320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu kõige sitem jalgpalliõhtu.

    30 minutit enne avavilet. Turvakontroll on nii põhjalik nagu oleksin moslem, kes läheb Obamaga kohtuma. Vennale lennatakse prillikarbi pärast, mis on taskus, peale. Mismõttes?

    20 minutit enne avavilet. Olen end küljetribüünipiletiga fännikale nihveranud (tunnistan, et tropp tegu) ja end reelingu äärde sättinud, kui tuleb mingi võmp ja lihtsalt lendab peale "Jou, ma olen siia pileti ostnud- tõmmake kõik nendelt kohtadelt nahhuj". Kõik õige, sest ma ise olin vales kohas ja värki- aga türastunud munn, sa võiksid potentsiaalsel Eesti pidupäeval olla mitte türastunud munn ja inimese moodi suhelda.

    Mõtlesin, et mis seal ikka, ei viitsi fännikale ebaausalt jääda ja läheb küljetribüünile ära.

    5 minuti enne avavile. Mõtlen, et pulli pärast vaatan, et pikad ka järjekorrad on. Loomulikult on need paarisajameetrised. Tõepoolest peab ju kontroll nii põhjalik olema ja tõepoolest peab ju ainult 2 turvamees per sissepääs olema. (OK, tegelt äkki see rahvamass jõudis tegelikult mängu ajaks kohale, tõesti ei jäänud olukorda lõplikult vaatama- siis vabandan Meeskonna ja korraldajate ees).

    0 minutit avavileni. Seljataga on 4 poissi, kes kontrollimatult puhuvad pasunat. Proovin seletada "Jou, palun kuulake fännitribüüni ja Palun laulge." Vastatake "Nahhuj see sinu asi on, mida mina teen."

    1 minut mängitud ja ikka kontrollimatu pasunapinin. Mina kurjemalt:"Tra, puhuge pasunat vähemalt siis, kui on põhjust pasunat puhuda." Vastu tuleb kontrollimatu pasunapinin.

    4 minut mängitud. Mina:"Tra, kui sa veel seda pasunat suvaliselt 30 sekundit puhud, siis ma võtan selle ära ja viskan nahhuj ja maksan sulle pasuna hinna kinni". Õnneks tuleb paar inimest kaasa, kes samuti seletavad, et mingi katkematu pasunapuhumine pool cool.

    Mõtlen success.

    8. minuti mängitud. Minu selja taha ja kõrvale tulevad hilinejad. Mõlemad haaravad pasunad välja ja hakkavad pasundama. Saan aru, et vastuhakk on võimatu, sest ümbritasevast kahekümnest inimesest enam kui pooltel on pasunad ja nende vastu võitlemine rikuks pigem nende tuju.

    13. minutit. Iirlaste värav. Minu allolev eestlaste sektor on TÄIESTI roheline. Mõtlen, tra.

    20. minut. Pea hakkab pasunatest valutama ja valin tribüüni pasunavabama osa. Fännitribüüni pole absoluutselt kuulda (ma isegi ei tea miks) ja inimesed isegi ei ürita kuulata, sest palju ägedam on oma kolmepealise seltskonnaga endamisi karjuda "Eesti, Eesti" või "Võitle, Eesti võitle" või midaiganes.

    Taban end mõttelt, et selline pileteid hangeldav ja pasunaid puhuv ja ühislaulmisest mitte-hooliv rahvas pole kahjuks veel jalgpallirahvas.

    34. minut. Stepanovi punane. tra-tra-traaaa.

    40. minut. Pasunatest on nii kopp ees, et lähen toolide taha kuidas-iganes-seda-koha-nimetatakse seistses mängu vaatama. Turvamehed lendavad peale, et olen evakuatsiooniteel. Küsin, et kas ma kuskil tohin siin seista, et ma tõesti ei suuda olla kümne kõrvapuhuva pasuna keskel. Turvamees ütleb, et ta saab mu murest aru, aga seista ei tohi ja käsutab mind oma kohale tagasi.

    Poolaeg. Luban endale, et kui edaspidi pasunaid ei bännita ja ma fännitribüünile piletit ei saa, siis vaatan mängu/mänge kodus. Ütlen vennale lause:"See õhtu on ikka täiesti-täiesti-totaalselt p*tsis." (on ennegi olnud sittasid mänguseise, aga täna oli mingi sitt aimdus, et kõik on juba mind närvi ajanud ja sel õhtu kõik lihtsalt läheb p*tsi). Libistan end salaja fännitribüünile ja tekib lõpuks jalgpallimängul olemise tunne.

    60. minut. Mäng lippab, tuju hakkab vaikselt naasma ja mängupilt on lubav.

