lausus Aivar Pohlak.
                              Jumal tänatud.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas reix Vaata postitust
                                Kas sa ameeriklasele ja uusmeremaalasele ostsid ise pileti? Kas nad on siiani tulihingeliselt koondist toetanud? Kui ei siis siin kohati kohtava loogika kohaselt oled sa täis M kes ostab mingitele suvalistele jobudele piletid kes on wannabe fännid.
                                Esiteks ma ysna kindel, et nad Jeesti poolt. Teiseks, kui sul oleks v2ljamaa s6pru, kes tuleks sulle kylla, kas sa siis saadaks nad pikalt? Kui jah, siis oleks sa ise t2is M minu silmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X