320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    edit: jõuti ette

    Kommentaar


      Algselt postitas ercos Vaata postitust
      Pohlak ja co peaksid olema üliõnnelikud, et eestlased on rahulik ja leplik rahvas, kes vanast harjumusest kõik ette laotatud sita alla neelab. Oleks samasugune asi inglismaal juhtunud, et kohaliku liidu ämbri tõttu saaks spekulant kasvõi pool staadionit ära osta - põleks juba ammu staadioni ümber autod ja liidu president oleks umbes kuus korda juba tagasi astunud.
      Ära nüüd üle ka pinguta, Mihkel kirjutas ju selge sõnaga et korraldus oli antud 4 piletid per face.
      Kahju muidugi et keegi ilma jäi aga staadionile lihtsalt ei mahu rohkem kui 9400 või mis see nr oligi.
      Ja küll see molly mees ka molli saab

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        facebookist -
        Estonian FootballMina jäin ilma Eesti - Iirimaa mängu piletitest
        Eesti Jalgpalli Liit on tänulik iga vihje eest võimaliku Eesti – Iirimaa mängu piletitega spekuleerimise või spekuleerimise katse kohta. Juba on tuvastatud isik, kes ostis Molly Malone pubi kliendina 200 piletit iirlastele edasimüümiseks, samuti on teada kohad staadionil, kuhu need piletid osteti ja mis võetakse mängupäeval erivaatluse alla. Piletiostjal soovitasime meile piletid tagasi müüa. Samuti täname vihje eest Marko Arge piletispekulatsiooniplaani kohta, kuna meil oli teada, kelle kaudu ta oma piletitellimuse tegi, siis oli lihtne ka see tellimus tühistada. Infot võib saata efa@jalgpall.ee
        Kui sa paar lehte tagasi vaatad, siis see info on juba siit läbi käinud.

        Jäin ka kahjuks piletitest ilma. Ebanormaalne olukord...

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Ära nüüd üle ka pinguta, Mihkel kirjutas ju selge sõnaga et korraldus oli antud 4 piletid per face.
          Kus see 4 per face siis ka oli? Piletilevides ilmselgelt mitte ja siin foorumis ka vennad räägivad kuidas nad ainult 11 piletit netist ostes said.
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Ära nüüd üle ka pinguta, Mihkel kirjutas ju selge sõnaga et korraldus oli antud 4 piletid per face.
            Kahju muidugi et keegi ilma jäi aga staadionile lihtsalt ei mahu rohkem kui 9400 või mis see nr oligi.
            Ja küll see molly mees ka molli saab
            Kust seda 4 piletit per face enne lugeda sai? Küsisin enne kümmet siin, aga konkreetset vastust ei saanud. Vabandan kui olin liiga tähelepanematu, et kuskilt see välja lugemata jäi.. Kuid see 4 inimese piirang tõenäoliselt kedagi väga ei piiranud, kes piletid kätte said.

            -e- To ke$ha okei mina oma 11-15 piletiga, vähemalt tulen selle rahvaga kohale. Kuid need jobud kes pool sektorit tühjaks tõmbasid ja võimalik, et üldse kohale ei ilmu on ikka teisest klassist..

            Kommentaar


              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
              Kust seda 4 piletit per face enne lugeda sai? Küsisin enne kümmet siin, aga konkreetset vastust ei saanud. Vabandan kui olin liiga tähelepanematu, et kuskilt see välja lugemata jäi.. Kuid see 4 inimese piirang tõenäoliselt kedagi väga ei piiranud, kes piletid kätte said.

              Kommentaar


                Algselt postitas IlgeArvaja Vaata postitust
                Täiesti nõustun sellega. Endal oli sama internetis. Ja kavatsesin ka umbes 10 piletit osta ostsin siis nagu ära kõrvuti kõik kohad. Siis ütleb et sul 5 kohta kõik erinevates sektorites. Nüüd täiesti ajuvaba olukord. Sõpradega oli plaan, et lähme kõik koos vaatama, et saab mängus koos kommenteerida. Aga nüüd siin enamus ei tule, sest üksi istuda kuskil sektorites pole see mis sõpradega (võib muidugi kõva olla kuksil teiste fännidega aga no siiski). Nüüd enamvähem sunnitud kindlasti mõned piletid müüma aga siist tuleb ette see spekulandi jama, et müüa ei tohi jne. Mida ma teha saan??? Ma arvatavasti müün mõned maha aga olen piisavalt normaalne eestlane, et sama hinnaga, mis ostsin. Siin tulevad need mitte müügiõigused. Ei tea mida tehaõigesti nüüd.
                Saatsin sulle privaatsõnumi.

