320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

    Lausa uskumatu.
    Lausa nutt tuleb kurku.
    Ja Leedu ei mänginud põhikoosseisuga.
    Kaitse kohutav. Usun et enamus esiliiga võistkondi oleks ka taolise resultaadi suutnud välja mängida.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

      no krt see viikmäe ikka parim lasi tehnikat seal , ja mida krt see reinumäe seal tegi no nii pask ikka ei saa olla, arnol ikka nali lippab kyll kogu raha eest,nii pask koossesis

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

        Originally posted by Kolla


        Mida sa nutad greenday,kt n2rvid läbi,eestlased said j2lle hakkama.
        Esiteks ma ei nuta, näed ma naeran. Kõigele on see niigi selge et oli väga kehv mäng ja analüüs on oodatud. Lihtsalt ropendamine on mõttetu ja foorumis keelatud.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

          on ainult 1 marko kristal 1 marko kriiiiistal on ainult 1 marko kristal , no krt 130es mäng ja nii pask kurat see vend on kindlalt imenguga põhis,kindlast io n ta tore mees a soovitan tal ikka rahus kodus olla ja koondise mängude ajax end ära peita

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

            Väga tore,väga tore et reeglites nii kirjas on,aga nt eston#21 ei see ilma ropendamiseta kohe yldse hakkama ja mai ole n2ind et sa selle yle kurdaks,ning ma arvan et sa palusid panna bani selle pärast ka et sinu lemmik Kristal imes j2lle 2ra,tahaks sinu analyysi m2ngust kuulda,kui h2sti meie koondislases eesotsast kristaliga m2ngisid
            Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

              Originally posted by Kolla


              Väga tore,väga tore et reeglites nii kirjas on,aga nt eston#21 ei see ilma ropendamiseta kohe yldse hakkama ja mai ole n2ind et sa selle yle kurdaks,ning ma arvan et sa palusid panna bani selle pärast ka et sinu lemmik Kristal imes j2lle 2ra,tahaks sinu analyysi m2ngust kuulda,kui h2sti meie koondislases eesotsast kristaliga m2ngisid
              Kusjuures Kristal on tõesti mu lemmik. Mu arust tema kõige halvemini küll ei mänginud. Kõik mehed näitasid nigelat mängu võrreldes varasemate etteastetega. Peamine jama oli ikka sõelapõhi-kaitse.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                sry mehed aga kristal on pask. Üldiselt on suhtkoht pask ka zelinski, ja ärge tulge siia rääkima, et 100 000 väravat jne. Ta ei ole mängija, keda eesti kõige enam vajaks. Eesti koondisel oleks vaja näiteks ronaldiniot(irw) See sihuke mees, et siblib üksi ja ei vaja kellegilt täpset söötu ega midagi. Zelinski rohkem selline ühepuutemees, kuid mida sa sellisega peale hakkad, kui ei ole kedagi, kes talle hea söödu annaks. Oper aga on täpselt see mida vaja... ja Poom, Poom on lausa 50% eesti kaitsest.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                  no täpselt!

                  Te olete ikka niiiii targad.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                    Originally posted by tohuvabohu
                    Eesti koondisel oleks vaja näiteks ronaldiniot(irw) See sihuke mees, et siblib üksi ja ei vaja kellegilt täpset söötu ega midagi. Zelinski rohkem selline ühepuutemees, kuid mida sa sellisega peale hakkad, kui ei ole kedagi, kes talle hea söödu annaks
                    Et siis äkki annaks teenete eest kodakondsuse Ronaldinhole ja saadaks üldse teised mehed koju puhkama? Damned! Kui sa pole veel mõistnud, siis Eesti on MEESKOND, mitte mingi üks mees ja teised tallalakkujad.

                    Ja Leedu mängust: paraku oli see jah üks masendavaid mänge viimase paari aasta jooksul. Ma ei annaks head hinnangut ühelegi mehele platsil. Aga samas ei pea õigeks ka mõne venna verbaalset ropsi selles foorumis. Soovitan siis parem minna leedukate leeri üle ja parastada seal.

                    Ja küsimus, kus kuskil kõlas, et miks me ikka sellise koondise fännid suudame olla. Õiged fännid lähevad läbi nii tulest kui veest, ehk kui isegi Eesti oleks kaotanud viie omaväravaga, ei paneks ma oma koondisesärki ega fännihinge põlema. Vaid hoopis paneks pöidlad sooja Läti mänguks...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                      Eestisse tuleb ikka uskuda
                      izerman@hotmail.com

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                        Kristal oli jah täiesti pask. Reinumäed ei kommenteeri. Kulikov oli kah hea, Sirel ja Kallaste. Pole enne ju koos mänginud, võib-olla võtsid Leedut kah kergelt. Zelinski on alla keskmise, KURADI 2 liiga mängija, mõttetuim mees koondises. Zelinksi koondisest välja!!!!!!!!!! Teeverit oleks olnud vaja. Pijpers ei võta teda koondisse, jää Pijpers siis ise kah koju. Maksim Smirnov oli hea, tehnika ja agressiivne. Tore, et ta tagasi on. Eesti parem äär ongi nõrk koht. Rõõm missugune.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                          Mäng oli tõesti masendav, kui vaadata tulemust. Siiski, palli saime me küll päris palju keerutatud, kuid jah heh, kasu vähe. Öelge mis tahate, aga minu jaoks ei mänginud väljakul õige Eesti koondis, seega see kaotus polegi nii kurb. No mis sa ikka tahad sellisest kaitseliinist, kes pole kunagi koos mänginud ja mõni neist mängib alles esmakordselt koondise eest.
                          Kuid ühte ma ütlen - Sergei Pareikot ei taha ma kunagi koondise eest mängimas näha ! PEAB ju kuskil meie kõrgliigas mõni temale vääriline (parem) asendaja olema ju.
                          Sinna läks siis turniiri võidu võimalus...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                            Kuulge- olgem ausad Pareiko on eesti number kaks ja Kaalma on eesti koondise number kolm, kui mitte number neli
                            minge Kingissepa praami peale

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                              Originally posted by FCOperBK


                              Kuulge- olgem ausad Pareiko on eesti number kaks ja Kaalma on eesti koondise number kolm, kui mitte number neli
                              Olgem ausad kui Poom on vigastatud on Kaalma nr.1 ja mingi suvaline nr.2
                              Pareiko peale krimpsutatakse lihtsalt nina

                              Võiks nüüd Lätile mingi 7:0 pähe teha ja olemegi Balti Turniiri võitnud

                              Think positive

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Balti Turniir 2003\'

                                Originally posted by Jux
                                ...Et siis äkki annaks teenete eest kodakondsuse Ronaldinhole ja saadaks üldse teised mehed koju puhkama? Damned! Kui sa pole veel mõistnud, siis Eesti on MEESKOND, mitte mingi üks mees ja teised tallalakkujad...
                                Kusjuures ma ei ole veel Eesti koondise peatreener ega mõni muu tähtis tegelane, seega ära seda ronaldinho asja päris tõsiselt nüüd kah võta. Ma ikka jalgpallis täitsa tavategija. Seega vahel lahmin, vahel teen niisama nalja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X