320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti võib jah liiga enesekindel olla, kuid ehk tuleb see kasuks. Üks päev nüüd vahel olnud ja mängijad ehk homme juba hoopis rahulikumad ja pole enam nii eufoorias. Ma ei usu, et Belgia enesekindlalt peale lendab, võib olla enne turniiri jah oli neil selline plaan, aga 4:1 Horvaatiaga muudab iga meeskonna vastaste ees krdetuks. Kui homme peaks juhtuma, et võit on näiteks 70. minutiks juba kindel, siis oleks ju isegi kasulik, kui Anier, Ojamaa ja Jahhimovitš teeniksid kollased kaardid. Kashhidega mängu jätavad küll vahele, aga aprillis alustavad valgelt lehelt.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      See Ojamaa värav oli ikka kuidagi ronaldolik, aga ta on ikka Ojamaa jah, see on nüüd selge küll.

      Ok naljamees
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Tegelikutl pole poisil olnud ju väga suurt motiv kunagi. Isa on see kes teda pushib mängima. Arvamusliider Kaido Luide ehk teab paremini
        Võimalik Pras,et nii see on
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert Vaata postitust
          Eesti võib jah liiga enesekindel olla, kuid ehk tuleb see kasuks. Üks päev nüüd vahel olnud ja mängijad ehk homme juba hoopis rahulikumad ja pole enam nii eufoorias. Ma ei usu, et Belgia enesekindlalt peale lendab, võib olla enne turniiri jah oli neil selline plaan, aga 4:1 Horvaatiaga muudab iga meeskonna vastaste ees krdetuks. Kui homme peaks juhtuma, et võit on näiteks 70. minutiks juba kindel, siis oleks ju isegi kasulik, kui Anier, Ojamaa ja Jahhimovitš teeniksid kollased kaardid. Kashhidega mängu jätavad küll vahele, aga aprillis alustavad valgelt lehelt.
          See on isegi huvitav teema, et kas kaardid võetakse järgmisele etapile kaasa. Kuigi esialgu jagame muidugi laskmata karu nahka veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            mis ronaldolik. PraS teab kindlasti öelda, et tegelikult polnud see värav midagi nii hea, vaid selliseid võib igaüks koguaeg lüüa. Ojamaa ei suuda koondise eest midagi korda saata(nagu PraS jällegi ette nägi täpselt) ning väravaga tal lihtsalt joppas.
            igaljuhul on ta üks mõttetu mängumees.
            õige kunn on Flora II-s mängiv Luts.
            Kuldsed sõnad.

            Kommentaar


              Algselt postitas er1k Vaata postitust
              Kindlasti Eesti noorte parim tulemus läbiaegade. Sellised mängud panevad trennis just rohkem pingutama, kui näed, et palliplatsil väljendub ka see tulemustes. Tänu sellele toimub ka areng. Loodan isegi sellelt aastakäigult palju.

              Kahjuks sai üks teine noortekoondis paraja põntsu.

              Kuluaaridest tuli välja, et U17 koondise tähtsaim ründaja Joonas Tamm oli saamas väga head akadeemia lepingut välismaale, kõik oli juba peaaegu valmis, kui härra Pohlak olevat poisi eest küsima hakanud ulmelisi summasid. See jättis lepingu katki ja kuna Joonas ei taha mõttetult Tulevikus pakke saada, siis lõpetab ta jalgpalli karjääri pärast valikmänge. Põhjenduseks motivatsiooni puudus.

              Võibolla oskab keegi sellese asja täpsustusi tuua?
              Joonas käis juba rootsis meeskonna treeningutel , klubi maksis kõik temale ja venemal/vanematel kinni.
              Rääkis sealsest jalgpallikoolist , kui 2 korda päevas trenn + kool , kahju et ta sinna ei saanud siis minna , kahju kui Pohlak (jutujärgi) tõesti poisi tuleviku ära rikub.