    67. minut. Iirlaste värav. tra, aga 0:2 pole katastroof

    71. minut. Iirlaste värav. tra, 0:3 on katastroof

    77. minut. Piiroja debiilne punane. Tunnen, et ei suuda seda paska enam rohkem vastu võtta.

    85. minut. Saan aru, et kohtunik on p*tsis, tuju on p*tsis, kõik on p*tsis ühesõnaga ja lähen minema. Esimest ja eeldatavasti ka viimast korda elus.

    Kommentaar


      Kordusmängus oleks vaja lasta Vassiljevil, Kingil, Kurglovin, Lindperel ja Jäägril pommitada nii kuis vähegi võimalik + peale seda peame ,ja Vasja ka seda teeb, meelitama mitu penaltit. Me lihtsalt peame edasi saama ja ka saame! Nii imelik kui see ka pole, usun mina ikka Meie võimalustesse. 4-0 pole midagi, tegemist on siiski meie imekoondisega.

      Kommentaar


        Minu kiri Eesti Jalgpalli Liidule:

        "Tahtsin avaldada oma pahameelt, et vastupidiselt avalikkuses levitatud infole, et iirlased asuvad vaid endale määratud sektoris, oli terve 12. sektor neid sõna otseses mõttes pungil täis. Päris masendav on minna oma meeskonnale kaasa elama (olles eelnevalt ilma jäänud otsatribüüni kohtadest, kus tavaliselt on kõige tulisemad fännid) ja siis avastada end sõna otses mõttes keset rohelist merd. Meie ees, kõrval ja taga karjusid kümned, võibolla ka sajad iirlased, meie sõbraga üritasime Eesti toetuseks häält teha, ja sellepeale vaadati meid kui kuutõbiseid, et mida me seal karjume. Meie enda koduväljakul!

        Oleme käinud kõikidel Eesti koondise mängudel viimase aasta jooksul, nii tuule, vihma kui lumega ja nüüd tahaks küsida, et mis tuju meil üldse saab väljakul olla, kui ainus mida sa kuuled, on iirlaste toetuseks lauldud laul.

        Seda müstilisemaks jäi mulle see, miks iirlaste otsatribüüni ülemine osa oli Eesti fänne täis? Miks ei saanud Iiri ja Eesti fänne eraldada, nagu algselt plaanis oli?

        Kokkuvõttes korraldusliku poole pealt jäi natuke kehv maitse suhu. Mängust endast rääkimata...

        Tervitades,
        xxx"

        Kommentaar


          Arvan, et Sakul tuleks paar kasti õlut saata Kassaile. Noh tänutäheks või nii, sest tema vilepartii oli väga nauditav ning õiglane. Paremat kohtuniku vist ei olegi näinud. Ise kavatsen tänukirja ka saata Kassaile, uskumatu mees lihtsalt! 12nda mehena teha kõige räpasemat tööd teha ning võidukalt väljuda, uskumatu.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            "Aplaus" Jalgpalliliidule, kes suutis Iiri fännid kahele erinevale tribüünile paigutada ja sellega ülisuure peavalu tekitasid. Kuulsin ühe eakama härrasmeheliku iirlase käest, kuidas mõni meie kaaskodanikest lubas kaotusseisu jäädes neid maha lüüa. Vot nii kultuursed oleme.
            Õppida on nii osadel fännidel kui ka meeskonnal loomulikult.
            Minge magama, joomine teeb asja ainult hullemaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Kordusmängus oleks vaja lasta Vassiljevil, Kingil, Kurglovin, Lindperel ja Jäägril pommitada nii kuis vähegi võimalik + peale seda peame ,ja Vasja ka seda teeb, meelitama mitu penaltit. Me lihtsalt peame edasi saama ja ka saame! Nii imelik kui see ka pole, usun mina ikka Meie võimalustesse. 4-0 pole midagi, tegemist on siiski meie imekoondisega.
              harva kui me oleme ühel meelel aga lootuse purunemiseni on aega tervelt 90min ja jalgpall kord juba on ümmargune!Usun,et ka poisid ei ole alla andnud aga mis koosseis välja pannakse?Uskuma peame lõpuvileni omadesse!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas soc Vaata postitust
                Tähendab kõikidel on tuju morn ja närvid läbi. Ning kõik tahavad oma viha kellegi peal välja elada.
                Ning väga mõnus näide sellest, kuidas ühe jo.u tõttu hakkab vaidlus mõttetuks minema ja läheb üle rahvuste peale ja hakkab puudutama üha rohkemaid ja rohkemaid inimesi, kes ei viitsi süveneda, et näiteks Jansa75 ettepanek kõik venelased seina äärde panna on tingitud ühe uroodi väljaütlemistest.

                Tõesti nagu, hoidke mõistus külmana. Millega teenisid praegu venelased sellise viha välja?
                Mille eest saab sõimata vene jalgpalli koondist, kes ei saagi mitte kuidagi asjasse puutuda.

