320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kuule härra, ma viin su mõnele kõvale derbyle, näiteks Serbiasse Partizani fännikasse Crvena Zvezda särgiga ja vaatame, ehk tuleb sul mõistus koju.
    Vii mind ka palun kuskile, nii tahaks
    Käisin eelmine kuu Rangers-Celtic mängul, kuna piletid oli välja müüdud siis soovitati minna metroo ette et küll seal ikka keegi müüb ja üteldi mitu korda et me rohkem ei maksaks, täpselt 45 naela ! Saimegi oma 7 piletit kätte ja oh õnnetust, loomulikult rangersi sektorisse. Ma olin seal vaikne nagu hiir, kui Celtic 2-1 juhtima läks siis naersin lihtsalt mütsi sisse, oleks seda keegi näinud, ega minust suurt järgi vist ei oleks jäänud.
    Aga loomulikult on iirlasel, ameeriklasel, nigeerlasel õigus piletilevist ostetud piletiga istuda kusiganes aga ta peab seal vaikselt olema nagu mina olin

    Kommentaar


      Võibolla juba keegi ütled aga jop nahhui te vingute 4500 pileti vms jagati(oli bronnitud)juba eelnevalt laiali. Kas oleks parem olnud kui need 4500vms? inimest oleksid kuskil järjekorras seisnud. Arvatavasti kui oleks küik 10 300 piletit vabamüüki lastud oleks neid kes sinna mängule väga tahtsid minna ja ei saa sinna minna kuna piletid olid välja müüdud veel rohkem. Ise ikka kripskraps kohal nagu alati. Minu ees mingi vana ostis ka 50 piletit, a see oli vist roodust, nii et ju läksid need kuskile pataljoni.

      Kommentaar


        Siit saate endale veel piletid soetada kel soovi http://www.fai.ie/onlineforms/index....s-waiting-list

        e : See riigireetur Gordon99 sai ka banni sealt foorumist.

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          seda vist kui müüd mitu,aga kui teha ühe piletibisnes,kas siis ka?
          kuidas,kas air peldik tuleb ka tsarteriga välja?
          a ega ma tea,retooriline küsimus oli
          air peldik miski uus lennufirma?
          Ma uurin airBalticust hinda küll jah ja kui mõistlik hind siis eks näis kas orgunnib.niipalju on selge ,et 142 kohaline oleks 15nov ennelõunat vaba lendama DUB poole.
          sigpic

          Kommentaar


            Krt, kes see aff kõõik piletid ära ostis.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Võibolla juba keegi ütled aga jop nahhui te vingute 4500 pileti vms jagati(oli bronnitud)juba eelnevalt laiali. Kas oleks parem olnud kui need 4500vms? inimest oleksid kuskil järjekorras seisnud. Arvatavasti kui oleks küik 10 300 piletit vabamüüki lastud oleks neid kes sinna mängule väga tahtsid minna ja ei saa sinna minna kuna piletid olid välja müüdud veel rohkem. Ise ikka kripskraps kohal nagu alati. Minu ees mingi vana ostis ka 50 piletit, a see oli vist roodust, nii et ju läksid need kuskile pataljoni.
              minu teada Kaitsevägi ei pea piletilevist ostma, vaid saavad otse EJL'i käest. vähemalt selle põhjal mis ma olen oma Kaitseväes töötavate tuttavatelt kuulnud

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                minu teada Kaitsevägi ei pea piletilevist ostma, vaid saavad otse EJL'i käest. vähemalt selle põhjal mis ma olen oma Kaitseväes töötavate tuttavatelt kuulnud
                Ju vana oli siis lihtsalt kaval ja lükkas säbrulise ülikonna selga ja läks pileteid soetama

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  minu teada Kaitsevägi ei pea piletilevist ostma, vaid saavad otse EJL'i käest. vähemalt selle põhjal mis ma olen oma Kaitseväes töötavate tuttavatelt kuulnud
                  No mis värk sellega on, et ajateenijaid üldse staadionile lastakse, vanasti pidi sellel ajal ikka metsas istuma ja külmetama, mitte mööda tallinnat ringi põksuma ja pluss iga nädalavahetus linnaloal käima

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                    No mis värk sellega on, et ajateenijaid üldse staadionile lastakse, vanasti pidi sellel ajal ikka metsas istuma ja külmetama, mitte mööda tallinnat ringi põksuma ja pluss iga nädalavahetus linnaloal käima
                    Riigil pole piisavalt rulli, et neid "kinni" hoida

                    Kommentaar


                      No suurte "ärimeeste " asi kipub p... minema.Asi tuleks teha nii,et igale inimesele müüakse max. vaid kaks piletit
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Kas ajateenijatele ei anta mitte pileteid siis, kui staadionil on palju vabu kohti?

