320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks Jalgpalli Liit üritab nüüd oma kokku keeratud käkki kuidagi leevendada. Fakt on selles, et need inimesed kes ei kuulu ühtegi siseringi ega klubisse ja kes tahtsid tsiviliseeritud inimese kombel piletimüügipunktist endale pääsme lunastada - neil tõmmati nahk üle kõrvade.

    Kui lugeda Pohlaku kommentaare, siis 4500 piletit müüki ei jõudnudki vaid jagati fänniorganisatsioonide vahel ära. Eesmärgiks tagada koondist ja eesti jalgpalli toetanud inimeste pääsemine mängule. Mul on küll heameel, et jalgpallihaiglal on tänasest 4000 liiget ja võib erakonna staatust taotlema hakata, aga lugedes siinseid kommentaare ei ole jalgpalliliidu eesmärk sugugi mitte 100% õnnestunud. Selle asemel laiutavad tribüünidel tühjad augud samal ajal kui väga palju tulihingelisi fänne peab kodus kurja ämmaga mängu vaatama. Miks tühjad augud? Sest vaatamata EJL avaldustele, et iirlasi teistesse sektoristesse ei lasta jõuavad spekulandid ilmselt palju pileteid ikka maha müüa ja kas info sellest mis väravas toimuma hakkab üldse siia lendavate härjapõlvlasteni jõuab, ei ole teada..

    Kui käsimüügist müüdud pileteid tagasi ei osteta ja uut müüki ei korraldata siis on jalkaliit ennast täis teinud. Selline katuseorganisatsioon ei vääri ei praegust hästi esinenud koondist ega ka fänne. Ja fänn ei ole ainult Kruusimäe ja Co kes otsatribüünil müristab. Fänn on ka see mees kes on viimased viis aastat oma pojaga küljetribüünilt kõik koondise mängud ära vaadanud ning neile kaasa elanud. Seda siis ükskõik kui sitasti parasjagu meie meestel läinud ka ei ole.

    Ma kutsuks üles siinseid kirjutajaid ka suuremale ühtsusele ebaõigluse vastu ja lõpetame omavahelised "viisakusevahetused". Kel õnnestus piletid saada, mul on teie üle heameel. Kuid proovige aru saada ka neist kes nii õnnelikud ei olnud.

    Pohlak ja co peaksid olema üliõnnelikud, et eestlased on rahulik ja leplik rahvas, kes vanast harjumusest kõik ette laotatud sita alla neelab. Oleks samasugune asi inglismaal juhtunud, et kohaliku liidu ämbri tõttu saaks spekulant kasvõi pool staadionit ära osta - põleks juba ammu staadioni ümber autod ja liidu president oleks umbes kuus korda juba tagasi astunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peelo Vaata postitust
      okei, lugesin siin vihaseid postitusi, mis tekitasid vastakaid tundeid.

      Seisin kell 9.40 Kuressaare Selveri piletilevi leti juures ja sain minut peale 10 oma pileti kätte. Polnud probleemi, aga nagu eestlastele kombeks hakkasid teised velled alles peale 10.10 kohale jõudma ja siis kurat kirusid, et pileteid pole. Tra süüdistage ennast.
      et vastakaid tundeid natukene jahutada, siis sõnastaksin su lõigu lõpu ümber:

      "Tra süüdistage iseennast, et teil lammastel on sellised asjad nagu tööd pered ja muu säärane, et ei saa omal vabal valitud esmaspäeva hommikul 2h piletilevi kassas olla. ega ka internetis samal ajal refreshida. tra, süüdistage iseennast!"

      ...igal mündil on 2 poolt...
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Sa oled vist mingi marsi elanik, telefoni ega ühtegi teist inimest ei eksisteeri.

        Kommentaar


          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Ainult 3000 piletit oligi? Issand jumal küll...
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Sa oled vist mingi marsi elanik, telefoni ega ühtegi teist inimest ei eksisteeri.
            nii sitt kui see ka ei oleks, siis need 2 teist inimest (aitähh , sõbrad),kelle me leidsime, said kenasti 10-12 piletisabas ära istutud, et peale seda helistada ja öelda "kahju, sõbrad, midagi ei ole teha. Oleksime iirlased, oleksid meil ilmselt juba piletid"
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Piletilevis tulid mõningad piletid jälle müüki!
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                ei näe küll seal midagi.

                Kommentaar


                  Olin 5 minti enne 10 Piletilevi müügiputkas. Jäin ilma, sest järjest taoti kinni. Lõpuks kui sain mingid kinni, jooksis muti arvuti kokku, välja printida ei saanud - ja oligi valmis. mutt helistas piletilevi kääbikule, selle sõimasin rängalt läbi, aga täna olen piletita. ja nüüd loen, et üks kuradi ahjualaune on 200 piletit oma hõimuvendadele ostnud... ei osks nagu miskit kosta. Ja muidugi EJL - äkki oleksite pidanud kogu staadioni ära bronnima klubidele? Äkki oleks pidanud reakodanikele ka teadma andma, et klubid ja meid toetavad mehikesed bronnivad nagu nii pool ära, ärge tõmmelge. Äkki oleks pidanud hinna kolm korda kallima panema? oh-jah äkki...
                  see ei ole normaalne...
                  ja spekulandid - türi teil vähki jääks
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hellik Vaata postitust
                    Piletilevis tulid mõningad piletid jälle müüki!

                    kas ma jäin selle minutiga hiljaks või see ei olnud siiski niii..
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Ilmselt läksid sama kiiresti kui tulid...

