320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Slaava Vaata postitust
    Mäng oli nii nagu oli. aga kuradi lollid eesti nagad, joote kõigepealt end täis ja eriti kõva on rahulikult naisega hotelli poole jalutava vanema härrasmehega nokkima minna 5kesi, jalaga lüües jne. Kuradi seakari ma ütlen, Vahetasin baaris ühe vanema Iiri härraga sallid, peale seda linnas kandsin seda ja igaltpoolt tuli roppu sõimu jne, kui suu lahti tegin siis oli kõigil mökkmökk, et ei olegi Iirlane! Eriti hea mulje jätame enda rahvast niimoodi, tõsiselt pettunud!!!! Igalpool nokiti Iiri fännidega, milles nemad süüdi olid??
    "Parim" mis ma eile peale mängu kohtasin oli olukord, kus Eesti neiud Iiri pubi ees mu sõpra teretasid: "Hello cute boy!" Ja kui sõber ütles sulaselges eesti keeles: "Tere, tere!", siis tüdrukud ütlesid omavahel, et äähhhh see polegi iirlane, otsime edasi. MASENDAV...

    Aga noh 90 minutit on veel ees ja mine tea mis teevad mehed, kes seni pole "marjamaale" päsenud. Tänu kaartidele on Tarmol nüüd mõtlemist ja võiks nii mõnegi jokkeri kuskilt tõmmata

    Kommentaar


      aga eesti naised tahavadki välismaa vänta endale auschwitzi ju, mis teha, eesti naised on kergesti äraostetavad ning suurim soov vaid väljamaalaste pauku neelata. eks see sovjetiaeg, kui LÄÄS tundus mingi paradiis olevat, on kinnistunud.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        aga eesti naised tahavadki välismaa vänta endale auschwitzi ju, mis teha, eesti naised on kergesti äraostetavad ning suurim soov vaid väljamaalaste pauku neelata. eks see sovjetiaeg, kui LÄÄS tundus mingi paradiis olevat, on kinnistunud.
        Kas sul endal on naine? Kui ei ole, siis miks ma ei imesta selle üle.

        Kommentaar


          mina ka ei imesta. liigne otsekohesus pole alati tolereeritav.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Slaava Vaata postitust
            Mäng oli nii nagu oli. aga kuradi lollid eesti nagad, joote kõigepealt end täis ja eriti kõva on rahulikult naisega hotelli poole jalutava vanema härrasmehega nokkima minna 5kesi, jalaga lüües jne. Kuradi seakari ma ütlen, Vahetasin baaris ühe vanema Iiri härraga sallid, peale seda linnas kandsin seda ja igaltpoolt tuli roppu sõimu jne, kui suu lahti tegin siis oli kõigil mökkmökk, et ei olegi Iirlane! Eriti hea mulje jätame enda rahvast niimoodi, tõsiselt pettunud!!!! Igalpool nokiti Iiri fännidega, milles nemad süüdi olid??
            Kirjutan kahe käega alla sellele väitele.
            Nägin isegi pärast mängu, kuidas osad kaasmaalased diblatsesid.
            Nagu tõsiselt- ostke mõistus endale. Ma ka nokkisin mõnda Iirlast ja ütlesin, et Ireland sucks või midagi sellist, aga ma mõtlesin seda niisama tögamisena ja ma olen üsna kindel, et need iirlased said ka sellest aru ja suhtusid üsna sõbralikult minusse. Aga nägin näiteks sellist olukorda ka, et läksin kusagil kiirtoidu kohas WC-sse ja seal järjekorras oli üks iirlane ja mõned eesti tattlapakad, kes siis ilkusid ja sõimasid tegelast umbes et "Fuck you, Irish faggot" "You are fucking loosers" "Go back to fucking Ireland" ja seejuures nügisid seda iiri fänni ja käitusid agrssiivselt. Sellel hetkel oli mul häbi olla eestlane. Ausalt.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                Mäng oli nii nagu oli. aga kuradi lollid eesti nagad, joote kõigepealt end täis ja eriti kõva on rahulikult naisega hotelli poole jalutava vanema härrasmehega nokkima minna 5kesi, jalaga lüües jne. Kuradi seakari ma ütlen, Vahetasin baaris ühe vanema Iiri härraga sallid, peale seda linnas kandsin seda ja igaltpoolt tuli roppu sõimu jne, kui suu lahti tegin siis oli kõigil mökkmökk, et ei olegi Iirlane! Eriti hea mulje jätame enda rahvast niimoodi, tõsiselt pettunud!!!! Igalpool nokiti Iiri fännidega, milles nemad süüdi olid??
                idiootsus kuubis. vanalinn oli kahjuks seda sigatsemist aga täis, olenemata konstaablite olemasolust.

                Kommentaar


                  http://www.youtube.com/watch?v=q9b8p_P8cNw

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                    Mäng oli nii nagu oli. aga kuradi lollid eesti nagad, joote kõigepealt end täis ja eriti kõva on rahulikult naisega hotelli poole jalutava vanema härrasmehega nokkima minna 5kesi, jalaga lüües jne. Kuradi seakari ma ütlen, Vahetasin baaris ühe vanema Iiri härraga sallid, peale seda linnas kandsin seda ja igaltpoolt tuli roppu sõimu jne, kui suu lahti tegin siis oli kõigil mökkmökk, et ei olegi Iirlane! Eriti hea mulje jätame enda rahvast niimoodi, tõsiselt pettunud!!!! Igalpool nokiti Iiri fännidega, milles nemad süüdi olid??
                    Suurem osa meie kaasmaalasi ongi sellised st. umbes 50%, teised 30% süüdistavad kohtunikku ja ülejäänud 20% lepivad sellega, et meeskond mängis sittasti.

