320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

    eestimees, kuradi idioot. kyll see zelinski täna sita mängu tegi eks ole..
    aga jah. kaitset ikka niisama tyhjast ei ehita, nagu nägime. mitte ei mõista ma pareiko enesekindlust, kui ta kuskil intervjuus end eesti esimeseks kollkipriks pidas ja koondisesse kasvõi vägisi kippus - niipalju bläkki poleks ma osand ka unes näha.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

      Pareiko on Venemaal ikka way kindlamat mängu näidanud. Minu arust olid tema ja kaitsjate vahel suhtlemisprobleemid. Rotoris ta räägib kaitsjatega väga palju, eile põhiliselt ju vaikis.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

        Originally posted by Robinho


        Pareiko on Venemaal ikka way kindlamat mängu näidanud. Minu arust olid tema ja kaitsjate vahel suhtlemisprobleemid. Rotoris ta räägib kaitsjatega väga palju, eile põhiliselt ju vaikis.
        Poleks küll uskuned, et see nii juhtub, aga ...keeleprobleem?

        Ja niipalju veel,et \"vigastatud\" Nahk otsustas koondise debüüdi asemel siis mängida ikkagist klubi eest. Mis teha, mis teha....

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

          Masendav. Sellist m2ngu poleks uneski osand n2ha. J22b v6it kas see aasta BT tulematta

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

            Originally posted by Jaak
            Ja niipalju veel,et \"vigastatud\" Nahk otsustas koondise debüüdi asemel siis mängida ikkagist klubi eest. Mis teha, mis teha....
            ainuke lohutus on see, et mängu mida ta tegi eile võib nimetada sama hästi ka mittemängmiseks. Kehv oli


            Kommentaar


              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

              Originally posted by Epic


              Originally posted by FCOperBK


              Kuulge- olgem ausad Pareiko on eesti number kaks ja Kaalma on eesti koondise number kolm, kui mitte number neli
              Olgem ausad kui Poom on vigastatud on Kaalma nr.1 ja mingi suvaline nr.2
              Pareiko peale krimpsutatakse lihtsalt nina

              Võiks nüüd Lätile mingi 7:0 pähe teha ja olemegi Balti Turniiri võitnud

              Think positive
              Kaalma peale krimpsutatakse nina
              minge Kingissepa praami peale

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                Mängu võtaks kokku kahe sõnaga: Jaanus Sirel

                Igatahes loodan, et Läti vastu mees lööb ka värava.

                PS! Kolla, käi vittu. Sa oled ikka eriline urood raisk. Istud kodus ja vahid telekast, limpsid oma originaali ja krõbistad mingeid maitsestatud kartulilaaste. Samaaegselt üritad foorumis pingeliselt 30 postitust päevas teha. Käi staadionil ja ära hala nagu vana naine. Raisk. Sina pole mitte keegi, et kõik maha teha.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                  Originally posted by fittibaldi


                  eestimees, kuradi idioot. kyll see zelinski täna sita mängu tegi eks ole..
                  aga jah.
                  Ma tean, et ta ei mänginud, ma lihtsalt tahtsin teda kiruda.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                    Originally posted by Kosk


                    Mängu võtaks kokku kahe sõnaga: Jaanus Sirel

                    Igatahes loodan, et Läti vastu mees lööb ka värava.

                    PS! Kolla, käi vittu. Sa oled ikka eriline urood raisk. Istud kodus ja vahid telekast, limpsid oma originaali ja krõbistad mingeid maitsestatud kartulilaaste. Samaaegselt üritad foorumis pingeliselt 30 postitust päevas teha. Käi staadionil ja ära hala nagu vana naine. Raisk. Sina pole mitte keegi, et kõik maha teha.
                    Toetan ,Koski 101% ja üldse ,mis siin halada . Peaasi ,et me kusagil ametlikes mängudes lutti ei saa. Kuigi ,oleme ausad ,masti võttis eilne mäng maha küll.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                      Originally posted by Vince


                      Mäng oli tõesti masendav, kui vaadata tulemust. Siiski, palli saime me küll päris palju keerutatud, kuid jah heh, kasu vähe. Öelge mis tahate, aga minu jaoks ei mänginud väljakul õige Eesti koondis, seega see kaotus polegi nii kurb. No mis sa ikka tahad sellisest kaitseliinist, kes pole kunagi koos mänginud ja mõni neist mängib alles esmakordselt koondise eest.
                      Kuid ühte ma ütlen - Sergei Pareikot ei taha ma kunagi koondise eest mängimas näha ! PEAB ju kuskil meie kõrgliigas mõni temale vääriline (parem) asendaja olema ju.
                      Sinna läks siis turniiri võidu võimalus...
                      minu arvates tegi Pareiko oma töö super hästi,aga Eesti kaitse oli küll nagu läbisõiduhoov
                      izerman@hotmail.com

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                        Originally posted by xKxAxPxUx
                        minu arvates tegi Pareiko oma töö super hästi
                        Mida kuradi fu...i sa räägid mees? Ok, seleta mulle seda super hästi tehtud tööd !
                        Veel parem, vaata seda mängu kuskilt kordusest, siis EHK saad aru mida silmas pean.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                          hmm, no raisk, mulle tundus, et need eesti venelased (v.a. smirnov) olid sitakotid, mitte rahvusliku vaenu pärast, aga kulikov, saharov ja zahovaiko ja pareiko olid mängus tõelised sitakotid... parima esituse andis Kristal, hea oli veel Klavan ja Rooba
                          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                            .. ja üldsegi, mis mängust te räägite, mis turniir, millal
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                              üsna hale on lugeda neid kommentaare. kui eesti võidab siis kiidedakse meeskonda tevani ja kui kaotab siis kirutakse ja ja aetake suust lihtsalt sitta välja. ise küll jah kahjuks valgas kohal ei olnud, aga see ei tähenda et ma koondist edasi ei toetaks. eesti on hea ja läheb veelgi paremaks ja kui isegi balti turniiril ei lasta noortel debüteerida, siis lubage mul küsida: kus nad seda tegema peaksid? lisaks veel seda ka, et need poole persega tegelased, kes kord on ja siis jälle ei ole eesti koondise fännid, on lihtsalt MÕTTETUD mehed! ja kes teisiti arvab võib ka kuhugi minna. kõik.

                              HEIA EESTI!!!

                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                                Originally posted by AnZ Antzon


                                üsna hale on lugeda neid kommentaare. kui eesti võidab siis kiidedakse meeskonda tevani ja kui kaotab siis kirutakse ja ja aetake suust lihtsalt sitta välja.
                                Eks ta nii peabki olema mu hea sõber, et kui teed tööd hästi saad kiita ja kui ei, saad laita. Sellega olen aga küll nõus, et sihukesd jutud nagu mingi mees nii s..t oleks, et koondise kohta ei vääriks on küll kuidagi imelikud. Pijpersi süüdistamine ja koju saatmine on kohe kuidagi eriti väiklane. Indreku sõimamine selle teema all, aga lausa halenaljakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X