320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soome - Eesti (26.03.2024 kell 19:00 @ Olümpiastaadion, Helsingi, Soome)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soome - Eesti (26.03.2024 kell 19:00 @ Olümpiastaadion, Helsingi, Soome)

    Viimased 3 omavahelist mängu oleme Soomet võitnud - https://jalgpall.ee/koondis/1/matchinfo/match/3470.
    Teisipäeval siis selgub kas neljas kord järjest.

    Kuna mängu alguse aeg (19:00) ja viimase laeva väljumise aeg (23:00) ilusti klapivad siis Soome minek.

    #2
    Mulle tundub, et võidu lootuskiir kustus Klavani ja Metsa lahkumisega, aga viigi võiks ehk hea tahtmise korral kätte saada (kui mõnel ründajal õnnestub sommide väravatele samaga vastata).

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas räim Vaata postitust
      Teisipäeval siis selgub kas neljas kord järjest.
      .
      Optimist minus ütleb, et 0:3

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
        Mulle tundub, et võidu lootuskiir kustus Klavani ja Metsa lahkumisega, aga viigi võiks ehk hea tahtmise korral kätte saada (kui mõnel ründajal õnnestub sommide väravatele samaga vastata).
        Ma ei tea, viimasel ajal pole nagu vahet olnud kas Mets mängib või mitte, saame ikka 5 sisse. Ootaks natuke rohkem talt arvestades mis tasemel ta igapäevaselt mängib.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Calma7 Vaata postitust

          Ma ei tea, viimasel ajal pole nagu vahet olnud kas Mets mängib või mitte, saame ikka 5 sisse. Ootaks natuke rohkem talt arvestades mis tasemel ta igapäevaselt mängib.
          Selles osas on õigus, et Mets peab koondises olema täiesti teises rollis kui klubis. Kui klubis saab ta Klavani kombel alt rünnakuid alustada ja on reeglina kaitsetöös hea, siis koondise eest mängides peab ta turmtule all olema võimeline kuidagi väravaesist kaitsma. St Pauli sellist umbkaitset ei mängi nagu meil koondis.

          Kommentaar


            #6
            Lähen ikka vaatama.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #7
              Ma tavaliselt kunagi ei soovi koondisele halba, aga seekord tahaks et tuleks ka 0-3 peks, sest kui mingi vaid 1-2 väravaline kaotus jääb tabloole või midagi enamatki, siis on ju kõik hästi ja Häberliga saab tuhatnelja edasi kapata kuskile määramatusesse. Aitab!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Ma tavaliselt kunagi ei soovi koondisele halba, aga seekord tahaks et tuleks ka 0-3 peks, sest kui mingi vaid 1-2 väravaline kaotus jääb tabloole või midagi enamatki, siis on ju kõik hästi ja Häberliga saab tuhatnelja edasi kapata kuskile määramatusesse. Aitab!
                Kummaline käitumine.

                Kommentaar


                  #9
                  Mingi uhuu delfis räâkis, kuidas Poola oli vôidetav ja kuidas mäng Soomega määrab kôik! Sôprusmäng määrab?

                  Kommentaar


                    #10
                    Ütleks, et tõenäoliselt suht mõttetu mäng täna ees ootamas taas

                    Kommentaar


                      #11
                      Tra, mis toimub ? Üks mängija räägib lõpuks tõe välja intervjuus ja peab pärast vabandust paluma treenerilt. Siis järgmine lapsesuu räägib 4 päeva peale Poola mängu, et tegelikult olid nad võidetavad ....

                      Kommentaar


                        #12
                        Kuulasin eile betsafe podcasti ja ei nõustu absoluutselt Kinki ega Žahhovaikoga, et Jürgens poleks pidanud nii ütlema mängujärgselt. Väga õigesti tegi, ma usun et ta rääkis enamus mängijate ja eelkõige fännide eest, mis sellest platsil toimuvast arvatakse. Lihtsalt enamustel ei ole mune öelda, mis sellest arvatakse või siis ollakse naiivsed nagu üks härra, kes väidab et Poola oli isegi võidetav... Meenub, et Kink ütles peale ühte sauna, et meil on platsil viielised ja niimoodi neid mänge ei võideta, et patta on vaja 2-3 kahelist, et tuua muutus. Jürgensi näol on meil see olemas ja kohe soovitakse ta "klassis" istuma jätta.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mulle sobib kuidas koondis mängib - saab suhteliselt riskivabalt panustada. Laske edasi samas vaimus!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jälgija Vaata postitust
                            Kuulasin eile betsafe podcasti ja ei nõustu absoluutselt Kinki ega Žahhovaikoga, et Jürgens poleks pidanud nii ütlema mängujärgselt. Väga õigesti tegi, ma usun et ta rääkis enamus mängijate ja eelkõige fännide eest, mis sellest platsil toimuvast arvatakse. Lihtsalt enamustel ei ole mune öelda, mis sellest arvatakse või siis ollakse naiivsed nagu üks härra, kes väidab et Poola oli isegi võidetav... Meenub, et Kink ütles peale ühte sauna, et meil on platsil viielised ja niimoodi neid mänge ei võideta, et patta on vaja 2-3 kahelist, et tuua muutus. Jürgensi näol on meil see olemas ja kohe soovitakse ta "klassis" istuma jätta.
                            Siiski ei oleks Jürgens pidanud seda meedias ütlema. Jürgensil oli see kolmas koondisemäng ja mida ta selle ajaga teinud on? Ennem kui sõna võtma hakata võiks ikka midagi ette näidata olla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Minuarust see näitab ehedalt et seal riietusruumis käärib juba isegi uute ja noortega. Mis mõtet on sellise "peoga" jätkata!?!?! Jah ei ole tore avalikult üksteist kritiseerida, kui ise pundis sees oled, aga noor mees otse mängu järel lasi emotsioonid valla, no juhtub ehk küll jõuab seda (poliit)korrektsust tampida noorte sisse veel. On see üldse mingi esmaprioriteet?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X