                Ise olen muidugi vene juurtega, kuid pigem venelaseks ennast ei pea, ning venemaaga ennast ei seo. Aga kui algab mõttetu rahvusvaheline sõim hakkab midagi ikkagi südames mängima ja tunnen ennast puudutuna. (kuigi rohkem riivab süda, kui eestlaste kohta midagi samalaadset räägitakse)

                Pole vaja siin Gruusia sõdu meenutada ja inimesi, kes asjasse ei puutu solvata.

                sama hästi võib kõiki ungarlasi praegu maha teha.

                ______________
                mäng oli hea, iiri oli sitt. seda rohkem on kahju sellisest tulemusest. Eesti oli väga tubli.
                Ps. Pohlak paneb ka emotsioonide pealt. Mida kuradit oodata Voskolt, kui mängitakse üheksakesi...
                No saad ju isegi aru, et siin sõimati ainult ühte konkreetset tiblavärdjat ja mina näiteks rõhutasin hoolega, et tibladel ja venelastel on vaks vahet. Sinu, nagu ka Eesti koondise vene päritolu poiste ees kergitan kübarat.

                Ja vaevalt madrarist kohtuniku pärast keegi ungarlasi tervikuna vihkama hakkab, see minu poolt toodud tsitaat oli pigem läbi huumoriprisma.

                Kommentaar


                  Juhuks, kui peaks 3-0 olema lõpuminutitel meie kasuks siis võiks Patraili igaks juhuks tippu panna. Rüütlil tasuks sellele mõelda.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    totaalne antikliimaks

                    pall liikus I pa päris hästi ju kohati... kahju, et teiseks mänguks pinge kadunud on.

                    kõige vastumeelsemad ongi sellised fcking pedantsed anaalsed kohtunikud, kes igal võimalusel kaarte lehvitama hakkavad. nii Stepanovi kui Raio esimene kollase asemel oleks ju vabalt saanud lihtsalt vea vilistada, aga ei, Kassail oli vaja näidata, milline m ta on.

                    samas on selge, et kogu süüd ei saa kohtuniku kaela ajada. väravad (ja Stepanovi teine kollane) sündisid oma eksimustest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas moya Vaata postitust
                      totaalne antikliimaks

                      pall liikus I pa päris hästi ju kohati... kahju, et teiseks mänguks pinge kadunud on.

                      kõige vastumeelsemad ongi sellised fcking pedantsed anaalsed kohtunikud, kes igal võimalusel kaarte lehvitama hakkavad. nii Stepanovi kui Raio esimene kollase asemel oleks ju vabalt saanud lihtsalt vea vilistada, aga ei, Kassail oli vaja näidata, milline m ta on.

                      samas on selge, et kogu süüd ei saa kohtuniku kaela ajada. väravad (ja Stepanovi teine kollane) sündisid oma eksimustest.
                      No ma Andreid selles ei süüdistaks,tema viimase kaitsjana püüdis väravat ära hoida ja sellega ta sai hakkama aga jah punane on punane.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                        poisid tegid oma ära aga kahjuks tegi kohtunik hulga rohkem, ja see fucking eesti meedia enne mängu eesti poisid kuningad peale mängu orjad tsiteerides delfit, naq verpa case puhul meedia sünnitab staari ja tapab staari vms, aga daisy võid minu juurde taara järgi tulla, FAKING TÖÖTU JA PETTUNUD VENE ROTTT, SU isa oli nii sitt et ungari kohalik käsitööline vorpis su valmis
                        Minu jaoks olid eriti masendav tandem Kaljuveer ja Reim. Reim eriti - tema juttu et tegelt tegi kohtunik ikka õieti, et mis tal üle jäi ja ju me siis pole veel piisavalt arenenud oli lihtsalt hale kuulata - nende kahe meelest on alati kohtunikul õigus.
                        Selgrootud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No ma Andreid selles ei süüdistaks,tema viimase kaitsjana püüdis väravat ära hoida ja sellega ta sai hakkama aga jah punane on punane.
                          pidasin silmas Dmitrijevi ebaõnnestunud tagasisöötu, millest olukord tekkis.

                          Kommentaar


                            Kuna ei ole videopilti mängust näinud siis teile küsimused olukordade kohta ja hinnangud.
                            Stepanovi esimene kollane
                            Stepanovi teine kollane
                            Piiroaja esimene kollane
                            Piiroja teine kollane
                            Pareiko kollane
                            Purje tekitatud penalti?
                            või jäi teile sellest mängust veel kahtlaseid momente meelde?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kahtlaseid momente..., kuidas iirlased puhtalt pääsesid? :O

                              Kommentaar


                                Mis Kassai meiliaadress on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X