320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola - Eesti (21.03.2024 kell 20:45 @ Stadion Narodowy, Varssavi, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mille pealt sai Vassiljev koondisekutse? Ta pole sel hooajal ju kordagi platsil käinud.

    Kommentaar


      #62
      image.png
      Vabandan oma pessimismi, aga see on naljakas. Soccerneti lehel.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        image.png
        Vabandan oma pessimismi, aga see on naljakas. Soccerneti lehel.
        Minu meelest loogiline, et Eesti fännid Eesti peale klikivad Tegin sama ja samal ajal pakun Eestile šansse max 5%

        Kommentaar


          #64
          200 piletit olevat EJL kaudu ostetud.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #65
            Ma isiklikult loodan näha 101% pingutust kõikidelt platsil olevatelt mängijatelt, vahet pole mis see seis lõpuks jääb, aga sama paska, mis sügisel ja sellele eelnevalt toimus ma näha ei taha.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas HR1 Vaata postitust
              Ma isiklikult loodan näha 101% pingutust kõikidelt platsil olevatelt mängijatelt, vahet pole mis see seis lõpuks jääb, aga sama paska, mis sügisel ja sellele eelnevalt toimus ma näha ei taha.
              Ongi noh, ma ei saa aru neist kes vinguma hakkavad kohe kui keegi julgeb öelda, et meil on ainulaadne võimalus ja kogu mentaalne surve võita on Poola peal, kes pole viimasel ajal just sellest eriti kindel olnud. Ja päris vähe räägitakse sellest, et Jürgen Henni ja Joel Lindpere kaasamine koondise juurde võib olla just see positiivne lisakäik mis aitaks meie mõõnast üle saada.

              Kommentaar


                #67
                Keegi ei vingu. Eestlased on sellised realistid ja pessimistid lihtsalt. Pärast on hea parastada "ütlesin ju".
                Henn, Lindpere, kõik muud muudatused. Elu on lihtne, 50% on võimalus, et me esineme hästi ja muudatustest on kasu. 50% on võimalus, et feilime, jätkuvalt.
                Põhiline jah, et poisid naudiksid ja võitleksid väljakul. Las vastased tunnevad meie kohalolekut ja kollaseid kaarte (ka vajadusel punane) pole liiga palju.

                Kommentaar


                  #68
                  Loomulikult tuleb maximumi üritama minna. Jalgpalluri jaoks on see suht elu mäng ja võimalus. Surve ainult vastastel ja tuju tuleb juba esimesest minutist neil rikkuma hakata.

                  Kommentaar


                    #69
                    Homme koguneme Warsawis alates kl 15 British Bulldog Pubis

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Loomulikult tuleb maximumi üritama minna. Jalgpalluri jaoks on see suht elu mäng ja võimalus. Surve ainult vastastel ja tuju tuleb juba esimesest minutist neil rikkuma hakata.
                      Poola tuju ilmselt üsna raske rikkuda Aga loodame parimat!

                      Kommentaar


                        #71
                        EPL reporter Kaljuranna isikus arvab igatahes, et Klavan alustab. Pakutav 11: Hein, Klavan, Mets, Tamm, Pikk, Poom, Soomets, Vetkal, Paskotši, Anier, Jürgens.
                        Miskipärast ei leia nende kodulehelt seda artiklit, muidu lingiks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          EPL reporter Kaljuranna isikus arvab igatahes, et Klavan alustab. Pakutav 11: Hein, Klavan, Mets, Tamm, Pikk, Poom, Soomets, Vetkal, Paskotši, Anier, Jürgens.
                          Miskipärast ei leia nende kodulehelt seda artiklit, muidu lingiks.
                          See on ju selge, et Raku alustab.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            EPL reporter Kaljuranna isikus arvab igatahes, et Klavan alustab. Pakutav 11: Hein, Klavan, Mets, Tamm, Pikk, Poom, Soomets, Vetkal, Paskotši, Anier, Jürgens.
                            Miskipärast ei leia nende kodulehelt seda artiklit, muidu lingiks.

                            Ühes eilses Järvela SN artiklis oli sarnane pakkumine (samad nimed, teine järjekord).

                            Soccernet.ee prognoos Eesti alg11 kohta: Hein; Pikk, Mets, Klavan, Tamm, Paskotši; Poom, Vetkal, Soomets; Anier, Jürgens.

                            Kommentaar


                              #74
                              Kas Klavan kestab 90 minutit sellel tasemel ära? Ma saan aru, et halvemal juhul peame ka 120 minutit istuma seal umbkaitses?
                              Kõige pungim käik oleks muidugi see kui me reaalselt üllataksime neljase liiniga mängu algul

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Kas Klavan kestab 90 minutit sellel tasemel ära? Ma saan aru, et halvemal juhul peame ka 120 minutit istuma seal umbkaitses?
                                Kõige pungim käik oleks muidugi see kui me reaalselt üllataksime neljase liiniga mängu algul
                                Või siis see Pep-i eelmise aasta 3-2-4-1 Oleks punk!

                                Kus Laur mängiks seda John Stonesi rolli, ründav keskkaitsja kes on vahepeal nr 10 peal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X