320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LOL @ Kohtuniku süüdistamine. Puhas Veerpalu 2 juhtum (Eesti on väike süütu mutter, kes jäi suurte riikide vandenõu hammasrataste taha blabla)

    Nii Stepanovi kui Piiroja kaardid olid õiged, ma ei saa kohtuniku süüdistamisest aru. Et kodumeeskond peaks saama eriloa, et kiirrünnaku mahavõtmise eest (Stepanovi ja Piiroja esimesed), 1-1 olukorrale mineva mehe mahavõtmise eest (Stepanov), käega mängimise eest (Piiroja) ei saa kollaseid kaarte? Ma lappasin siin reegelid ja ei pannud tähele klauslit, et 0:3 olukorras peab hakkama ühepoolselt kaotusseisus oleva meeskonna kasuks vilistama, isegi kui nende mängijad teevad debiilsusi.

    Kommentaar


      Väga palju vigu nii Rüütli, mängijate kui kohtuniku poolt.

      Pohlakult Vosko nii välja tuua on imelik, aga ega ta midagi platsil ei teinud küll.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        LOL @ Kohtuniku süüdistamine. Puhas Veerpalu 2 juhtum (Eesti on väike süütu mutter, kes jäi suurte riikide vandenõu hammasrataste taha blabla)

        Nii Stepanovi kui Piiroja kaardid olid õiged, ma ei saa kohtuniku süüdistamisest aru. Et kodumeeskond peaks saama eriloa, et kiirrünnaku mahavõtmise eest (Stepanovi ja Piiroja esimesed), 1-1 olukorrale mineva mehe mahavõtmise eest (Stepanov), käega mängimise eest (Piiroja) ei saa kollaseid kaarte? Ma lappasin siin reegelid ja ei pannud tähele klauslit, et 0:3 olukorras peab hakkama ühepoolselt kaotusseisus oleva meeskonna kasuks vilistama, isegi kui nende mängijad teevad debiilsusi.
        Väga õige, +1. Kohtuniku süüdistamine tuleneb ainult sellest suurest kaotusest ja sellega kaasnevast masendusest. Mõelge, kui iirlastele oleks need vead vilistatud ja nemad oleks 2 punast saanud. Siis me jahuks siin 5-6 lehekülge ainult sellest, et kui õiged need kaardid olid.

        Kommentaar


          8 milkust jääme küll tõenäoliselt ilma aga postiivne on see et iiri fännid turgutavad meie majandust
          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

          Kommentaar


            Kahju et jalgpallis kohtunik võib nii palju otsustada, aga ei saa üle ega ümber sellest! Selliseid mänge olnud küll ja ega tulemata ka neid jää
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              Ma mängust väga rääkima ei hakka, pärast 3-0 ma solvusin ning lahkusin Vabakalt.

              Igastahes, ma ei mõista mis teema nende pasunatega on, MIKS neid ALATI puhutakse? Kossumängudel on pasunad ju, kas inimesed ei mõista, et laulmine, plaksutamine ning trummilöögid kuuluvad jalgpalli juurde?
              Kas küljetribkad tulid skandeerimiste ja lauludega kaasa ka?
              Kuidas teile Iiri fännid istusid? Sõbralikud, meeldivad soliidsed inimesed?

              EDIT: Vabakal oli asi hull, tuli tõeline matsirahva pale välja, küll provotseeriti iirlasi, küll saadeti neid igale poole (enne mängu algust juba, "This is Estonia, go back to Ireland bitches" ja muu selline kraam) ning siis TRAMBITI VEEL LIPU PEAL.

              Mendid sügasid mune ja kandsid oma eriti seksikaid ULTIMATE-COMBAT-ACTION-NINJA-TURTLES prille ja Mupo vaatas siiralt Linnavalitsuse hoone poole. Äkki oleks aeg omakohus tõesti tagasi tuua? Jube piinlik on.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Pohlak the Master! Uus level saavutatud. Vosko tegi minu arust esimese 3 minutiga juba rohkem kui Ahjupera suutis terve oma mänguga teha. Ahjupera mängitamisest ma ei saa üldse väga aru, ok ta on pikk ja vahest võidab õhupalle, aga ülejäänud ründefaasis on ta ju kasutu: väravaid ei löö, kiirust pole, tehnikat pole, sööta ei oska.

                Kohtunikebrigaad oli igatepidi kehv.
                Stepanovile oleks võinud ka otse punase anda (Kiidusõnad Zelinskile kelle jaoks see ei olnud isegi mitte viga. Nii siniste prillidega andis ikka mängu vaadata). Ahjupera Kung Fu fightingu eest oleks võinud ka punase anda. Aga samas ega rohkem midagi väga meie poolele ei tulnud.
                Üks esimesi kui mitte täitsa esimene otsus mis platsil tehti oli juba vale, kui meie oleks pidanud saama küljeaudi, aga mingi valemiga anti see Iirlastele. Üldjoones oli siiski trend, et kõik 50-50 olukorrad läksid Iirlastele. Piiroja teine kollane oli naljanumber. Käega mäng tuli sellepärast, et Keane tõukas Piirojat. Midagi tahtlikku seal ei olnud. Penalt oli ka ilma puuteta maha kukkumine.

                Siiski kohtunikke kaotuses süüdistada on ka idiootne. Ise mängiti kehvalt ja kingiti Iirlastele väravaid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                  Kahju et jalgpallis kohtunik võib nii palju otsustada, aga ei saa üle ega ümber sellest! Selliseid mänge olnud küll ja ega tulemata ka neid jää
                  Ole nüüd normaalne! Mängujärgne emotsioonilaks peaks juba läbi olema ning nüüd võiks juba objektiivselt mõelda. Piiroja punane oli ainuke selline 50:50 olukord, mis tundus kahtlane.