                      Kommentaar


                        Ei no minu arust on see ikka kõva, et sõimatakse, et ise lambad, et kell 10.00 valmis ei olnud. Otsustasin esimesed loengud/praksid üle lasta, et saaks kell 10.00 piletid oma kambale ära osta. Kell kümme olin piletilevi.ee-s valmis tellima, aga esimesed pool tundi sai suurema osa ajast puzzlet kokku panna, leht oli üldse kohati uimane ja tahtis iga natukese aja tagant uuesti sisselogimist. Igakord kui valisin kuhugi koha, siis kadus kohta valides koht ära, ning isegi kui sain kohad valitud ja valisin, et maksa, olid korivst pooled kohad kadunud, wtf is this shit?
                        Tahtisn muidugi üpris suurele seltskonnale tellida, 15 inimest, lõpuks sain 11 piletit kätte ja suurem osa neist erinevates sektorites.

                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Piletilevist:
                        Selling 10 tickets C9 row12 409-418. Separately 120eur/psc, all together 1000eur.
                        email: gordon99@hot,ee


                        Leppige tondiga kohtumine kokku ja biitige temast kräpp välja, spekulandipask selline...
                        Ja see türa võttis osad need kohad käest, mis ma tahtsin valida. (Tähendab kadusid järsku korvist)
                        Kõva värk osa sõpru saab mul iirlaste kõrval mängu jälgida?

                        Ning üks küsimus, kas keegi täna pileti ostnutest sai üldse koha näiteks sektorisse B10 või B3?

                        Kommentaar


                          Neid ei olnudki müügis, ette bronnitud juba olid.

                          Kommentaar


                            "Eelnevalt olid fänniühendused ja jalgpalliklubid broneerinud 4500 piletit"

                            See ajab mind rohkem närvi kui spekulandid ja iirlased.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                              Ei no minu arust on see ikka kõva, et sõimatakse, et ise lambad, et kell 10.00 valmis ei olnud. Otsustasin esimesed loengud/praksid üle lasta, et saaks kell 10.00 piletid oma kambale ära osta. Kell kümme olin piletilevi.ee-s valmis tellima, aga esimesed pool tundi sai suurema osa ajast puzzlet kokku panna, leht oli üldse kohati uimane ja tahtis iga natukese aja tagant uuesti sisselogimist. Igakord kui valisin kuhugi koha, siis kadus kohta valides koht ära, ning isegi kui sain kohad valitud ja valisin, et maksa, olid korivst pooled kohad kadunud, wtf is this shit?
                              Tahtisn muidugi üpris suurele seltskonnale tellida, 15 inimest, lõpuks sain 11 piletit kätte ja suurem osa neist erinevates sektorites.



                              Ja see türa võttis osad need kohad käest, mis ma tahtsin valida. (Tähendab kadusid järsku korvist)
                              Kõva värk osa sõpru saab mul iirlaste kõrval mängu jälgida?

                              Ning üks küsimus, kas keegi täna pileti ostnutest sai üldse koha näiteks sektorisse B10 või B3?
                              Täiesti nõustun sellega. Endal oli sama internetis. Ja kavatsesin ka umbes 10 piletit osta ostsin siis nagu ära kõrvuti kõik kohad. Siis ütleb et sul 5 kohta kõik erinevates sektorites. Nüüd täiesti ajuvaba olukord. Sõpradega oli plaan, et lähme kõik koos vaatama, et saab mängus koos kommenteerida. Aga nüüd siin enamus ei tule, sest üksi istuda kuskil sektorites pole see mis sõpradega (võib muidugi kõva olla kuksil teiste fännidega aga no siiski). Nüüd enamvähem sunnitud kindlasti mõned piletid müüma aga siist tuleb ette see spekulandi jama, et müüa ei tohi jne. Mida ma teha saan??? Ma arvatavasti müün mõned maha aga olen piisavalt normaalne eestlane, et sama hinnaga, mis ostsin. Siin tulevad need mitte müügiõigused. Ei tea mida tehaõigesti nüüd.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                                "Eelnevalt olid fänniühendused ja jalgpalliklubid broneerinud 4500 piletit"

                                See ajab mind rohkem närvi kui spekulandid ja iirlased.



                                Miks see närvi ajab ?

                                Nende inimeste puhul on tegu aktiivsete inimestega, kes varem juba orgunnisid endale võimalust pilet muretseda jakellest julgen väita 95% ise kohale ka tuleb.
                                Vabamüügis võib vabalt 50% spekulante olla hetkeseisuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X