320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga see ikkagi teada pole kellega me mängime, kuigi mõned juba räägivad siin Ukrainast.

    Kommentaar


      Nagu Martinson tänases lehes rääkis siis meid on tüssatud ja fännide usalduse tagasisaamine on raske. Kindlasti järgmiste mängude piletid ostetakse viimasel päeval, kui üldse. Minu usaldus on kadunud

      Kommentaar


        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        Nagu Martinson tänases lehes rääkis siis meid on tüssatud ja fännide usalduse tagasisaamine on raske. Kindlasti järgmiste mängude piletid ostetakse viimasel päeval, kui üldse. Minu usaldus on kadunud
        Ma ei saa nüüd täpselt aru. Kuna Brasiilia mängu piletite hinnad lasti alla, et EJL väga miinustesse mänguga ei jääks, siis sa ostad Bosnia mängu piletid viimasel päeval või ei tule üldse kohale. Kus on loogika?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei saa nüüd täpselt aru. Kuna Brasiilia mängu piletite hinnad lasti alla, et EJL väga miinustesse mänguga ei jääks, siis sa ostad Bosnia mängu piletid viimasel päeval või ei tule üldse kohale. Kus on loogika?
          Viimasel p2eval saad soodsamalt.

          Kommentaar


            EESTI JALGPALLI LIIT
            PRESSITEADE 06.08.2009

            12. augustil A. Le Coq Arenal toimuva Eesti - Brasiilia jalgpallikohtumise eel esitab Eesti hümni Ewert Sundja.

            "Hoian loomulikult Eesti koondisele väga-väga pöialt! Kohtumine Brasiiliaga on kõigi jaoks suur sündmus, olen põnevil ja ootan seda mängu väga," ütles Sundja. "Brasiiliaga või nende jalgpalliga pole ma seni kokku puutunud. Olen küll käinud reisimas seal päris lähedal, nimelt Tšiilis."

            Sundja esitab Eesti hümni kõik kolm salmi, teda saadab kitarrist. Brasiilia hümni esitab Eestis elav brasiillanna, jazzlaulja Denise Fontoura.

            Eesti jalgpalli 100. aastapäevale pühendatud Eesti - Brasiliia maavõistlusmäng toimub kolmapäeval, 12. augustil kell 20:15 Tallinnas A. Le Coq Arenal. Brasiilia koondis saabub Tallinna oma parimas koosseisus. Mängu pääsmed hinnaga 750 ja 2500 krooni on müügil Piletilevis.

            Eesti - Brasiilia mängu piletiga pääseb tasuta Brasiilia koondise ametlikule treeningule, mis toimub 11. augustil kell 16:00 A. Le Coq Arenal.

            EJLi pressiteenistus

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              EESTI JALGPALLI LIIT
              PRESSITEADE 06.08.2009

              12. augustil A. Le Coq Arenal toimuva Eesti - Brasiilia jalgpallikohtumise eel esitab Eesti hümni Ewert Sundja.

              "Hoian loomulikult Eesti koondisele väga-väga pöialt! Kohtumine Brasiiliaga on kõigi jaoks suur sündmus, olen põnevil ja ootan seda mängu väga," ütles Sundja. "Brasiiliaga või nende jalgpalliga pole ma seni kokku puutunud. Olen küll käinud reisimas seal päris lähedal, nimelt Tšiilis."

              Sundja esitab Eesti hümni kõik kolm salmi, teda saadab kitarrist. Brasiilia hümni esitab Eestis elav brasiillanna, jazzlaulja Denise Fontoura.

              Eesti jalgpalli 100. aastapäevale pühendatud Eesti - Brasiliia maavõistlusmäng toimub kolmapäeval, 12. augustil kell 20:15 Tallinnas A. Le Coq Arenal. Brasiilia koondis saabub Tallinna oma parimas koosseisus. Mängu pääsmed hinnaga 750 ja 2500 krooni on müügil Piletilevis.

              Eesti - Brasiilia mängu piletiga pääseb tasuta Brasiilia koondise ametlikule treeningule, mis toimub 11. augustil kell 16:00 A. Le Coq Arenal.

              EJLi pressiteenistus
              Loll nali, Lenna Kuurma tegelt. Aga sellest ei tule nagunii midagi välja! Alati kui hümni kitarriga saadetakse on jama :s
              Võiks ikka orkester või meeskoor olla, siis oleks võimas!
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                Sundja võiks ikka Brasiilia hümni esitada.

                Kommentaar


                  Mis kuradi Sundja, Kuurma jms?!?

                  Brasiilia hümni esitab Maradona:

                  Kommentaar


                    eesti hümni esitab Madonna

                    Kommentaar


                      see meeskoor ja naiskoor oli päris ok! peaksid seda proovima hoopis!
                      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                      Kommentaar


                        kui sundja esitaks sel korral 3 salmi, kas ta saaks siis ka 3 korda peksa või lihtsalt ühe korra, aga kolm korda kõvema keretäie?
                        õhtuleht võiks selle teema arutlusele võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          EESTI JALGPALLI LIIT
                          PRESSITEADE 06.08.2009

                          12. augustil A. Le Coq Arenal toimuva Eesti - Brasiilia jalgpallikohtumise eel esitab Eesti hümni Ewert Sundja.

                          "Hoian loomulikult Eesti koondisele väga-väga pöialt! Kohtumine Brasiiliaga on kõigi jaoks suur sündmus, olen põnevil ja ootan seda mängu väga," ütles Sundja. "Brasiiliaga või nende jalgpalliga pole ma seni kokku puutunud. Olen küll käinud reisimas seal päris lähedal, nimelt Tšiilis."

                          Sundja esitab Eesti hümni kõik kolm salmi, teda saadab kitarrist. Brasiilia hümni esitab Eestis elav brasiillanna, jazzlaulja Denise Fontoura.

                          Eesti jalgpalli 100. aastapäevale pühendatud Eesti - Brasiliia maavõistlusmäng toimub kolmapäeval, 12. augustil kell 20:15 Tallinnas A. Le Coq Arenal. Brasiilia koondis saabub Tallinna oma parimas koosseisus. Mängu pääsmed hinnaga 750 ja 2500 krooni on müügil Piletilevis.

                          Eesti - Brasiilia mängu piletiga pääseb tasuta Brasiilia koondise ametlikule treeningule, mis toimub 11. augustil kell 16:00 A. Le Coq Arenal.

                          EJLi pressiteenistus
                          Kurat, ehmatad siin inimesi poolsurnuks!

                          Kommentaar


                            Ehk on õige koht, onupoeg laseb Saksa jalga ning tahab piletist lahti saada. Asub see C6 sektoris ehk otsa peal vististi. Ja kuna hind kukkus siis üle 700 oleks tobe küsida, pigem alla.
                            Esimene korralik pakkumine läheks ka loosi.

                            meelis@hummel.ee / 5171043

                            Kommentaar


                              Ega teada pole, palju treeningud maksavad? need mis 1 päev enne mängu on

                              Kommentaar


                                Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                                Ega teada pole, palju treeningud maksavad? need mis 1 päev enne mängu on
                                Sinna saab Brasiilia mängu piletiga!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X