320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

    Saudi 2 tuleb rahulikult internetist läbi...
    aga minu ülisuur palve, et kas keegi saaks mängu lindistada ja ehk siis ka siia üles torgata... ma kahjuks ei näe otseülekannet, kuna olen kodust ära
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

      mina vaatan igatahes mingit turismiv2rki vist....pilt ikka sigav2ike, kuid m2ngu vaatab 2ra. igatahes saudid n2evad t2na pisikesi eesti mehi!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

        ise kavatsen lindistada seda mängu ja üritan ka selle hiljem ülestorgata

        Kommentaar


          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

          Originally posted by fittibaldi


          mul nii heli kui pilt, (praegu mingi saade hobuste võiduajamistest), aga pilt paraku eriti miniatuurses aknakeses - aga full screeniga on pilt ikka päris kole. 200% on enamvähem, kuid väga väike. No igaljuhul polegi niimoodi veel yhtegi matshi vaadanud, sounds like fun.

          codeceid on mul terve rida installitud, ei oskagi aidata ega öelda milline neist mul seekord kasuks tuli. Üldiselt WinMP tirib ise codeci, kui miskit puudu..
          Üks võimalus, kuidas pilti suuremaks saada, ilma full-screeni kasutamata, on resolutsiooni väiksemaks muutmine. Tõsi, siis kannatab ka kvaliteet.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

            Kas keegi teist mängu kah näeb. Meie igatahes vaataem uudiseid
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

              mina ka saudi uudiseid vahin....6EH!!

              ..ootan teist poolaega siin...2kki keegi vaatab esimest...mina ei saa esimest vaadata, sest saudide tv1 tahab real playerit...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                Kas keegi vaatab ka seda Saudi 2?
                Peaks nagu mängu näitama, aga ei midagi
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                  Tv 1 pealt tuleb hobuste võiduajamine, Tv 2 pealt endiselt uudised!
                  Seda keelt küll üle paari minuti kuulata ei saa...

                  Edit- FC Flora kodukas ütleb sedasi:

                  * Kahjuks ei ole kummaltki väljakuulutatud telekanalilt mängu ülekannet alanud, ent mängu seisu kajastab FC Flora kodulehekülg.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                    Nu mul aitas windows mediast ka saudi 1 jaoks, aga praeguse seisuga kanal1 näitab hobuseid ja kanal2 kokasaadet...
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                      sealt Saudi 1 pealt tuleb praegu mingi hobuste võiduajamine

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                        Kurat pinda hakkavad need saudi tõprad käima juba.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                          ....nyyd mingi paks t2di jutustab ja habemega (yllatus yllatus) onu jutustab ka midagi (arusaadav, et keegi sellest aru ei saa...ml tunne, et saudid ise ka ei saa aru:P)

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                            tuleb piirkonnas asuvad Eesti kaitseväelased peale saata sinna saudidele.
                            Bagdadist ei ole väga pikk maa sinna.
                            It says so in the scriptures!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                              Asjad lähevad aina paremaks, nüüd on koondis 0:1 taha ka veel jäänud....
                              Ehk siis nüüd näitavad rõõmsad saudid mängu:P ikkagi nad ju juhtimas
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                                k6igepealt tekitavad hea tuju oma rahvae, n2idates mingeid nalju...ja siis m2ngu...prr...kurat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X