320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole mitu-mitu-mitu aastat küljetribüünil olnud. Et selline küss- kas küljetribüünil mängu ajal seismise eest saab ikka kaasvaatajatelt pähe ning kas ja kus suitsetada saab?

    Kommentaar


      püsti tõused, saad sõimu. Aga üldiselt otsa peale ei anna nillida kuidagi? Või on mingi mega turvalisuse pärast siseruumides võredega liikumine ära piiratud täna?

      Kommentaar


        suitsetada tohib ainult fännikal ja püstiseismine ja trummitagumine on küljekal suht taunitav tegevus. segab teisi pealtvaatajaid nimelt :P

        Kommentaar


          No ma mõtlengi, et kas peaks hakkama end otsa peale nillima, sest on väga halvad mälestused überpingeline mäng + "tra, istu maha, me tahame siin mängu vaadata" kombost või saab ka mujal nö mitte-eestlalislikult püstihüpates mängu tšekkida.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            No ma mõtlengi, et kas peaks hakkama end otsa peale nillima, sest on väga halvad mälestused überpingeline mäng + "tra, istu maha, me tahame siin mängu vaadata" kombost või saab ka mujal nö mitte-eestlalislikult püstihüpates mängu tšekkida.
            Ära unusta selle väikese lapse, kes su taga istub, pasunat terve mäng nautida.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              No ma mõtlengi, et kas peaks hakkama end otsa peale nillima, sest on väga halvad mälestused überpingeline mäng + "tra, istu maha, me tahame siin mängu vaadata" kombost või saab ka mujal nö mitte-eestlalislikult püstihüpates mängu tšekkida.
              tõmba küljetribüün kaasa ja tõsta nad koos endaga püsti
              sigpic

              Kommentaar


                Pasunad aitasid meid play-offi! Pasunad FTW!

                Kommentaar


                  Küljekal võib püsti seista ainult viimases reas, siis ei järgne sõim

                  Kommentaar


                    Oot, aga suitsemine pole isegi kuskil väljapääsu juures või kuskil üleval mis-iganes-tasapinnal lubatud? See kõlab jaburalt, et ainult fännitribüünil tohib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      No ma mõtlengi, et kas peaks hakkama end otsa peale nillima, sest on väga halvad mälestused überpingeline mäng + "tra, istu maha, me tahame siin mängu vaadata" kombost või saab ka mujal nö mitte-eestlalislikult püstihüpates mängu tšekkida.
                      kindlasti sebi endale otsatribka pilet.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Pasunad aitasid meid play-offi! Pasunad FTW!
                        istu sisse.

                        ________________________

                        ja laul on
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kindlasti sebi endale otsatribka pilet.
                          Mind on kaks ehk koos vennaga oleme kõiki mänge fännikalt vaadanud- et ainult enda sebimisest ei piisa. Alati saab seda diili teha, et fännitribüünil tuleb inimene kahe piletiga, annab ühe mulle, tulen sellega sisse, annan pileti tagasi. Samas ma kardan, et seekord on fännitribüün NII umbes, et see poleks õige ja ilus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            No ma mõtlengi, et kas peaks hakkama end otsa peale nillima, sest on väga halvad mälestused überpingeline mäng + "tra, istu maha, me tahame siin mängu vaadata" kombost või saab ka mujal nö mitte-eestlalislikult püstihüpates mängu tšekkida.
                            Tänu suht kummalisele piletimüügi orgunnile on tavapärane publikuloogika niikuinii pea peale pööratud, päris huvitav kui kõik, kes otsatribkalt harjunud kaasaelama aga nüüd küljetribüünidele pileti saanult, hakkavad fännika poole tunglema ja fännikasse sattunud istekohti nõudma.

                            Kommentaar


                              No aga kui mingeid sõpru otsatribüünil, siis pressi ennast ka sinna kuhugi. Seal seisavad kõik nkn püsti ja ruumi läheb vähem kui istumiseks ju. Mahutate kaks inimest ära küll sinna...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Tänu suht kummalisele piletimüügi orgunnile on tavapärane publikuloogika niikuinii pea peale pööratud, päris huvitav kui kõik, kes otsatribkalt harjunud kaasaelama aga nüüd küljetribüünidele pileti saanult, hakkavad fännika poole tunglema.
                                Mhm, mul on ka tunne, et kas
                                1) tosifännid on jaotunud üle staadioni ja on übermeeleolu seekord igal pool
                                2) kõik üritavad ikkagi fännikale saada, mis on tavaliselt mänge mitte-külastavaid jalgpallihaiglalasi täis ja sestap on seal totaalne üleküllus + küljetribüünid tühje auke täis.

                                Eeldatavasti tuleb teine juhtum, sest fännide hulgas on meeleolu laes ja tohib tobi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X