                  Kommentaar


                    katk, kas juba täis?

                    Kommentaar


                      to katk
                      Minuarust ta võis rabelda aga tõesti ühtegi palli kätte ei saanud
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Ja kas tõesti ei saa nende pasunatega midagi ette võtta? Jalgpalli aktivistid võiks midagi välja mõelda, sest see võib kogu mängu elamuse ära rikkuda, kui täpselt sinu seljataga istub vahva viieliikmeline perekond, kes ktakestamatult lihtsalt pläristavad.

                        Kommentaar


                          Mäng vaadatud kohapeal ja hommikul selge peaga videost koos kordustega.
                          Kokkuvõttes võib julgelt öelda, et mängu otsustas kallutatud ja halb vilepartii. Sellist kaotust polnud Eesti kindlasti väärt.

                          I p.a oli kõik ok, v.a. lihtsalt lastud värav. Jääger lasi McCeady´l, kes ta äärel ikka korduvalt üle mängis ja seetõttu ei julgenud eriti lähedale minna, vabalt tsenderdada, Kruglov ei katnud oma meest, kes lõi ära. Ülejäänud mäng oli võrde ja ajuti oli Eesti domineerivam pool. Tundus, et meie mängumootor hakkab käima minema. Ründefaasis töötasid Vassiljev, Kink, Ahjupera ja isegi Kruglov täitsa edukalt. Aga siis tuli see Dimitrjevi loll valesööt ja teine kollane kaart Stepanovile.

                          II pa sarnases olukorras, kus Vunk maha tõmmati iirlaste poolt kasti joonel, millegipärast iirlane ei saanud mingit kaarti. Uskumatu pask vile. Kohe sellele järgnes olukord, kus iirlastest läks pall selgelt auti, nö „kohtunik“ näitas auti hoopis iirlaste kasuks!?!. Vassiljev, protesteeris ja kohtunik tegi kiired 50m, et Vassiljevile kiirelt koht kätte näidata (kohe tuleva kaardilaviiniga). Selleks hetkeks oli täiesti selge, et kohtunik teeb mängu ära. Ülejäänud lahedaid otsuseid juba kõik teavad.

                          Arvan, et järgmise mängu Eesti võidab. Kahjuks 4:0 on veidi optimistlik aga 2:0 pole võimatu.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            LOL @ Kohtuniku süüdistamine. Puhas Veerpalu 2 juhtum (Eesti on väike süütu mutter, kes jäi suurte riikide vandenõu hammasrataste taha blabla)

                            Nii Stepanovi kui Piiroja kaardid olid õiged, ma ei saa kohtuniku süüdistamisest aru. Et kodumeeskond peaks saama eriloa, et kiirrünnaku mahavõtmise eest (Stepanovi ja Piiroja esimesed), 1-1 olukorrale mineva mehe mahavõtmise eest (Stepanov), käega mängimise eest (Piiroja) ei saa kollaseid kaarte? Ma lappasin siin reegelid ja ei pannud tähele klauslit, et 0:3 olukorras peab hakkama ühepoolselt kaotusseisus oleva meeskonna kasuks vilistama, isegi kui nende mängijad teevad debiilsusi.

                            See, et Eesti koondis kaotas on tõesti lõppkokkuvõttes meie enda üldise ebakindla mängu süü, kuid see, et see tulemus nii koledaks ja katastrofaalseks kujunes ja ei jätnud meile 2 ringiks mitte mingit võimalust edasipääsu eest võitlemiseks oli küll kohtuniku sulaselge ülekohus.

                            Tundus,et sealt kus midagi välja imeda andis , sealt Kassai selle lahti imes ka,

                            Vaata seda läbi nii roosade prillide ja roosa miniseeliku kui tahad EIKA, aga mulle tundub, et su silmis ja kõrvus see VUVUZELADE poolt lahtiuhutud sitt alles loksub.

                            Peab tunnistama, et on väga tõenäoline, et mõnes teises mängus poleks eesti taoliste vigade eest saanud ühtegi kaarti ega samuti seda penaltit.



                            Miks näiteks sellises olukorras äärekohtunikud peakohtunikuga ei suhtle nii aktiivselt?
                            Kui sisuliselt tema nina all tuleb ass kick löök otse selgroo pihta...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              On hommikul ja pekki ma ikka veel mõtlen, sellele pasale mis Kassai kokku keeras. :'(
                              Mis Iiri fännid selle vile kohta ütlesid, keegi oskab öelda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Pohlak the Master! Uus level saavutatud. Vosko tegi minu arust esimese 3 minutiga juba rohkem kui Ahjupera suutis terve oma mänguga teha. Ahjupera mängitamisest ma ei saa üldse väga aru, ok ta on pikk ja vahest võidab õhupalle, aga ülejäänud ründefaasis on ta ju kasutu: väravaid ei löö, kiirust pole, tehnikat pole, sööta ei oska.
                                On näha, et sa ei tea jalgpallist mitte sittagi.
                                1) Tee selgeks target ründaja roll
                                2) Vaata näiteks Ipa video pealt uuesti üle
                                3) Loe üle olukorrad kus Ahjupera võttis surve all löödud pika palli maha, hoidis ja söötis oma mehele edasi ning rünnak sai jätkuda.
                                4) Siis loe üle olukorrad, kus seda enam ei juhtunud, sest Ahjupera oli välja võetud.
                                5) Siis proovi uuesti mõelda.
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X