                Kommentaar


                  Nojah minu jaoks (ning tõenäoliselt paljudele) jäi see tagantjärgi tarkuseks. Tõenäoliselt ei pidanud see punkt anyway paika. Ning mu küsimuse mõte oligi tegelt, et kas see info oli ka eelnevalt kuskil olemas? Sellepärast see mind enne 10.00 huvitaski, vajadusel oleksin jaotanud selle piletitearvu per face ühe või kahe sõbra vahel ära, et kindla peale oleks kõik huvilised saanud tulla (kõigil oli juba enne suur plaan olemas ja tahtsime kindlapeale välja minna)

                  Kommentaar


                    Kui ma internetis ostsin, siis öeldi seal kindlaks piiriks 10 piletit ühe isiku poolt. Aga nüüd pärast piletitemüüki tulnud selline fakt, et ainult 4 piletit isiku kohta. Ei teagi nüüd mida uskuda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas IlgeArvaja Vaata postitust
                      Täiesti nõustun sellega. Endal oli sama internetis. Ja kavatsesin ka umbes 10 piletit osta ostsin siis nagu ära kõrvuti kõik kohad. Siis ütleb et sul 5 kohta kõik erinevates sektorites. Nüüd täiesti ajuvaba olukord. Sõpradega oli plaan, et lähme kõik koos vaatama, et saab mängus koos kommenteerida. Aga nüüd siin enamus ei tule, sest üksi istuda kuskil sektorites pole see mis sõpradega (võib muidugi kõva olla kuksil teiste fännidega aga no siiski). Nüüd enamvähem sunnitud kindlasti mõned piletid müüma aga siist tuleb ette see spekulandi jama, et müüa ei tohi jne. Mida ma teha saan??? Ma arvatavasti müün mõned maha aga olen piisavalt normaalne eestlane, et sama hinnaga, mis ostsin. Siin tulevad need mitte müügiõigused. Ei tea mida tehaõigesti nüüd.
                      Kingid need piletid kellelegi ja tema kingib sulle midagi vastu. JOKK
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        huvitav, mida jalgpalliliit siis oleks teinud, kui ära oleks bronnitud 7000+ piletit ehk siis kogu krempel? Hõisatud suure hurraaga vabamüügist, et siis teatada, et piletid on otsas juba? No kurat olgem nüüd reaalsed. Selline tegevus peab olema piiratud. Broneerimisele peab olema mõeldud teatud protsent, et ka vabamüüki midagi jääks. Ühele inimesele 10,30, 50 piletit jne? Ei ole ju vaja ühel inimesel 30le sõbrale piletid ära osta, need sõbrad saavad ise ka selle ostmisega hakkama. Selliseks mänguks peab olema ühele inimesele piletite müük PIIRATUD! Miks mitte korraldagi müüki ainult online, kogus piiratud ning iga isiku ostuks vajalik isikukood, et ta 10x ei saaks sellist ostu teha. Müük id kaardi ettenäitamisel on ju ka igati ok. Nii ju ei saa, et igas suunas pileteid jagada seni, kuni avastada, et need otsas on. Ükskõik mismoodi neid pileteid müüa või jagada, peab see ühe isiku puhul olema piiratud. Tahaks näha seda Iiri fännide eristust staadionitel ja nende sinne mitte lubamist. Ei usu sellist asja. Kas Hollandi ja Inglismaa mängust polegi midagi õpitud? Sellist jama ei saa enam lubada.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Nõus, et mingi piirang võiks olla, et vältida Molly taolisi juhtumeid, 200 on nüüd juba ebanormaalselt palju. Kuid väiksemate juhtumite puhul nt 20. Ei kujuta väga ette kui täna oleks kõik sõbrad erinevates piletilevides kell 10.00 passinud ja lootnud, et saaks ühte sektori. Kõigil poleks see võimalik olnud, pooled oleks üldse piletist ilma jäänud ja tõenäoliselt kui oleks saanud info vahetatud, et sain (lambi näide) sektor C2-te, et teised ka sinna saaks. Selle aja peale oleks ime olnud kui keegi üldse pileti oleks saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            et vastakaid tundeid natukene jahutada, siis sõnastaksin su lõigu lõpu ümber:

                            "Tra süüdistage iseennast, et teil lammastel on sellised asjad nagu tööd pered ja muu säärane, et ei saa omal vabal valitud esmaspäeva hommikul 2h piletilevi kassas olla. ega ka internetis samal ajal refreshida. tra, süüdistage iseennast!"

                            ...igal mündil on 2 poolt...
                            ma muidugi nõustun sinuga, aga oli ju eelnevalt teada, et millal müüki tulevad ja inimeste huvi on suur selle vastu. Nii saigi mõistliku ülemusega kokkulepitud, et tulen 2-3 tundi hiljem tööle. Kõigiga on võimalik rääkida.

                            Kommentaar


                              Eesti - Inglismaa mängul oli Inglismaa fänne puistatud igale staadioni tribüünile, tõenäoliselt läheb nii ka iirlastega. Uskumatu, et nii suur hulk pileteid lubati ära broneerida.

                              Kommentaar


                                Lahendus: suurem staadion ehitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X