320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

    Slava 1-1!!!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

      saudi kanalid näitavad ikka mingit suvalist jama

      Kommentaar


        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

        Originally posted by Chobram


        ....nyyd mingi paks t2di jutustab ja habemega (yllatus yllatus) onu jutustab ka midagi (arusaadav, et keegi sellest aru ei saa...ml tunne, et saudid ise ka ei saa aru:P)
        kanalil mida mina \"vaatan\" räägivad habemeta onud täitsa puhast inglise keelt
        Vaheltumisi mingi kaks tüüpi - uudised

        Kommentaar


          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

          Niisiis 1-1 viik, mina olen täitsa rahul - ei kaotatud ja ei löödi ka värav.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

            Originally posted by greenday


            Niisiis 1-1 viik, mina olen täitsa rahul - ei kaotatud ja ei löödi ka värav.
            Samad sõnad ja arvestame ,et korralikust vormist on meie omad ikka praegu veel väga kaugel ,puhkus alles selja taga,pikk lennureis ja võrdlemisi kuum ilm,koduvile jne.
            Lihtsalt tahaks teada ,kuidas mängupilt ka üldisemas plaanis välja nägi.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

              Siit võib midagi eilsest lugeda, nagu ka siit
              Arno näikse rahul olevat.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                Tsitaat Päevalehest:
                “Vaheajal tegid vastased neli vahetust, see lõi nende mängurütmi sassi, nad hakkasid kaugelt peale lööma.
                See näitab et saudid mängu väga tõsiselt ei võtnud, vaid üritasid ilmselt kasutada erinevaid mängijaid ja erinevaid mänguskeeme. Ühesõnaga: kasutasid sõprusmängu ettevalmistusena tulevasteks Aasia meistrivõistlusteks.
                Meie aga läksime sinna Flora klubiga, kellel piisavalt koosmängimise kogemust ja üritasime tulemuse peale minna. Eriti naljakas on Kristali viimase minuti sissevahetus, mis muidugi andis talle statistikasse jälle ühe mängu juurde.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                  Pagana eestlased ikka. Kunagi pole nad rahul. Kui millegi üle viriseda tahetakse, siis leitakse ka võimalus.

                  Ise olen tulemusega rahul ja poisid on kiitust väärt.

                  Tekkis veel küsimus, et kas mõni selline inimene, kes staadionil \"Me usume Eestisse\" hüüab, kuskil internetis end sedasi maandab, et jalgpallureid saamatuteks ja küündimatuteks tembeldab? Jätab igatahes väga kadeda ja kibestunud inimese mulje.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                    Originally posted by murri


                    Tsitaat Päevalehest:
                    ?Vaheajal tegid vastased neli vahetust, see lõi nende mängurütmi sassi, nad hakkasid kaugelt peale lööma.
                    See näitab et saudid mängu väga tõsiselt ei võtnud, vaid üritasid ilmselt kasutada erinevaid mängijaid ja erinevaid mänguskeeme. Ühesõnaga: kasutasid sõprusmängu ettevalmistusena tulevasteks Aasia meistrivõistlusteks.
                    Meie aga läksime sinna Flora klubiga, kellel piisavalt koosmängimise kogemust ja üritasime tulemuse peale minna. Eriti naljakas on Kristali viimase minuti sissevahetus, mis muidugi andis talle statistikasse jälle ühe mängu juurde.
                    Tegelikult on 1 väga tähtis põhjus (loogika järgi ja Pijpersi sõnade järgi) sinna sõitmiseks sealsed treeningvõimalused - Eestimaal tuleb taevast mingit ollust, sisekomplekse ka korralikke ei ole, seal on aga ilm igati sobiv (23 kraadi eile mängu ajal näiteks...) ja ka võimalused olemas. Ja see on ju igati normaalne, et Saudi Araabia taktikat arendas...Tulemusega olen rahul
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                      Originally posted by kyps

                      Tekkis veel küsimus, et kas mõni selline inimene, kes staadionil \"Me usume Eestisse\" hüüab, kuskil internetis end sedasi maandab, et jalgpallureid saamatuteks ja küündimatuteks tembeldab? Jätab igatahes väga kadeda ja kibestunud inimese mulje.
                      Selline üle 30-ne aastane inimene, kes niimoodi siin ennast maandab, ei käi ju kunagi Pohlaku eestvedamisel teoks saanud jalgpallistaadioni moodi ehitisel koondisele kaasa elamas. Võimalus on kaasa elamine ehk T. Kingile või siis mõnele konkureerivale noortemeeskonnale või siis mitte-Flora-süsteemi-klubile!
                      Minu subjektiivne mitte-millelegi-pretendeeriv arvamus.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                        Originally posted by -Antz-
                        ...kunagi Pohlaku eestvedamisel teoks saanud jalgpallistaadioni moodi ehitisel koondisele kaasa elamas.
                        Vot seda \"jalgpallistaadioni moodi ehitisel\" ütlesid sa küll õigesti
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                          Jajah 1-3 alla jäämine Omaanile see teeb meele kurvaks küll aga noh elu läheb edsi küll nad ...
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                            Malta, Moldova, Valgevene - kõik päris sobivad vastased uue aasta alustuseks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                              Originally posted by Cerny Petr


                              Malta, Moldova, Valgevene - kõik päris sobivad vastased uues aasta alustuseks.
                              Millest sa räägid?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                                Originally posted by Jaak


                                Originally posted by Cerny Petr


                                Malta, Moldova, Valgevene - kõik päris sobivad vastased uues aasta alustuseks.
                                Millest sa räägid?
                                See aasta toimub Maltal selline tore turniir, kus ka Eesti koondis osaleb. Need on vastased Peaks esikoha koju tooma

                                edit: olen vist mõtetega ikka eelmises aastas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X