320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolikud, peale Puri olid nõrgad jah, muidu aga suht ok mäng. Kaitses võideldi kõvasti aga keskväli....ohjah.

    Kommentaar


      Üldiselt mulle meeldis mäng aga kohtati oli natuke piinlik vaadata. See kuidas Pareiko seal kolm korda ülbitsema hakkas. Miks? Sõprusmäng siiski, sai väike müksu mis siis? Vaja hakkata taidlema ja mängu ilu sellega rikkuma. Muidu olid meie mehed tublid.

      Kommentaar


        Portugali Sport TV kommentaator pidas eestlaste poolt mängu parimaks Vassiljevi.
        Kusjuures esimesel poolajal hääldas mees meie nimesid nagu portugallastel kombeks- piirozha, zhoel lindpere jne. Kui rahvusvaheline pilt ära kadus, siis saatsin neile meili kuidas eesti nimesid hääldada. Ja kui pilt tagasi tuli, siis oh imet- hääldas nagu peab
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Türgile ja Hispaaniale ära ja siis Kõik Eestlased Heades Klubides

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Portugali Sport TV kommentaator pidas eestlaste poolt mängu parimaks Vassiljevi.
            Kusjuures esimesel poolajal hääldas mees meie nimesid nagu portugallastel kombeks- piirozha, zhoel lindpere jne. Kui rahvusvaheline pilt ära kadus, siis saatsin neile meili kuidas eesti nimesid hääldada. Ja kui pilt tagasi tuli, siis oh imet- hääldas nagu peab
            Kas nad said mingi Brasiiliase käest inteka ka ?

            Kommentaar


              Algselt postitas foorumid Vaata postitust
              Kas nad said mingi Brasiiliase käest inteka ka ?
              peale lõpuvilet hakati kahjuks kohe uudiseid näitama
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                Üldiselt mulle meeldis mäng aga kohtati oli natuke piinlik vaadata. See kuidas Pareiko seal kolm korda ülbitsema hakkas. Miks? Sõprusmäng siiski, sai väike müksu mis siis? Vaja hakkata taidlema ja mängu ilu sellega rikkuma. Muidu olid meie mehed tublid.
                See kui teine sust kordi rohkem palka saab, peaks pea liiva alla peitma?
                Õige suhtumine poistel. Kui Dmitrijev tegi Kakale vea, palus ilusti vabandust siis tuli väike ülbik Robinho õiendama, fännikalt oli ilusti näha kuidas Dmitrijev ta müksuga kõhtu korrale kutsus. Sama ka Kruglovi punase puhul, kes sa oled, et selga lendad, vile ju oli. Julge kohtunik oleks sel korral mõlemad minema saatnud!
                Mulle meeldis, et meie omad mingit aukartust ei näidanud. Meeste mäng!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Ei noh - nrmaalne elamus. Kogemata sattusin staadionile ja täitsa lahe oli. Eriti alguse vihm - sai täpelt mitte katuse alla mahutud. Aga samas sed lähemalt nägin seda pulli.
                  Puri oli tõesti hea. Aga ei nõustu väitega, et Bärengrub oleks nõrk olnud. Mees oli üllatavalt kiire. Hea meel tema pärast. kurvaks teeb, et standarditest meie keskkaitsjad kordagi peaga löögile ei saanud. Muidu oli nagu oli. Ei maksa alla hinnata tehtut - vastane oli kõva ja mängis täiesti isuga. Õnneks oli plats mäng ja meie meeste motivatsioon kõrgel ja nii see tulemus tuli. Mis on aga tegelikult teisejärguline võrreldes u21 vendade võiduga Shveitsis. Shveitsi noored on veel tugevamad kui nende täiskasvanute koondis ja see peaks ütlema nii mõndagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                    Üldiselt mulle meeldis mäng aga kohtati oli natuke piinlik vaadata. See kuidas Pareiko seal kolm korda ülbitsema hakkas. Miks? Sõprusmäng siiski, sai väike müksu mis siis? Vaja hakkata taidlema ja mängu ilu sellega rikkuma. Muidu olid meie mehed tublid.
                    Pigem olid brassid need, kes kohe ulguma hakkasid. Kohe mängu alguses ju nende esipede Robinho juba nuttis kui väike kontakt oli.

                    Teleülekanne oli saast. Alguses ei oli heli täitsa metsas ja ei kuulnud pea midagi ning mängu ajal magati olukordi pidevalt maha.

                    Puri suht ainuke terav mängija kuigi ka tema lükkas päris mitu korda palli liiga ette ja kaotas peale ilusat sooritust palli. Usun, et ta on juba mõne agendi vaateväljas ning liigub varsti välismaale.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Supper mäng, Supper fännid, Vinguvad Brassid, Tropp kohtunik, Edasi Poisid järgmine kord lõõme suure auti

                      Kommentaar


                        Heliga peaks ikka tugevalt tegelema arenal. Ja sajandi mäng ja puha aga ma lootsin ikka selleks mänguks ka normaalset tablood...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar



                          1.poolaja parimad hetked
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                          Klavani debüüt Meistrite liigas!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Heliga peaks ikka tugevalt tegelema arenal. Ja sajandi mäng ja puha aga ma lootsin ikka selleks mänguks ka normaalset tablood...
                            Mis sa arvad et Savipäts sinna niisama kätlema pääses - uus tabloo on samahästi kui olemas. Aga jah, suht häbi sellise tablooga brasside vastu mängida telepildiga 150sse riiki.

                            Kommentaar


                              Ma jäin mänguga küll suht rahle. Välja arvatud kohtuniku poolehoid brasiilastele ja nende vigade pärast nutmine. Lindpere oleks ka pidanud veidi rahulikumalt asja võtma.
                              Eesti poole pealt tegi head tööd Puri. Siin osad väitsid et ka Kink oli hea, aga hui oli..üritas oma arust triblada ja trikitada aga kaotas hoopis pidevalt palli. Ma ei saa tegelikutl üldse aru kuda selline vend koondises mängib. Pallid lendavad tal üle jala ja trikid ei tule välja. (ja ma ei mõtle ainult tänast mängu ;D)
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                Kas teleülekandes mainiti, et see brass(Kleberson), kes vigastusega välja läks murdis rangluu?
                                Kuulsin siin allikatest, et traumapunkti laks oli kohe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X