320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    aga tegelt ka mis tulemusest me siin räägime? Saksamaa madalamate liigade klubi Holsten Kieli U23-võistkond. see kõlab umbes nagu et meie U19 võitis Pärnu Vapruse duublit
    Mis sul Pärnu Vapruse duubli vastu on?

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      aga tegelt ka mis tulemusest me siin räägime? Saksamaa madalamate liigade klubi Holsten Kieli U23-võistkond. see kõlab umbes nagu et meie U19 võitis Pärnu Vapruse duublit

      Kõlada võib küll nii, kuid Saksamaa 4. liiga pole sealses mõistes mingi mudaliiga, vaid seal poolprofi satsid ning klubidel võib olla väga kõva noortesüsteem. Näiteks kui saksa 5. liiga sats ostab endale sisse endise Kuuba koondislase, ja mitte mingi vana närbund penskari, siis see räägib juba enda eest. Endalegi tundub sealne tase arusaamatu, kuid kui mõelda 80 miljoni elaniku ja jalkakultuuri peale, siis üsna loogiline.

      Kommentaar


        Väike kokkuvõte mängust Holsteiniga http://www.holstein-kiel.de/_news04/...ore.php?id=463

        Saksa keelt just liiga hästi ei tönka aga meie värava puhul mainitakse ära Alliku ja Ojamaa ning kaitsjast oli pall suunda muutnud? Allikul ja Ojamaal oli mõlemal olnud veel üks hea väravashanss. 75. minutil lõid sakslased latti ja 82. minutil lõi Veis palli väravajoonelt puhtaks.

        Holsteini treeneri arvates oli mäng kiire tempoga ja Bernhardti sõnul oli tulemusest tähtsam taktikaline pool.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
          Mis sul Pärnu Vapruse duubli vastu on?
          mul ei ole midagi Vapruse duubli vastu. pigem vastupidi, olen hoopis Vapruse poolt. kuid andke andeks, me räägime ju oma U19 Eesti koondisest või kuidas? ja vastas on mingi amatöörsatsi U23. U19 peaks maailmas juba nime tegema hakkama. aga kui mingi amatöörsatsi duubliga viiki mängitakse, siis on ju miskit jama või mis? ma saan aru kui jutt käiks näiteks mõne Bundesliga U19 koondisest vms
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            mul ei ole midagi Vapruse duubli vastu. pigem vastupidi, olen hoopis Vapruse poolt. kuid andke andeks, me räägime ju oma U19 Eesti koondisest või kuidas? ja vastas on mingi amatöörsatsi U23. U19 peaks maailmas juba nime tegema hakkama. aga kui mingi amatöörsatsi duubliga viiki mängitakse, siis on ju miskit jama või mis? ma saan aru kui jutt käiks näiteks mõne Bundesliga U19 koondisest vms
            Nende noortesatse uurides siis tundub,et U17 on neil kõige pädevam. On B-klassi kõrgeimas div-s ja tagant poolt aint kolmandad

            See sats kellega U19 mängis on aga 5.liiga ühe tsooni liider(12 tsooni kokku).

            Kommentaar


              see oli treeningmäng. ettevalmistus valikmängudeks. tark teeb oma järeldusi ning püüab järgmine kord veel parem olla. edu neile

              Kommentaar


                Martin Tšegodajev, Nõmme JK Kalju


                mis ajast ta kaitses mängib ?
                U 19 ?
                kas eespool poleks tema koht ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  Martin Tšegodajev, Nõmme JK Kalju


                  mis ajast ta kaitses mängib ?
                  U 19 ?
                  kas eespool poleks tema koht ?
                  Kui ma nüüd ei eksi, siis Kaljus on ta vasakkaitsja kohal.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Kui ma nüüd ei eksi, siis Kaljus on ta vasakkaitsja kohal.
                    Sa ei eksi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      aap , aasta algul küll kaljuga vasakääres plnud , ikka seal kas äärepoolikus või ründes ...
                      noorteliigas ka eluaeg pallinud ründes ...
                      ju siis on asi muutunud ja treenerid talle uue koha leidnud , aga tänud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        aap , aasta algul küll kaljuga vasakääres plnud , ikka seal kas äärepoolikus või ründes ...
                        noorteliigas ka eluaeg pallinud ründes ...
                        ju siis on asi muutunud ja treenerid talle uue koha leidnud , aga tänud.
                        Peale Kalju formatsiooni muutmist vajus ka Tsiki allapoole. Ju see ka tingitud Massa vigastusest ja Lemberi lahkumisest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Peale Kalju formatsiooni muutmist vajus ka Tsiki allapoole. Ju see ka tingitud Massa vigastusest ja Lemberi lahkumisest.
                          Lember lahkus kuhu?

                          Kommentaar


                            Tallinna Kalevisse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Medrox Vaata postitust
                              Lember lahkus kuhu?
                              Loe rohkem soccerneti
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rabakukk
                                Tšegodajev on koondises vasak poolkaitsja, pealegi on juba kaks vasak kaitset koondises juba olemas, Peitre ja Kaldoja. või noh, Kaldoja võib ka paremal mängida. Minu teada on Tšegodajev ikkagi poolkaitse.
                                pole küll ühtegi U19 mängu näind, kuid Mellat kaitses mängitades raiskavad selgelt koondise treenerit resurssi. Tsiki kiirus on ikka kordades madalam kui Peitre oma, kes ka klubis äärepoolikut mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X