320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

    Originally posted by asdf
    See, et Flora süsteemist on MLis 4 klubi, näitab nende süsteemi tugevust.
    Pigem näitab see Eesti jalgpalli süsteemi nõrkust. Vaatasin praegu kõik ML-i mängu voorud üle ja ei leidnud ühtegi Flora punktikaotust oma farmklubidele. Silma jäid veel paar mängu, kus Flora kindlustas endale võidu viimastel minutitel löödud väravatega.

    Koondises on 14 Flora klubi mängijat (kui isegi Piiroja välja arvata, samas on ka Kaas praegu Flora koduka andmetel nende mansas), s.o. rohkem kui korraga meeskonnas paltsile mahub, seega ka Flora varumehed.
    Zelinski ja Terehhov on ilmselt lihtsalt moepärast kaasa võetud, et õigustada A-maavõistluse nimetust. Muidu tegu täieliku Flora klubi treeninglaagriga.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

      Originally posted by murri


      Originally posted by asdf
      See, et Flora süsteemist on MLis 4 klubi, näitab nende süsteemi tugevust.
      Pigem näitab see Eesti jalgpalli süsteemi nõrkust. Vaatasin praegu kõik ML-i mängu voorud üle ja ei leidnud ühtegi Flora punktikaotust oma farmklubidele. Silma jäid veel paar mängu, kus Flora kindlustas endale võidu viimastel minutitel löödud väravatega.

      Koondises on 14 Flora klubi mängijat (kui isegi Piiroja välja arvata, samas on ka Kaas praegu Flora koduka andmetel nende mansas), s.o. rohkem kui korraga meeskonnas paltsile mahub, seega ka Flora varumehed.
      Zelinski ja Terehhov on ilmselt lihtsalt moepärast kaasa võetud, et õigustada A-maavõistluse nimetust. Muidu tegu täieliku Flora klubi treeninglaagriga.
      Kui sina oleksid FC Flora juht, kas sa laseksid esindusklubil teistele meelega kaotada ja viiksid paremad mängijad sealt hoopis eemale, et rahvas rahul oleks ja mingeid kuulujutte ei levitaks? Tuletan meelde: võitjate üle kohut ei mõisteta. Muidugi ei ole normaalne, et pooled meistriliiga klubidest on Flora süsteemi klubid. Ja see, et mõnes mängus tuli Florale võit (viik) viimastel minutitel, vaid kinnitab Pijpersi otsuse (kaasata enamuses Flora pallurid) õigsust. Ta on seda ka ise öelnud ja nendest tulemustest peegeldub - füüsiline vorm on kõige parem FC Flora mängijatel. Toome näiteks kasvõi FC TVMK - FC Flora 4:4 mängu. FC TVMK oli mängu jooksul piisavalt üle, et tekitada Kaalma värava all ohtlikke olukordi ja see ka väravatega kinnitada, mängu lõpul kerkis esile füüsiline väsimus ja ebakindlus. Muideks, vaevalt et Hamre meeskonnakaaslaste eeltööta oleks sel hooajal niivõrd palju väravaid löönud

      Ka mul on veidi kahju, et rohkem kui algrivistusetäis pallureid koondises on Florast, kuid kadedusest olulisemaks pean seda, et koondis oleks võidukas. Pole midagi teha - praegu on võidutõenäosus suurim just Flora pallureid kasutades...

      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

        Originally posted by m1kk


        Ka mul on veidi kahju, et rohkem kui algrivistusetäis pallureid koondises on Florast, kuid kadedusest olulisemaks pean seda, et koondis oleks võidukas. Pole midagi teha - praegu on võidutõenäosus suurim just Flora pallureid kasutades...
        Selle koosseisuga on pigem võimalik ainult kaotusi vältida. Võitmiseks on vaja teha ilmselt korralik uuendus(noorendus)kuur koondises. Seda aga pole lootagi kui \"kogemusi\" saavad endiselt Kristal & Co.
        Sellega ei taha ma mitte Kristalit halvustada, küll aga vana hobust enam ümber ei õpeta.

        Selleks, et hakata ründavamat jalgpalli mängima on ka uusi poolkaitsjaid vaja. Neid aga selles koondise koosseisus ei ole.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

          Originally posted by murri

          Selle koosseisuga on pigem võimalik ainult kaotusi vältida. Võitmiseks on vaja teha ilmselt korralik uuendus(noorendus)kuur koondises. Seda aga pole lootagi kui \"kogemusi\" saavad endiselt Kristal & Co.
          Sellega ei taha ma mitte Kristalit halvustada, küll aga vana hobust enam ümber ei õpeta.

