320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no Prantsusmaa ja Argentiina mängu piletid võivad ju vabalt olla sellises hinnaklassis
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Kompensatsiooniks võiks pakkuda tasuta sissepääsu Sillamäe - Flora mängule. tramaeivõi. minule kompenseeriti nt kena järgmise sõprusmängu pilet. ja see et teise pileti saab 400 eekiga juurde osta, no palun, istun kahe koha peale v

      ja ärge hakake mulle ajama et mine sõbraga vaatama, väga tõenäoline küll et ta saab pileti minu kõrvale.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Kommentaar


          kas see tasuta sõprusmängu vaatamise võimalus kehtib ka nendele, kes juba ostsid endale 5.- eest portugali,belgia või bosnia mängu pileti??

          Kommentaar


            Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
            kas see tasuta sõprusmängu vaatamise võimalus kehtib ka nendele, kes juba ostsid endale 5.- eest portugali,belgia või bosnia mängu pileti??
            Jah.
            kümme.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Ei saa ju. Mehhakas peksab laiali.
              MIda Sa ajad?

              Kommentaar


                Jah, jutud käivad et Ukrainaga tuleb sõprusmäng!

                Kommentaar


                  Algselt postitas norsk Vaata postitust
                  Äkki lastakse meid vippi?
                  Kui aga see neli sotti sõpaka eest peaks mingil seletamatul põhjusel tõsi olema, on asi muidugi naljast kaugel...
                  Ei no saad aru, kellel on see 1500ne olemas, nende jaoks on see mäng väärt 400 krooni, mida siis õnneks ei pea maksma. Teistele on pilet 250.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kui 1500-kroonise piletiga tõesti kaks mängu tasuta saab, siis mu arust suht ok. Ei näe enam põhjust eriliseks vingumiseks. 750-kroonise pileti asemel maksta 1500 ja saada lisaks kaks mängu tasuta + üks 400-kroonine pääse kõlab üpris ausalt. Alati võiks paremini, ja kindlasti oli piletimüük nõrgalt korraldatud, aga jahuda, et "asi on idees", või veel hullem, "põhimõttes", kõlab demagoogiana, eriti arvestades seda, kuidas ideed kui sellised üleüldse materialiseeruvad.

                    Kommentaar


                      Mulle jääb asja juures arusaamatuks, miks oli vaja enne lasta avalikuks jutt piletihinna langetamisest ja alles siis millalgi hiljem sellest veel ühest tasuta sõprusmängust. Nüüd on tõesti kõigil enamvähem võrdne seis, oleks need uudised korraga tulnud, oleks ilmselt palju verbaalset erutumist ära jäänud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Mulle jääb asja juures arusaamatuks, miks oli vaja enne lasta avalikuks jutt piletihinna langetamisest ja alles siis millalgi hiljem sellest veel ühest tasuta sõprusmängust. Nüüd on tõesti kõigil enamvähem võrdne seis, oleks need uudised korraga tulnud, oleks ilmselt palju verbaalset erutumist ära jäänud.
                        Ma eeldan, et see tasuta sõprusmängu teade tuligi selle kära peale...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Nojah, ongi kaks varianti. Esimene on see, et keegi lihtsalt ei taibanud asju korraga välja käia. Ehk et turunduspoolel töötavad natuke ohmud.
                          Või siis teine, et inimeste solvunud-vihane reaktsioon tuli täieliku üllatusena. Mispuhul on eeldatavasti tegemist täisidiootidega, anteeksi vaan.

                          eniveis, lugu enam-vähem lahenenud, las ta jääda. Kuni järgmise hinnalanguseni vähemalt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Oper ei tulegi, see on nüüd kindel.

                            Lugege Õhtulehest.

                            Kommentaar


                              Jalkaliidu lehel juba koondise kooseis Brasiilia mänguks kirjas, ootaks siis erinevatelt ekspertidelt prognoose/spekulatsioone algkooseisu osas. Neid alati hea lugeda, kes tibla ja kes puujalg. Antke tuld mehed

                              Kommentaar


                                Jalkaliidul oli valida:
                                - mäng pidada pooltühajde tribüünide ees --> jama atmosfäär ja suur finantskrahh
                                - lasta piletihinda alla --> vihased kallima pileti ostjad, parem atmosfäär ja natuke väiksem finantskrahh

                                Kompromiss, et lasta piletihinda alla ja varasemad piletiostjad saavad tulevasele sõprusmängule tasuta, tundub üpris mõistlik. Väga häid valikuid ju polnud. Miks peab räuskama ja virisema alati? Minu arust tegi EJL antud oludes mõistliku otsuse.
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X