320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gibraltar maavõistlus 26.05.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vahetused on mõistetavad ainult selles valguses, et Pehrsson tahab tihedat mängude graafikat arvestades mehi hoida, kuid niipalju võinuks Kivisild rootslasele ikka öelda, et Anieri, Vassiljevi ja Zenjovita õiget mängu pole. Posti ei taha isegi väga maha teha täna. Oleks Posti peale rohkem mängitud ja keegi teravam mees pidevalt tagant neid palle noolimas olnud, oleks asi teisiti.

    Kommentaar


      #62
      Pean ka hüsteeritsejate klubiga liituma, kuna isegi 0:2 Fääridega ei ajanud nii närvi.

      1. Oper-Post vahetus oli kõige sitem vahetus, mis tulla sai. Eesti koondise läbiaegade parim väravakütt vs. Eesti Premiumliiga neljanda meeskonna kolmas keskkaitsja??

      2. Anierile anda ainult 45 minutit? Mees oli kogu väljaku parim ja 1:0 pole mingi eduseis. Rahulikult oleks võinud 60. minutini oodata.

      3. Antonov kadus teise poolaaja esimesest minutist pildilt, aga sai 90 kirja.

      Positiivne: Mets, Liivak ja Arena toolide vastupidavus

      Kommentaar


        #63
        mu jaoks on veider, et läksime gibraltari vastu ilma äärteta mängima üldse.oleks et poleks olnud neid, aga seal mängida suutev zenjov oli vähemalt üles antud. lisaks jäi ju üks väga veider vahetus maru napilt ära, bärengrup ja eino puri siis. üks puder ja kapsad on see mäng vähemalt hetkel küll, kui sellise asjaga jõuame sügisesse välja on valus perse majas. neljapäeval ootamas juba ju ikka natuke päris jalgpalli mäng, hea kui piinliku kotti ei saa

        Kommentaar


          #64
          Väga sümpaatne debüüt Liivakult, värav ei olnud kaugel!

          Kommentaar


            #65
            mulle tundub nagu koondise mängud oleksidki ainult ühed suured katsetamised ja siis "tähtsatele" mängudele minnakse n-ö põhikoosseisuga, kes tegelikult pole niivõrd palju kokku mänginudki.

            Ma saan aru, et tuleb katsetada ja uutele meestele proovimiseks võimalus anda. Aga Post pole mingi uus mees. Ja uute meeste proovimine (mida ma täitsa kiidan heaks) võiks toimuda ikkagi "põhikoosseisu" juures. Muidu pole uutest meestest suurt midagi aru saada ju, et kui hästi nad ansamblisse sobivad.

            Üldiselt, Mets jäi sellise kaliibriga vastaste puhul kenasti silma. Jäägrist kahju..

            Kommentaar


              #66
              Viskan ka oma paar kopikat, esiteks natuke mänguvälist: telekast vaadates meeldis see sinine muster, mis tribüünide ette oli pandud, olen alati mõelnud, et telepildi järgi võiks veelgi paremini arusaadav olla, et ikka sinisärkide kodumäng ja vähemalt minu jaoks taoline muudatus toimis (loodetavasti ei olnud ainult ühekordne siili vms reklaamimine). Teiseks: Aitäh, Opi - kõige eest!

              Mängust siis: kahju, et siin viimased skandaalid just sellised nimed välja tõi - täna oleks hea olnud proovida näiteks Artjuninit ja Podholjuzinit. Rähna best before on ka üldiselt möödas - ML-s väärt mees, aga rahvusvahelisel tasemel jääb aeglaseks. Jääger ka murettekitavalt purunemisohtlik ja eks näis järgmistes mängudes, mis vormis Kams on. Mets on ausalt öeldes Floras aeg-ajalt lubamatuid eksimusi lubanud ja teatud kahtlusi tekitas tema valik, aga täna üks parimaid ja just sellisel positsioonil on mehel mu arust väga hea potentsiaal (hea palli tagasivõitleja ning korralikud söödud, lisaks ei ole pallikaotused kaitsva poolikuna nii dramaatilised - hetkeseisuga tahaks teda ka valikmängudes just seal ja põhikoosseisus näha).

