320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike täpsustus, Starkovsi eesnimi on siiski Aleksandr. Aga väga mõnus vahetu ülevaade - tekitab tunde, nagu oleks ise kohal olnud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Mini-Lemsalu oli siis "sõdalaste" keskkaitsja Riis.

      Kommentaar


        Fotod U17 - Eesti vs. Leedu http://www.flickr.com/photos/-cather...7600698559003/

        Kommentaar


          Fotod U17 - Eesti vs. Läti http://www.flickr.com/photos/-cather...7600702284825/

          Kommentaar


            hea ülevaade kunn!

            ja muidugi: eriti rõõmus tulemus.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Super, Kunn! Aitäh.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Ma siis ütlen ka aitäh. Hea ja huvitav jutt.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Tundub ,et EJL on noortekoondiste teema tõsisemalt käsile võtnud ,sest lähiajal on mitmed sõprusmängud tulemas. Juulis kohtuvad U-18 ja U-19 Valgevene ja Soome eakaaslastega. Soome on juba aastaid oma noortekoondistega Euroopas edukalt mänginud ja Valgevene suure riigina on samuti noortes meist tugevam. Kui me suudame aasta aastalt oma juunioridele tasemel mänge ja turniire organiseerida siis võib kindel olla ,et head tulemused ei lase ennast kaua oodata. See sunnib pingutama. Kindlasti nõuab see omajagu ressursse aga selle nimel tasub pingutada .Ma ei te kuidas siin üldine jalgpallirahvas noortkoondiste mängudega kursis on aga mina olen juba aastaid käinud vaatmas ja leian ,et põnevust ja kaasaelamist on vahest rohkemgi ,kui A-koondise kahvatutel esitustel.
                  Tulge vaatama!
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Ma mõtlen, et selle jutu oleks võinud isegi mõnes ajalehes avaldada.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Tänane põgus vestlus EJL -presidendiga andis kinnitust minu oletustele ,et noortele pööratakse nüüdsest suuremat tähelepanu. Pean silmas just koondisi. EJL kulutab praegu väga palju ressursse selleks ,et noored saaksid piisavalt mänge teiste riikide koondistega. See on seotud ka sellega ,et Frank Brnhard on koondiste treener ja pole mõtet maksta ainult ühes liinis treenerile ,kui koondised kogemusi ei omanda.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Kui kohati tundub ,et EJL on noortele rohkem tähelepanu hakanud pöörama siis samas jälle vaatad ja imestad!!! Valgevene koondise siiatoomiseks kulutatakse hulka raha ,sest ega keegi niisama sõitma ei hakkaks. Neile on vaja viisad hankida ,elamine ,söök jne. Väga tubli ,et EJL sellega hakkama saab . Aga nüüd!
                        See ,et belarussid siia tulevad selgus alles parimal juhul kuu aega tagasi ja noortetreenerid olid oma plaanid juba teinud ning paljud meie parimad selle vanuse poisid sõidavad hoopis Cothia Cupile Rootsi . No on ju nali kuubis. Frank Bernhard sõimab neid treenereid aga ,milles siis need süüdi on. Kui oleks juba hooaja algul või mõned kuudki tagasi vihjatud EJL-i poolt ,et kavatseme sellised ja sellised mängud pidada ja oletatavalt nendel kuupäevadel sis oleks see nonsenss ära jäänud. Minu meelest on see ikkagi EJL -i kala täielikult.
                        On iseasi ,kas ja kui vajalik on A- klassis mängiivatele noormestele Cothia Cup.
                        Kuna ma seal ise käinud ei ole siis ei hakka ka oletama. Koondise esindamine on kindlasti tähtsam ja annab tuleviku suhtes ka kindlasti rohkem ,kui poisid koondises üksteist rohkem tundma õpivad. Aga nagu juba mainisin siis keegi mängudest ette ei teadnud ja plaanid ,piletid ja osavõtutasud olid tehtud ja midagi muuta ei saa .
                        Siit järeldus. Üritame teha aga ikka kuidagi poolkõvaga ,sellisel amatöörlikul tasemel.Nahhui nuzna seda niigi väikest eelarvet niimoodi raisata?
                        Sakslasel on ilmselt juba ammu selgeks saanud ,kuidas meil asju aetakse . Mees näeb vaeva ja siis äkki ei saagi paremaid mehi koondisse. Lisaks ju makstakse ka talle palka ja mitte vähe.
                        EJL -i ametnikud võiksid tööl käimise asemel ka ükskord tööle HAKATA.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Repliigi korras: seda Gothia Cupi peetakse vist mõneti klubide MMiks (igal aastal mängib seal umbes 1500 meeskonda).

                          Turniiri kodukas: http://www.gothiacup.se/.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Noortetöö koordinaator sakslane ja peatreener saksa koolkonna mõjudega taanlane. Huvitav ,huvitav kas järgmine peatreener peale Jensenit tuleb lõpuks saksast mõni endine maailmameister äkki Praegu võib juhtuda ,et Jenseniga tehakse leping ainult valiktsükli lõpuni.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              See ,et belarussid siia tulevad selgus alles parimal juhul kuu aega tagasi ja noortetreenerid olid oma plaanid juba teinud ning paljud meie parimad selle vanuse poisid sõidavad hoopis Cothia Cupile Rootsi.
                              Need sõpruskohtumised toimuvad U18 vanuseklassis.
                              Kas Gothia Cupil saavad nii vanad osaleda?

                              Kommentaar


                                A1 vanusegrupp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X