                    Kommentaar


                      Nägin eile küll staadionil tühjasid kohtasid, okei ilmselt selletõttu et mõned võisid olla fännisektoris jne. staadionil laiali aga - "Eilsele Eesti - Iirimaa kohtumisele elas staadionil kaasa rekordilised 10 811 inimest"

                      Minu teada müüdi kohtumisele/anti ära täpselt 12 000 piletit (s.h ka Iiri fännide piletid). Kas siis tõesti 1189 inimest ei saanud lihtsalt kuidagimoodi staadionile??

                      Lihtsalt huvitas see asi :P

                      Kommentaar


                        Eks vandid alati ootavad võimalust oma ksenofoobiat välja elada, ega need jalkast niikuinii tuhkagi tea. Nõme, sest iirlaste vastu pole midagi, nagu sai öeldud, saime kõige "normaalsemad" vastased. Vaja alati eesti mark täis teha

                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mõni masohist on Iirlaste foorumeid ka külastanud? Mis muljed seal on.
                        Kusjuures tuumapohmelliga olin isegi nii masohist. Õnnejunnis on nad ikka. Aga mõni üksik seinast seina arvamus tuli ka a la "Estonia are simply terrible" kuni "if it had been any other country playing Estonia I really would have felt sorry" Aga jah üldiselt purskab lihtsalt see sees hoitud edasisaamis-rõõm välja mis oli vast sees juba siis kui loos toimus. Mitte mingit juttu kohtuniku-munnist
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Tühje kohti oli staadionil ikka liiga palju minu meelest.

                          Iiri vennad olid osad end üleni eesti värvidesse tõmmanud, iiri särgid muidugi all, isegi sallid olid muigasid seal järjekorras.

                          7-8 iirlast ajas juttu turvakontrollis - trepp 4.
                          Üks eesti fänn hakkas karjuma, et need on ju iirlased, nood ise ei saanud midagi aru samal ajal.
                          Turva tuli viis ühe ära, too veel, et wtf, i bought ticket 20 minutes ago for 200 euros.
                          Teised rääkisid inglise keeles edasi, ja olid nii täis, et ei saanud aru, et üks mees minema viidi.
                          Rohkem midagi ette ei võetud.

                          Läänetribüün elas päris hästi kaasa Lõuantribüüni eestvedamisele, Idatribüün tundus vaikne ja mõttetu olevat.

                          Meeldiv oli lätlasi ja leedulasi näha.

                          Ostsin endale uue jope ka, et mängule minna.
                          oli valida kas roheline-kollane, või siis sini-must-valge.. võtsin viimase, et mingit lollakat karmavõlga ei tuleks.. peale seda kaotust tänan, et ikkagi ostsin sini-must-valge.. ei oleks suutnud end maapõhja needa, kui rohelise jopega mängule ilmunud ja 0:4.. (mis alles mängu ajal pähe kargas) Kindlasti oleks arvanud, et ma ainuisikuliselt olen süüdi

                          Mäng oli nii jube, et edaspidi pean kohal käima tihedamini hakkama (l-eestist muidu), et karmavõlgadest lahti saada!!

                          viimased 3 mängu, kus kohal olen käinud on kõik kaotused olnud: 1:8 meie kahjuks.
                          Üldse pole oma silmaga kunagi koondist näinud võitmas, ainult kaotused, vist üks viik ka, ca 10 mängu..

                          Kommentaar


                            huvitav palju vaadatavuse number on(Telerist),ilmselgelt rohkem kui kunagi varem.
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              Jõudsin koju suht nüüd alles.. ma ütleks, et eesti mängis hästi aga jah.. kohtunik. No kuradi kahju, et asi 1 mänguga ära tehti.
                              Ja Iirlasi oli minu kõrval igalpool, ees oli 5tk , kõige esimeses reas. Ja ja B12's oli terve suur hunnik neid, suur roheline laik. Turvakontroll on küll hea ja jalgpalli liit ajab mõnustat juttu, et teeme kõik mis teha annab, et neid sisse ei lasta kodupubliku kohtadele. Täiesti idioodid kui rohelist värvi ja inglise keelt ei suuda ära tuvastada. Häbi.

                              Nüüd võtan ennast kokku ja üritan eelnevad postitused ära lugeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Aga nägin näiteks sellist olukorda ka, et läksin kusagil kiirtoidu kohas WC-sse ja seal järjekorras oli üks iirlane ja mõned eesti tattlapakad, kes siis ilkusid ja sõimasid tegelast umbes et "Fuck you, Irish faggot" "You are fucking loosers" "Go back to fucking Ireland" ja seejuures nügisid seda iiri fänni ja käitusid agrssiivselt. Sellel hetkel oli mul häbi olla eestlane. Ausalt.
                                Selle asemel, et kaugemal häbeneda, oleks tulnud neile tatikatele midagi ka ütelda. Nägin minagi eile taolisi situatsioone ja ütlesin neile, mida ma sellest arvan. Tõmbasid kohe tuurid maha.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X