              Nii, mis veel? Vassiljev mängis jälle pisut allpool, kui võiks ning eksimusi tuli ka lubamatult palju. Aga pole hullu, küll vana hea Kostja jälle tähtsates mängudes tagasi on. Antonov nii ja naa, lõpus kadus pisut ära ja rünnakul kummalised otsused, aga potentsiaali on ka temas ning näeks hea meelega ka edaspidi tema proovimist. Anier ka hea nagu ikka ja muidugi Liivak - bravissimo! Isegi kui natuke oli värinat telepildist tunda, siis on ikka näha, et kaaslastega erinev vutikool on poisil all ja kui mitte isegi enamat, siis praeguse emotsiooni pealt julgeks pakkuda noormehele valiktsüklis nö supersubi rolli, kes ca 60-70 sisse tuleb ja pahandust tegema hakkab.

              Üldiselt ei tahaks väga virisejatega nõustuda - olgu, tulemus muidugi pettumustvalmistav, aga kui kuskil sellised libastusi teha, siis just sellistes mängudes ja vähemalt samal ajal uusi nägusid proovides (palju meil nt praegu reaalsest valikmängude algkoosseisust üle poolaja platsil oli? Pareiko, Klavan, ehk Mets, Vassiljev ja Anier, ehk siis alla poole).

              Üldiselt ootaks põnevusega uusi mänge ja siis teeks jälle järeldusi. Praegu Pehrsson out stiilis jutte rääkida on rumalus - nagu öeldud, oli ju täna palju proovimist ja muuhulgas tõi see kaasa ka palju positiivset - mitu uut nägu, kes näitasid end positiivselt, Opi väärikalt ära saadetud jne. Jah, oli ka küsitavaid asju (loe: vahetusi), aga selge on ka see, et meil seisab ees viis mängu ja selle käigus tulebki teha teatuid lükkeid, mis ei ole traditsioonilised.

              Minu jaoks tänane ainus tõsiselt negatiivne asi oli meie kaitseliini haprus - just eelseisvat valiktsüklit silmas pidades. Kui muus osas väga midagi veel ette heita ei ole ning justkui võiks (vähemalt sisimas) loota ajaloolist saavutust, siis just tagaliin on meil selline, et kui keegi ära kukub, on lappida asju väga raske. Ja siinkohal ongi kahju, et eelseisvates mängudes väga kaitseliini roteerimist ja katsetamist näha ei ole..

              Kommentaar


                #67
                Mis siin ikka keerulist - kui võtad lisaks aukülalisele välja ka eelmise aasta topscoreri, ning asemele tood kaks , siis tulemus on tavapärane "Kui ei löö ise, siis lüüakse sulle!". Postist pole koondisematerjali. Mis puutub Purisse, siis mängija ilma mängupraktikata ei ole mingi mängija!

                Kui positiivset otsida, siis Eesti klubivutifännina oli hea meel, et meie kõrgliiga vennad ei jäänud vähemalt minu silmis millegi poolest väliskolleegidele jalgu. Antonov võitles mehemoodi ja näitas tihti väga head kiirust. Kui Ken-Rähn apsakas välja jätta, siis Kallaste tekitas äärelt ka mitu head teravat võimalust ja tihti avastas end ka vastaste värava alt. Kuna Kostjal ei paistnud parim päev olevat, siis Vunk tõi pigem särtsu mängu juurde. Miinus mõned valesöödud. Metsa mäng oli lausa super!

                Väike sõrmevibutus haigla poole: kas TÕESTI mõnda paremat laulu Eesti ühele legendaarsemale mängumehele välja mõelda ei saanud kui "Oper, Oper, Oper, Oper, Oper..."? Näiteks seesama Apelsini poolt mängu eel esitatud "Me armastame Operit ja Operit ja Operit"!

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                  isegi 0:2 Fääridega ei ajanud nii närvi.
                  Algselt postitas karma Vaata postitust
                  Väga sümpaatne debüüt Liivakult, värav ei olnud kaugel!
                  Kiire kokkuvõte.