              Kommentaar


                Kuulge lõpetage juba ükskord see jura. Pohlak pole midagi ära rikkunud ega puutu üldse asjasse.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  loodame et pole..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                    loodame et pole..
                    Tahaks isegi loota, sest on räägitud palju seda, et on rikkunud ära paljud üleminekud ja just raha on selleks peamine probleem.

                    KURAT KÜLL
                    BELGIAGA MÄNGU KA EI NÄE
                    tehku ülekanne kalevspordist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      mis ronaldolik. PraS teab kindlasti öelda, et tegelikult polnud see värav midagi nii hea, vaid selliseid võib igaüks koguaeg lüüa. Ojamaa ei suuda koondise eest midagi korda saata(nagu PraS jällegi ette nägi täpselt) ning väravaga tal lihtsalt joppas.
                      igaljuhul on ta üks mõttetu mängumees.
                      õige kunn on Flora II-s mängiv Luts.
                      Kuule poiss see oli tõesti selline ronaldolik ju. Väikene kannakas ja siis siuke terav suunamuutus nind valus latakas nurka kus vv isegi ei saand aru et pall võrgus vuhiseb.

                      Üldisetl saa üle sellest minu foobiast juba. Sinu ainuke argument on Ojamaa ja Anieri armastus ja see ongi kõik. Kusjuures Anier tegi vägagi korraliku mängu enda kohta.

                      Palun ütle veel lõpetuseks kus ma täheldasin,et Ojamaa oli sitt!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                        Tahaks isegi loota, sest on räägitud palju seda, et on rikkunud ära paljud üleminekud ja just raha on selleks peamine probleem.

                        KURAT KÜLL
                        BELGIAGA MÄNGU KA EI NÄE
                        tehku ülekanne kalevspordist
                        ja nii need legendid sünnivad "on räägitud" ja "paljud üleminekud"
                        kommentaaride järgi tundub, et Tamm ise ei tahagi mängida, isa sunnib
                        vaene poiss, taas üks isa üritab oma unistusi laste kaudu ellu viia

                        otsi või ise poiss üles ja küsiks, kuidas siis lugu selle jalkaga ja Rootsiga on ...

                        Kommentaar


                          Ei, ma lihtsalt vihjasin, et jutte liigub palju ringi

                          Krt, täna peab võit ära tulema...
                          Kasvõi 1-0, kasvõi mingi mõttetu kobin, aga võit peab tulema!

                          Kommentaar


                            Kuidas lood siis on kui täna tuleb (loodetavasti) väike kaotus ja Kasahhid paneme kotti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Ma ei nõustu Anieri koha pealt. Ootasin temalt rohkem. Meistriliiga väravakütt ning Flora põhimees võiks ikkagi silma paista rohkem minu arvates. Aga küll täna näitab oma tegelikku taset. Arvan, et lööb värava.
                              Alliku näitas hoopis, kes on tegija
                              Minumeelest oli just näha, et horvaadid olid ka mõningase kodutöö teinud ja Anier oli koguaeg valve all ja tegutseda tal eriti ei lastudki. Samas on ikkagi Anier minu hinnangul selline mängija, kes ise ei teegi midagi ära kuid õigel ajal õiges kohas olemisega realiseerib võimalused ära. Sellega sai ta siiski ju hakkama.

                              Kui ülejäänud 3 on teada tuntud tasemel mehed, siis mind üllatas Sinilaiu hea jõuline tegutsemine. Frankil seisab ees raske valik, kas Sinilaid või Veis. Ääred oli kaitses head, aga rünnakul nõrgad. Ju füüsiline vedas alt veidi.
                              Kardan täna kaotust 0:2, aga loodame, et nii ei lähe.
                              Jaa! Täitsa nõustun. Sinilaid tegi täitsa korraliku partii. Teisel poolajal kui horvaat nr 10 hoogu läks jäädi paremal äärel pisut jänni, kuid peale selle mängija väljavahetamist oli kaitse lukus. Kuid siiski oli üldjoontes kogu kaitseliin vägagi tasemel.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Kel töö- või koolipäev segamas, saab tänast mängu jälgida ka Soccerneti LIVE-ülekandest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X