320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    pole küll ühtegi U19 mängu näind, kuid Mellat kaitses mängitades raiskavad selgelt koondise treenerit resurssi. Tsiki kiirus on ikka kordades madalam kui Peitre oma, kes ka klubis äärepoolikut mängib.
    a sa mõtlesid sõna "ressurss" ... jälle ikaldus
    mella peitre võiks äärepoolik olla küll

    Kommentaar


      Neli u19 poissi lähevad testimisele Saksamaale.

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro
        nimed ja klubid paluks. ise pakun Alliku, Anier, Peitre, Veis
        Nimesi ei öeldud, lihtsalt mainis Frank.
        Muidu pakuks Alliku, Anier, Peitre ja x, ei kujuta ette, kes see 1 oleks.

        Kommentaar


          See toimus nüüd küll ootamatult kiiresti

          Kommentaar


            Subbotin ka ehk...

            Kommentaar


              Ojamaa nüüd küll vaevalt kuhugi Saksamaale testimisele läheb

              Kommentaar


                väga mõistlik jutt + ilmselgelt on Ojamaa see,kellest sõltub väga väga palju. Eks teised vaatavad talle ikka natuke alt üless ja otsivad liidrit just temast. Tema on see,kes peab oma kompromissitu võitlusega sütitama ka teisi.

                Kommentaar


                  pigem võiks sinilaid kaldoja asemel olla... ja jätke ojamaa rahule nüüd... tüüp võib pabinasse minna kui ainult tema peale loodate

                  Kommentaar


                    sinilaid võiks kaldoja asemel olla pigem... ja jätke ojamaa rahule nüüd... poiss võib pabinasse minna kui temalt liiga palju ootate vms.

                    Kommentaar


                      Samas on ka võimalus, et alagrupis laiutavad U19l ümmargused nullid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                        Samas on ka võimalus, et alagrupis laiutavad U19l ümmargused nullid.
                        C'mon. Kazahstanist oleme kodus ikka üle. 3p on tagatud.

                        Kommentaar


                          3p. pole mitte kunagi tagatud.
                          Asi võib persse minna siis kui ülejäänud koondislased hakkavad liialt Ojamaad otsima ning ei mõtle enam ise värava ohustamisele. Ideaalne vastutuse panemine teise mehe õlule - ta on ju Derby Countyst! Ütleks, et kuigivõrd on seda ka eesti jalgpalli üldsus teinud. Praegune u19 valik on hea, ei tasuks siinsetel kirjutajatel liialt keskenduda persoonidele kuivõrd meeskonna ühtlasele kõrgemale tasemele kui see on olnud varem. Mina ootan head meeskondlikku tegutsemist ja hindan olukordi, mis on suudetud luua läbi ruumi tekitamise vabale mängijale. Ja unustage ära, et ruum tekib vastaste jaoks kõige ohtlikumaks hinnatud eestlasele.

                          Kommentaar


                            Belgia kindlasti ei mängi ühe alumise poolikuga. Pedro tuel maapeale tagasi. Jahhimovits pole kindlasti teisel korrusel hea. Tema mäng on ikka maas mitte teisel etašil.

                            Üldiselt on meil tavaks oma võimeid ülehinnata. Mäletame kindlasti enne sauna 0-4 venelastelt kui mõtlesime koguaeg enne mängu võidust. Olgem ausad meil pole taset et euroopa keskmikega iseg võistelda. Meil on ju Ojamaa. Ta on Derby'st. Tra igal koondisel on samaväärseid pallureid peaegu terve koondise täis.

                            Mina näeksin pigem U-d mängides võimalust meie väheseid andeid esitleda ja välja pürgida,et kunagi ka meie A-koondis suudaks vähegi auväärsete tulemite eest võidelda.

                            Kommentaar


                              Võidelda pole vaja, mängida on. Enesekindlalt ja ennastsalgavalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Ma polegi öelnud, et Belgia mängib alumise poolikuga. Olen näinud Jahhimovitši U19 ja U21 koondise eest ning seal oli ta õhus küll hea.
                                Meil on Ojamaa, Anier ja Peitre. Olen nõus, et sama tasemega mängijad on euroopa U19 koondised täis. Selleks, et nendega võrdselt mängida, oleks vaja 11 sellist meest, mitte kõigest 3-5. Arusaamatuks jääb muidugi, mis sul nii väga Ojamaa vastu on.
                                Nõustun, et see on hea koht meie andekale enda näitamiseks. PraS-i arust mõttetu mees Ojamaa jäi just U17 valikgrupis Chelseale ja PSV-le silma ning oma hea mänguga teenis lepingu Derbys.
                                Ma ei väida,et ta sitt on kuid et teda taevani kiita ja teda meie koondise päästeingliks ristida on vast liialt utoopilline. Toona oli tõesti kolm mängijat(Ojamaa,Paponov ja Laurits) kes suutsid füüsiliselt enam vähem rabeleda ja joosta hollandlastega.

                                Mina olen seisukohal,et liialt palju loota on utoopiline. Pedro tule maapeale ja saa aru,et ta ei saa ega hakkaig saama koondist esitades sama kvaliteediga sööte mis ta saab inglismaal ja asi vokk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X