          Selleks, et hakata ründavamat jalgpalli mängima on ka uusi poolkaitsjaid vaja. Neid aga selles koondise koosseisus ei ole.
          Minu arvates on koondises juba praegu poolkaitsjatest olulisel kohal Haavistu ja Reinumäe, kes on ikka suhteliselt noored. Mänguaega saavad nad piisavalt selleks, et esialgu kõrgetasemelise mängu kogemusi omandada.
          Seega tahan öelda, et noorenduskuur toimub kogu aeg vaikselt, aga seda ülemäära kiirendada ei ole mõtet, kuna lihtsalt ei ole Kristalist/Reimist paremaid (ega ka mitte võrdväärseid) noori.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

            Originally posted by murri


            Ja nüüd võiks küsida, et miks ei võinud Flora sõita araabiasse oma rahadega, vaid kasutab Eesti koondise rahasid.
            minu teada taovad naftasheigid kogu reisi ilusti kinni, nii et antud küsimuses ei ole mõtet tulist vanduda.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

              täna peaks vist siis toimuma see saudidega mäng aga interneti sees pole nagu eriti kuskil midagi kuulda näha sellest. mis värk on? On see mingi mitteametlik kohtumine või araablased on asja ilusti saladuses hoidnud, et keegi nende kaotusest teada ei saaks?
              It says so in the scriptures!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                www.saudiembassy.net näitas igatahes eelmine kord saudidega mängu....Loodame parimat ka sel korral. Telekava ei suutnud tuvastada ja seetõttu tuleb vaid loota ja palvetada....

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                  1 poolaeg Saudi 1, 2 poolaeg Saudi 2, seega teist poolaega ei näe. Mõlemad kanalid aga netis olemas, saab arvutist pilti vaadata, kuigi kvaliteedi osas ei tea.

                  Edit: Saudi 1 on nähtav, seda vahiti viimati minu juures ka, kui enne vutti oili tunda aega palvetamise otseülekannet ja siis teisel poolajal uudised.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                    Selline teade siis:

                    EESTI JALGPALLI LIIT
                    PRESSITEADE 17.12.2003

                    Täna kl. 18:30 Eesti aja järgi peab Eesti koondis Dammamis maavõistluse Saudi-Araabiaga. Mängu kulgu saab reaalajas jälgida www.fcflora.ee

                    Lisaks kannavad mängu üle televisiooni vahendusel Saudi TV 2 ja Liibanoni kanal Future TV. Saudi TV 2 pilt on nähtaval ka internetis aadressil www.saudi2.tv/indexen.php (valikute alt English ning Live Channel 2). Saudi TV 2 satelliidikoordinaadid on 26 East 11747 V 27 500 3/4, kanal on nähtav koodivabalt. Lähiajal teatame, kas nimetatud kanalit on võimalik jälgida ka Eestis.

                    EJLi pressiteenistus
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                      Originally posted by Martin


                      1 poolaeg Saudi 1, 2 poolaeg Saudi 2, seega teist poolaega ei näe. Mõlemad kanalid aga netis olemas, saab arvutist pilti vaadata, kuigi kvaliteedi osas ei tea.

                      Edit: Saudi 1 on nähtav, seda vahiti viimati minu juures ka, kui enne vutti oili tunda aega palvetamise otseülekannet ja siis teisel poolajal uudised.
                      ei tea kas mõni tallinna pubi ka täna seda kanalit võiks näidata?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                        Elan Tartus, seega Tallinna elu ei tea Helista ja küsi, peaks olema küll nähtav.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                          Niih arvutitegelased võiksid võhikule veidi infot jagada, et kuidas selle Saudi kanali vaatamisega lood on. Tahtsin vaadata, aga mitte ei tule pilti ette. Heli olemas.
                          Milles värk?
                          Kas asi on codecis või milleski muus?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                            mul nii heli kui pilt, (praegu mingi saade hobuste võiduajamistest), aga pilt paraku eriti miniatuurses aknakeses - aga full screeniga on pilt ikka päris kole. 200% on enamvähem, kuid väga väike. No igaljuhul polegi niimoodi veel yhtegi matshi vaadanud, sounds like fun.

                            codeceid on mul terve rida installitud, ei oskagi aidata ega öelda milline neist mul seekord kasuks tuli. Üldiselt WinMP tirib ise codeci, kui miskit puudu..
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                              Originally posted by Martin


                              Elan Tartus, seega Tallinna elu ei tea Helista ja küsi, peaks olema küll nähtav.
                              Jalkaliit teatab pressiteates, et: Eestis ei ole nimetatud kanal kahjuks nähtav.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                                Originally posted by jyriöö
                                Originally posted by Martin


                                Elan Tartus, seega Tallinna elu ei tea Helista ja küsi, peaks olema küll nähtav.
                                Jalkaliit teatab pressiteates, et: Eestis ei ole nimetatud kanal kahjuks nähtav.
                                Mul on hea meel, et jalkaliit teab, mida mina näha saan.

                                Kordan: Saudi 1 on nähtav, Saudi 2 ei ole. Eelmine kord näidati esimest poolaega Saudi 1 pealt, teist Saudi 2\'lt. MÕLEMAD kanalid on koodivabad, kuid Eesti pannid ei püüa lihtsalt Saudi 2\'te kinni. Ja nii palju kui ma kuulnud olen, siis sellel korral on 1 poolaeg samuti Saudi 1 pealt nähtav. Parem see, kui mitte midagi. Ja kui ei näe, mis seal ikka, väheamlt proovisite.

                                Edit: Ahjaa, Future andmed igaks juhuks:
                                26e,11785v,27500, 3/4 FTA
                                7w ,11862v,27500, 3/4 FTA
                                15w,11799h,9400 , 3/4 FTA
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X