320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

    Mõnes mõttes on õige proovida kutte, kes võibolla muidu platsile ei saaks. Teisest küljest, tundub, et kõik 3 Balti riiki on oma taset kõvasti tõstnud ning oleks aeg asi omavahel paika panna. Muidu ütlevad leedukad, et näe me võitisme šotit ja tegime Saksaga viiki, eestlased taovad vastu rinda ja ütlevad, \"me võitsime Venemaad ja oleme koka-koola tabelis eespool\", lätlased ütlevad et neil on vabsee kõige rohkem punkte jne. Et sotid selgeks saada, peaks ikka iga riigi eest parim võimalik koondis mängima. Muidu on nii, et Eesti saab leedu käest jälle 2-5 tappa, siis hakkb pihta, et \"meil ei olnud ikka põhimehi ja meie ikka ei võtnud seda nii tõsiselt ja ninnu nännu\"
    See on minu arvamus...

    Originally posted by tank
    ...et fifa edetabel midagi ei tähenda ja nemad meist tegelikult üle on!
    Aga see ei tähendagi ju midagi.
    See on ka minu arvamus...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

      Iseenesest oleme juba nii palju arenenud, et peaksime ka natuke nõrgema koosseisuga hakkama saama. Pijpers valmistub suurtemateks mängudeks, mis tähendab siis, et ta toob igast noori ja nö. unustatud mehi koondisesse. Tuues tagasi Smirnovi, Novikovi, andes võimaluse näiteks ka Kingile (???) jne-jne, saavad needki mehed end tõestada (st. peavad pingutama). Ja kes teab, äkki lööb kellélgi neist täht särama . Oma võimaluse rohkem platsil aega veeta saavad Zahovaiko, Teever, Reinumäe, Jääger jne. Mina küll ei ütleks, et nüüd asi hull on. Läti ja Leedu on pasakotid :P ja pealegi, kes teab, mis koosseisus naabrid siia tulevad. Teeme neile 5-0 kotti.

      Lihtsalt üks täiesti subjektiivne mõttetera.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

        Ma olen absoluutselt veendunud, et sel aastal Kinki A-koondises ei näe. Pole mingisugust põhjust.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

          Minu arust võiks Arno ikka põhimeestega turniirile minna, kuid teha siis hästi hästi palju vahetusi, eelkõige noorte jaoks. Kuid KInk--seda ülbikut pole nüüd küll kellelgi vaja

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

            Kas keegi üldse oskab öelda mitu vahetust Baltal teha võib???

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

              Originally posted by sell8


              Kas keegi üldse oskab öelda mitu vahetust Baltal teha võib???
              Minu teada kehtib Balti Turniiril vahetuste osas maavõistlusmängude põhimõte, st vastasmeeskonnaga kokkuleppele jõudes võib teha piiramatul hulgal vahetusi. Näiteks eelmisel Balti Turniiril tegi Eesti Leeduga mängides kokku viis vahetust.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                Originally posted by sell8


                Minu arust võiks Arno ikka põhimeestega turniirile minna, kuid teha siis hästi hästi palju vahetusi, eelkõige noorte jaoks. Kuid KInk--seda ülbikut pole nüüd küll kellelgi vaja
                millal siis veel teisi mehi proovida kui mitte selle turniiri ajal???
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                  See lõik on pärit slõhtulehest.

                  Järgmised etteasted teeb koondis Balti turniiril juuli alguses. Teie Horvaatia-mängu järgsest jutust võis välja lugeda mõtte: oleks parem, kui seda võistlust poleks.

                  Arno Pijpers: Päris nii nüüd ka pole! Tean Balti turniiri ajaloost, tean, mida mõõduvõtmised naabritega igale rahvusele tähendavad.
                  Mõistan, et Eesti fänn nõuab: Lätit tuleb võita! Aga ta ei saa aru, et sel ajal on mängijaid välisklubidest kaheks kohtumiseks äärmiselt raske vabaks saada. Mina pean arvestama nii hoolealuste, nende klubide kui ka fännidega. Kahjuks on alati kõigi huvisid ühitada võimatu.

                  Kas Eesti läheb ka tänavu Balti turniirile B-koondisega?

                  Me ei mänginud B-koondisega kahe aasta eest ega mängi ka nüüd. Kutsun ikka võõrleegionäre, aga mõistetagu mind, kui kasutan näiteks Andres Operit ainult ühes kohtumises!
                  Loomulikult teeme kõik, et võita. Aga tarbetust riskist, mängijate lõhkumisest ja muust sarnasest hoidume. Samuti võtan Balti turniiri võimalusena anda uutele ja noorematele mängijatele kogemusi.


                  Nii et eks näis, milliseid mehi Pijpers seal mängitama hakkab ja millised üldse mängida saavad... Loodame, et noored saavad ka mänguaega ja sellest olenemata jääb võit koju. Samas nüüd on ju kindel, et Piiroja seal mängida ei saa, ta augusti lõpuni väljas.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                    nagu tänastest spordiuudistest kuulda võis, ütles Pijpers, et Balti turniiril tahab ta kindlasti katsetada TVMK-st Smirovi ja Teeverit ning ka Nahk kutsutakse esimest korda koondisesse.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                      Nüüd selline lugu, et on välja pakkuda 1 kämping Jaanikese motellis
                      Kämpa on kahele, koos pesemisvõimalustega.
                      Hinnaks on 290 eeku.
                      kes huvitatud on votku ühendust, mida varem seda parem
                      Garanteeritud toredad naabrid st. siis mina ja rauno

                      http://www.jaanikese.ee/motell.htm

                      ja see ka veel, et autos arvatavasti 2-3 vaba kohta, väljasõit arvatavasti neljapäeva päeval millalgi ja tagasi reede õhtul. Per face ca- 150 eeku

                      050 55022 vai privateade
                      nägudeni
                      *oleme sõbrad edasi*

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                        Nüüd on hoopis selline lugu et eila kadrioru staadionilt lahkudes lubasin ühe ja selle ainukese kämpa mis vaba oli Macej \"Mats\" Žuravskile ja Intsule.
                        aga autos kohti ikka on veel
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                          Tere!

                          Minu arvamus on selline, et Arnol on katlemata õigus, aga temal pole seda verd kuumaks ajavat patriotismi, et oleks suur soov naabritele ära panna. Leedu pole vast eriti hull, aga lätid on küll viimasel ajal kõvade tulemustega silma paistnud, on vist koguni alagrupis esikohal. Nii et päris mütsiga lööma kindlasti minna ei saa, ega ju Ise loodan ka Valka mineja olla, nii et neil hakkab seal turismiäri õitsema!:P

                          Keep it cool!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                            Seda eelmist postitust ei teinud tegelt mina: let the children have their fun!

                            Keep it cool

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                              Originally posted by xxxxxx


                              :P
                              Ahsoo. Miks?

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                                Originally posted by xxxxxx
                                Leedu pole vast eriti hull, aga lätid on küll viimasel ajal kõvade tulemustega silma paistnud, on vist koguni alagrupis esikohal. Nii et päris mütsiga lööma kindlasti minna ei saa, ega ju
                                Vist ikka ei ole esikohal, vaid hoopis kolmandal. Siin sulle väike vihje, et tasuks foorumis vahel ringi vaadata.
                                BACK WHERE WE BELONG

                                Kommentaar

                                Working...
                                X