                        Kommentaar


                          Kuidas selgeks teha, kes on iirlane või mitte kui tal sümboolikat pole, isegi kui on sümboolika, äkki on tüüp ema poolt iiri päritolu saamlane või suisa isa tal bantu neeger, muudest silkatorkamatutest variantidest rääkimata. Aga kui isa iirlane, ema eestlane, mis siis, kas lubame statale sisse, äkki on nimi eestlane aga aju ja süda iirlane?
                          Ka eestlased on välismängudel kohapealt ostetud piletitega mujal kui eesti fännidele mõeldud sektorist vaadanud ja isegi eesti sümboolikas. Viimati nägin eestlasi Eesti lippu itaallaste keskel küljetribkal Modenas lehvitamas.
                          Küljetribkal pole vast probleemi, probleem tekib kindlasti padufännisektoris, kust tuleks iirlased eemal hoida.

                          Isiklikult ei tahaks olla iirlase nahas, kes on paraja papi eest riskinud piletit omamata võõrsile oma koondist toetama sõita, ostab pileti, ükskõik, kas hangeldajalt kallimalt või mujalt legaalselt ning ei pääse mängule.
                          Kes teab, ehk kunagi tekib ka eestlastel sama olukord, et fännikas võõrsil välja müüdud, kas siis kirume krdi kohalikku turvasüsteemi kui ukse taha peaks keegi meist jääma.

                          Eestlase eneseuhkus ja enesekontroll peaks välistama piletitega hangeldamise, sarnaselt Seni kogemustele Glasgows, kus fännid ise ei laskunud staadioni ukse taga käest-kätte müüdud piletihinda kõrgeks ajada.

                          Piletilevi müüjad tuleks ette võtta ja paremini neid informeerida või siis müüa mängudes, kus on oht, et tekib piletipaanika, (korra kümne aasta jooksul) pileteid ainult otse läbi Jalkaliidu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            No suurte "ärimeeste " asi kipub p... minema.Asi tuleks teha nii,et igale inimesele müüakse max. vaid kaks piletit
                            2 on vähe,
                            tehku kasvõi mingid perepiletid nagu olid piirimaal, a ala 1 täiskasvanud ja 2 last, 2 täiskasvanut ja 1 laps jne

                            Kommentaar


                              Kurb küll, isegi üritasin 10 paiku piletilevisse löögile pääseda, aga jäin tühjade kätega..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Kuidas selgeks teha, kes on iirlane või mitte kui tal sümboolikat pole, isegi kui on sümboolika, äkki on tüüp ema poolt iiri päritolu saamlane või suisa isa tal bantu neeger, muudest silkatorkamatutest variantidest rääkimata. Aga kui isa iirlane, ema eestlane, mis siis, kas lubame statale sisse, äkki on nimi eestlane aga aju ja süda iirlane?
                                Ka eestlased on välismängudel kohapealt ostetud piletitega mujal kui eesti fännidele mõeldud sektorist vaadanud ja isegi eesti sümboolikas. Viimati nägin eestlasi Eesti lippu itaallaste keskel küljetribkal Modenas lehvitamas.
                                Küljetribkal pole vast probleemi, probleem tekib kindlasti padufännisektoris, kust tuleks iirlased eemal hoida.

                                Isiklikult ei tahaks olla iirlase nahas, kes on paraja papi eest riskinud piletit omamata võõrsile oma koondist toetama sõita, ostab pileti, ükskõik, kas hangeldajalt kallimalt või mujalt legaalselt ning ei pääse mängule.
                                Kes teab, ehk kunagi tekib ka eestlastel sama olukord, et fännikas võõrsil välja müüdud, kas siis kirume krdi kohalikku turvasüsteemi kui ukse taha peaks keegi meist jääma.

                                Eestlase eneseuhkus ja enesekontroll peaks välistama piletitega hangeldamise, sarnaselt Seni kogemustele Glasgows, kus fännid ise ei laskunud staadioni ukse taga käest-kätte müüdud piletihinda kõrgeks ajada.

                                Piletilevi müüjad tuleks ette võtta ja paremini neid informeerida või siis müüa mängudes, kus on oht, et tekib piletipaanika, (korra kümne aasta jooksul) pileteid ainult otse läbi Jalkaliidu.
                                turvamees ütleb näiteks: Tere, kuidas Teil läheb? midagi vastu ei tule, siis kõrvale vaatama kui palju rohelist seljas on.
                                Ja mis jutt see on et kui tekib eestlastel võõrsil selline olukord. Mina siis jään koju selle asemel, et ära osta pileteid mis on mõeldud teistele, mõnel lapsevanemal võis täna päris kurb olla, lapsele seletades et pileteid ei ole kuna osad inimesed on sead.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X