320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gibraltar maavõistlus 26.05.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin eile, et ei hakka mängu teemal sõna võtma, aga siiski.

    No ei saa ka mina aru, miks oli vaja selliseid vahetusi ja just sellisel hulgal teha. Geez, isegi vastased tegid rohkem vahetusi. Mõni häda oleks olnud EPuri või Zenjov paarikümneks minutiks platsile saata. Kas kardeti olematut mängurütmi lõhkuda? Mis rolli pandi Post täitma? Kas ta täitis ülesande? Mängitanud siis juba Neemelot, kes suudab ees kõvasti paremini palli kontrolli all hoida.

    Mitmete mängijate esitus ei pruukinud olla küll kõige veenvam, aga ilmselgelt on neil mõnede positsioonide alatäituvuse tõttu potentsiaali ning mõneski valiksarjakohtumises platsile saada.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Noh, ma saan tegelikult Postist aru. Iga treener hakkaks mõtlema, et päris lahe on ju kahemeetrine koljat ees. Noh, kahjuks pole päris Jan Koller või Dado Prso, aga peaaegu...

      Kommentaar


        nojah aga see ei toiminud eelmisel treenerilgi viis aastat tagasi, pluss post oli siis isegi paremas vormis enda kohta.... lihtsalt masendav on kuidas muudkui aga proovime erineval ajal samu mehi ja aru ei saa, et paremaks nad ei lähe. koondises võiks olla mängija, kes vähemalt koduseski liigas oleks tegija, mitte lambiain.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Polnud see midagi nii irooniline. Reintam on sealt ehk ainus, kes pärast mängu pole sõimata saanud, kuid ega seegi väga kaugel ole. Ülejäänud on küll seltskond, kelle kohta (vähemalt) korra tsüklis öeldakse, et enam pole mõtet kutsuda. Mõnda nendest muidugi pole kah, kuid see on eraldi jaurang, see, et nad kõik koondise ridades üle vaadatakse, on normaalne.
          Ma pole nüüd siit järgmist kaht lehekülge lugenud, ehk on ka keegi teine välja toonud, et Reintam on ikka s*taks puid alla saanud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma pole nüüd siit järgmist kaht lehekülge lugenud, ehk on ka keegi teine välja toonud, et Reintam on ikka s*taks puid alla saanud.
            Kas on Eestis kedagi, kes poleks?

            Ma pakun, et puud alla topis on sellised mehed:
            1. Taavi Rähn
            2. Sander Puri
            3. Tarmo Neemelo

            Ja uus kuum tõusja on tõesti Reintam.

            P.s. Rsk, kuidas ma viikmäe unustasin. Tema on kolmas.

            Kommentaar


              Algselt postitas realking Vaata postitust
              Täna on meil Angelo ja ÕL spämmimas. Homme tulevad Postimees ja p.ahv, delfi, EPL, День за днём, Elva Postipoiss, Rae valla leht, Молодежь Эстонии, Harju Elu, Aseri valla leht jne? Siis saadki klikinarkarite sodi vahelt otsida teiste postitusi.
              Vabandust ülekeemise pärast realking! Siin foorumis on suhteliselt raske ilma tiltita olla

              Kommentaar


                Zenjovil oli pisitrauma ja seega ei tahetud temaga riskida, meest vaja Balti turniiril.

                Kommentaar


                  Veidi meelelahutuslikumalt jätkates, siis mul on vaikselt tunne tekkimas, et nn A le Coq'i löögirühm aetakse oma kommertsgaraazist välja eelkõige siis, kui koondise vastased sama värvi on. Jube vahva on see, et meil leidub ettevõtteid, kes Eesti jalgpalli toetavad, aga seda võiks teha vähem kodumeeskonda ja fänne mõnitaval viisil.. Rütm iseenesest oli hea

                  Ämbritest veel rääkides, siis "ten points" ka Meeskonnale tabloo aluse sissepääsu sulgemise eest! "Siin on bänd, siit läbi ei saa!" Bänd lahkus koos tehnikaga pärast avavilet, aga sissepääs jäi suletuks kuni mängu lõpuni..

                  Kommentaar


                    A.le Coq`i löögirühm sinises oleks vahva vaatamisväärsus.

                    Kommentaar


                      A le Coq on ilmselt viimane firma kes enda reklaami sinise värviga teeks küll..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas realking Vaata postitust
                        Subbotinit oleks võinud katsetada. Miks seda Posti peab koguaeg proovima. Nagu Viljar Veski kossukoondises. Välimuselt sobib, aga mängus pole abi.
                        subbotin ja prosa mängisid U23 kohe järgmine päev.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas on Eestis kedagi, kes poleks?

                          Ma pakun, et puud alla topis on sellised mehed:
                          1. Taavi Rähn
                          2. Sander Puri
                          3. Tarmo Neemelo

                          Ja uus kuum tõusja on tõesti Reintam.

                          P.s. Rsk, kuidas ma viikmäe unustasin. Tema on kolmas.
                          vunk? (mitte et alati teenitult just)
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas on Eestis kedagi, kes poleks?
                            1. Henrik Ojamaa
                            2. Konstantin Vassiljev
                            3. Henri Anier
                            4. Sergei Zenjov
                            5. Sergei Pareiko (välja arvatud tema esimene periood koondises)


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma pakun, et puud alla topis on sellised mehed:
                            1. Taavi Rähn
                            2. Sander Puri
                            3. Tarmo Neemelo

                            Ja uus kuum tõusja on tõesti Reintam.

                            P.s. Rsk, kuidas ma viikmäe unustasin. Tema on kolmas.
                            Šišov? Kink? Dmitrijev? Voskoboinikov? Kotenko?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas on Eestis kedagi, kes poleks?

                              Ma pakun, et puud alla topis on sellised mehed:
                              1. Taavi Rähn
                              2. Sander Puri
                              3. Tarmo Neemelo

                              Ja uus kuum tõusja on tõesti Reintam.

                              P.s. Rsk, kuidas ma viikmäe unustasin. Tema on kolmas.
                              no kui viikmäe, siis peab listis olema ka indrek veel viis minutit zelinski, kelle ülikõikuv vorm on ikka aegade jooksul jutuks olnud
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas westfalen Vaata postitust
                                Zenjovil oli pisitrauma ja seega ei tahetud temaga riskida, meest vaja Balti turniiril.
                                Ja miks ta siis pingile üldsegi pandi, kui viigiseisus enne lõppu ei tahetud kasutada? Kas ta sooja tegi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X