320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
    Esimene mäng 0-2 Iirimaa kasuks ja teine mäng 4-0 Iirimaa kasuks jälle. Ma veel imestan kuidas siis mõned usuvad, et Eesti suudab midagi teha...
    0:1 sinu ema kahjuks

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      0:1 sinu ema kahjuks
      hahaha sa lihtsalt ei taha vaadata tõele näkku. Ära siis pettu väga hiljem

      Kommentaar


        Ei viitsi vaadata, kas on olnud:

        There'll be lots of scouts at Euro 2012 and playing in big tournaments can change players' lives, Estonia's Tarmo Kink tells Louise Taylor

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Nii, et Ilves on kohal ja hümni laulab Eesti rahvusmeestekoor
          Tüüpiline täissöönud poliitik tuleb siis populaarsust koguma. Feim. Like. Millal tal siis valimised tulevad? Minu häält igatahes ei saa. Vilistan välja.

          Kui RAM on see sama kamp, kes Portugali mängus laulsid, siis väga hea. Parim, keda ma koondise mängudel kuulnud olen.
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            wtf? Unibetis Iirimaa võit x2,3, not bad at all. Kes tahab kiiresti raha teenid, siis kõik Iirimaa peale bettima, ise bettisin juba 300doltsi.

            Kommentaar


              Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
              wtf? Unibetis Iirimaa võit x2,3, not bad at all. Kes tahab kiiresti raha teenid, siis kõik Iirimaa peale bettima, ise bettisin juba 300doltsi.
              Kas sa oled debiilik või sa oled debiilik?

              Kommentaar


                Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                wtf? Unibetis Iirimaa võit x2,3, not bad at all. Kes tahab kiiresti raha teenid, siis kõik Iirimaa peale bettima, ise bettisin juba 300doltsi.
                riigireetur

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Kas sa oled debiilik või sa oled debiilik?
                  pigem sina oled. Mina ei ole mingi riigireetur. Ma ei taha, et Eesti pääseks Eurole, kuna seal on kõik mängud 0-3, 0-4 jne... Rikkub meie jalgpalli mainet. IIRIMAA GOOO.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
                    Kas staadionile lastakse enda tehtud plakatitega sisse?
                    Möh? Mis sa arvad kust siis senised plakatid tulnud on?

                    Ke$ha, üle pole ka vaja pingutada!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                      Esimene mäng 0-2 Iirimaa kasuks ja teine mäng 4-0 Iirimaa kasuks jälle. Ma veel imestan kuidas siis mõned usuvad, et Eesti suudab midagi teha...
                      Nägime Tysonit ja tema sõpra just ETV spordiuudistes, kus ta Radissoni ees iirlastelt pugejalikult autogrammi ja nätsu nurus. Anname tiblale andeks

                      Kommentaar


                        Pole paha statistika ju?

                        Estonia Republic of Ireland
                        Goals scored 15 15
                        Attempts on target 56 39
                        Attempts off target 73 39
                        Corners 49 37
                        Fouls committed 152 156
                        Yellow cards 20 19
                        Red cards 1 1

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                          pigem sina oled. Mina ei ole mingi riigireetur. Ma ei taha, et Eesti pääseks Eurole, kuna seal on kõik mängud 0-3, 0-4 jne... Rikkub meie jalgpalli mainet. IIRIMAA GOOO.
                          Omg. Väga tore, kui saamegi EMile ja vastased pole veel teada, on aga kindel, et me kaotame neile vähemalt 0:3
                          Isegi Läti sai Saksamaalt 0:0 viigi, miks meil ei võiks midagi sarnast mõne sakslastest nõrgema vastu tulla?Juhul kui me ikka sinna EMile saame.
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                            Tüüpiline täissöönud poliitik tuleb siis populaarsust koguma. Feim. Like. Millal tal siis valimised tulevad? Minu häält igatahes ei saa. Vilistan välja.
                            Ilvesel tulevad valimised juba 25. novembril, mil ta kandideerib aasta kadrisandiks. Ja siis detsembris, kus ta võitleb valimistel Vassiljeviga Eesti parima jalgpalluri valimisel. Aga ma pean sulle pettumuse valmistama, keesha. Alaealistel ja teovõimetutel iskutel ei ole valimisõigust, võid oma häälega vareseid edasi hirmutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tank Vaata postitust
                              Nägime Tysonit ja tema sõpra just ETV spordiuudistes, kus ta Radissoni ees iirlastelt pugejalikult autogrammi ja nätsu nurus. Anname tiblale andeks
                              Selliseid leidub alati ,kui mõni kõvem koondis siia saabub siis ilmuvad igasugu vandid oma Spartaki särkidega välja ja kerjavad vastastelt allkirju just ,kui neid oleks neile jubedalt vaja .Tegelt on põhjus hoopis selles ,et neil on rõvedalt piss ,kui meie koondis hästi mängib.
                              Tysonile pole mõtet rohkem tähelepanu pöörata ega tema arvamus ei huvita näiteks mind absull.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                ETV spordiuudistes jah üks Spartaki särgiga töllmokk lunis iirlastelt allkirja ja kui et ma ei kuulnud valesti - siis küsis midagi ala : "Võ govorite po-russki?" vms. .. samas võisin muidugi valesti kuulda, siis sry.
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X