                  Kommentaar


                    #69
                    Esimene poolaeg oli Eesti poolt täitsa heal tasemel andmine. Aga vahetused.... sinna läks ka alustuseks mängupilt ja gibraltarlaste innukuse ning meie väikese abiga ka mäng ise. Puri paremakaitsesse oli ikka rõveutoopiline isegi eksperimendi kohta. Vabandan väga, kui pingil tõesti ei olnud ühtegi adekvaatsemat varianti siis võtan sõnad tagasi. Aga siiski ! Anieri väljavõtmine on suur ja jäme küsimärk. Aktiivne, kiire, ettevõtlik ja 45 minutit ? Olgu, ees on palju mänge aga sellepärast ei saa muuta ühe käimasoleva kohtumise poolaega nii drastiliselt olematuks. Saanuks veel aru, kui tulija olnuks Zenjov.
                    Kiidusõnu jagaks hea käega Metsale ja Liivakule. Esimene neist oli konkurentsitult mängu parim mees ja näib sellel positsioonil end väga hästi tundvat, pluss enesekindluse tõus võrreldes esimese Gibra kohtumisega oli silmaga näha. Poiss, hoia head tööd üleval ja uus lõhkuv poolik sinisärkide koosseisus on olemas ! Liivak tegi 17. aastase kohta kuramuse häid liigutusi ja väga ootan ka järgmistes mängudes tema osalust.

                    Üldiselt olen äraootaval seisukohal uue treeneri koha pealt. Esimeseks poolajaks oli väljakule rivistatud väga hästi toimiv sats, kuid teise poolaja käigud fartisid kogu tekkiva harmoonia hirmus inetuks käkiks. Mine võta kinni, kumb nüüd see õige " koondise nägu " oli.
                    Juuni keskpaigaks oleme juba targemad ja siis ehk saame ka svenssonist ja tema mõttekäikudest juba paremini aru. Midagi nagu ju oleks...
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #70
                      Ma ei saa sellest hüsteeriast üldse aru. Need 5 mängu teenivad ainult üht eesmärki, et näha, kes on kes ja et valikmängudeks oleks pilt selge. Kus ja millal siis veel katsetada?

                      Pehrsson siiski alles nii uus nägu tüüri juures ja olgugi, et käib kohapeal mehi vaatamas ja abikaader aitab selekteerida, siis õige pildi saab ikka väljakul kokku. Loodetavasti need viis mängu talle selle pildi siis ka annavad ja valikmängudes näeme hoopis teist Eestit.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ma ei saa sellest hüsteeriast üldse aru. Need 5 mängu teenivad ainult üht eesmärki, et näha, kes on kes ja et valikmängudeks oleks pilt selge. Kus ja millal siis veel katsetada?

                        Pehrsson siiski alles nii uus nägu tüüri juures ja olgugi, et käib kohapeal mehi vaatamas ja abikaader aitab selekteerida, siis õige pildi saab ikka väljakul kokku. Loodetavasti need viis mängu talle selle pildi siis ka annavad ja valikmängudes näeme hoopis teist Eestit.
                        See oli Gibraltar. Peaaegu nagu San Marino. Sellele peaks iga hetk ära andma.

                        Kommentaar


                          #72
                          jep, seda küll, "kes-on-kes" mängud need on, aga no palun Posti-sanni koondisesse enam mitte võtta.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See oli Gibraltar. Peaaegu nagu San Marino. Sellele peaks iga hetk ära andma.
                            Ma arvan, et Eesti ei saa küll absoluutselt ühessegi vastasesse nii üleolevalt suhtuda.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See oli Gibraltar. Peaaegu nagu San Marino. Sellele peaks iga hetk ära andma.
                              San Marino on isegi türgiga valikmängudes viiki mänginud. 1994 aastal 0-0. Halamiseks pole põhjust, esimene poolaeg näitas , kui vähegi mängumehi sees , siis loob küll. Teisel poolajal olid enamus katsetatavad ja sellest ka mängupilt ja tulemus.

                              Kommentaar


                                #75
                                Andke mulle nüüd andeks, et ma nii küsin, aga millest selline Liivaku ülistamine? Kui mängu tuli, siis oli pikka aega nähtamatu. Tõsi, lõpupoole oli juba päris aktiivne. Oleks oma võimaluse ära löönud, siis oleks ka ise ülistajate paadis, aga tänase mängu põhjal pole minu arvates see siiski päris õige.

                                E: Tubli, ei midagi muud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X