320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Saan ma õigesti aru, et koondisse valitakse need poisid, kes ei suuda läbi lüüa isegi oma koduklubis? Ja veel umbkeelsed narvakad? Miks osad kõrvale hoiavad kui kaotus on ette teada? Kas neist saab üldse nii spordimehi? Kes valib koondisse poisse? Kes siis on vastutaja? Miks ei peeta piisavalt sõprusmänge? Kus on Järvela ja co? Tahaks rohkem infot.

  Kommentaar


   Algselt postitas mazz Vaata postitust
   Jah, küsisin eile Frankilt, et kes siis tegelikult peatreener on, ja ta ütles, et see on tegelikult Lillevere ja Hoppi koondis. Ja mitte ainult ettevalmistuse, vaid paljuski ka taktika ja koosseisu valiku osas.
   Aga mina kuulsin ,et bundes olevat üleeile peale mängu päris soodaks läinud ja ei andnud enam aru oma tegudele. Viimane aeg on ta minema saata enne ,kui ta järgmise aasta U-19 turniiril mängivat koondiset kihva ei keera ,kui ta seda juba teinud ei ole.
   FCF Forever

   Kommentaar


    mis ta tegi siis ka ?

    Kommentaar


     lõi kahte süütukest mängijat jalaga ja sai kinga. HURRAA!!
     “I am Zlatan. Who the hell are you?”

     Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      lõi kahte süütukest mängijat jalaga ja sai kinga. HURRAA!!
      mis asja?

      Kommentaar


       Kas mängijad vajasid esmaabi või tegid samasugust krimassi, kui nad B-klassis kukkudeski teevad?

       Kommentaar


        Algselt postitas levkoi Vaata postitust
        Kas mängijad vajasid esmaabi või tegid samasugust krimassi, kui nad B-klassis kukkudeski teevad?
        sul tuleb debiilsusi suust välja nagu vändrast saelaudu
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


         ütleme nii, et me keeegi ei tea tõde

         Kommentaar


          Käisin täna vaatamas ja esitus oli igati positiivne. Kahjuks jooksis teatud põhjustel mäng vastaste väljakukolmandikul kokku, aga kaitses oldi soliidsed. Loota, et noorteklassi koondise praeguse kasvatussüsteemi juures suudaks väljakule panna 11 asjalikku kutti on loomulikult liiast, aga nn. skauditööd tehes tõmbasin kolmele-neljale nimele küll jooned alla ning kaks neist (keskkaitsja Sinisalu ja ründaja Järva) said kohe väga paksu joone. Loodetavasti ei suudeta nende mängijate arengut ära rikkuda.
          sigpic

          Kommentaar


           Njah, Eesti alistab esmakordselt Itaalia ja kommentaare vaid üks. Mida siis veel vaja. Vastas olid ju eranditult tippklubide järelkasv.

           Kommentaar


            Quinteri nime taga ilutseb samuti "Milano Inter". Ometigi pallib mees noores eas siinses liigas. Klubi mängija nime taga ei tähenda veel seda, et tegemist on absoluutsete tippudega. Või siis oli? Sellele pole keegi siiani vastust andnud.

            Kommentaar


             Eks vaata ise ja võrdle Eestiga mänginud koosseisuga, esmapilgul sarnasusi jagub: http://www.uefa.com/under17/season=2...066/index.html

             Kindlasti jäi mõni parem mängija koju, aga ei näe, miks oleks üldse mõtet kaugele Eestisse tulla, kui tiimis oleks mingid suvatondid, kellele tulevikku ei nähta. Antud juhul tundub, et tollest UEFA valikringi tiimist on kutsutud need, keda järgmises valiktsüklis kasutada saab ehk siis 1996 sündinud.
             sigpic

             Kommentaar


              Jah, lausa 3 sarnast nime, kõik ründeliinist.

              Igaljuhul ma ei väida, et võit Itaalia üle ei vääriks kajastamist, pigem soovitan mitte pilvedesse tõusta. Ennegi on noortekoondised mõned head etteasted teinud ja seejärel taas tavapärasel moel mänginud. Stabiilsust, stabiilsust.
              Loodetavasti suudetakse viikingute vastu samuti hea etteaste teha.

              Kommentaar


               Eestlane Martino Morrone? :$ Mingi Eesti itaallane?

               Kommentaar


                See eelmine Itaalia koondis oli ju 1995. aastal sündinute oma, kus ka 3 1996. aasta oma mängis. Itaallased nimetavad seda, kes meile tuli, ise U-16 koondiseks, kuna neil on hooaja vahetus suvel, kui sellest koondisest U-17 saab. Mõlemas koondises olid kõik 1996 sündinud mängijad.

                Kommentaar

                Working...
                X