320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI - portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI - portugal\'

    Algselt postitas nööbik


    Algselt postitas footballcrazy


    nagu oli jah nii et enamus tüdrukuid kes mängu vaatamas olid teadsid ainult cristiano ronaldot ja figot...
    see oli natuke üleliia et üks tüdruk küsis mul seljataga teise käest et kes see maniche on
    ja sis üks vanemaealine meesterahvas küsis decolt kas sina oled deco
    Aga mina tean teisi mängijaid kaa:P - Meira, Pauleta, Ricardo, Costinha..etc. Üldsegi, keda huvitab mingi Portu, kui meil on meie oma armas mõnuz Eesti koondis
    Pean tõdema, et näha eestlasest portu fänni sinisärklaste seas istumas ja vastasele kaasa elamas, on sama efekt, mis härjale punast rätikut näidata
    njh...eks piletid said ka seepärast nii ruttu otsa et mõned tahtsid lihtsalt ronaldot näha...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI - portugal\'

      Algselt postitas mt013



      njh...eks piletid said ka seepärast nii ruttu otsa et mõned tahtsid lihtsalt ronaldot näha...
      Just sellised istusid minu ümber ka. Olin ainuke, kes seal seltskonnas mängule kaasa elas ja siis ka vaadati mind nagu mingit imelikku . Aga mis eestlane ja jalkafänn ma siis olen kui ma omasid ei toeta?????? VÕITLE, EESTI, VÕITLE!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI - portugal\'

        Mina ei tea kuidas teiega oli, aga mina suutsin oma sektori või vähemalt mingi osa sellest kaasaelama panna Teisel poolajal polnudki ma enam ainuke kes püsti kargas, kui mingi olukord oli Eestlastel on see nõme jama küljes, et neile on vaja kedagi eestvedajat, algatajat - tugevat. Kui see on olemas sis on kõik bro
        Money talks BS walks..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI - portugal\'

          Algselt postitas nööbik


          Mina ei tea kuidas teiega oli, aga mina suutsin oma sektori või vähemalt mingi osa sellest kaasaelama panna Teisel poolajal polnudki ma enam ainuke kes püsti kargas, kui mingi olukord oli Eestlastel on see nõme jama küljes, et neile on vaja kedagi eestvedajat, algatajat - tugevat. Kui see on olemas sis on kõik bro
          Tubli.

          Alahindamata Sinu eestvedaja rolli ja organisaatorivõimeid on siiski täiesti võimalik, et rahva pani kaasa elama siiski koondise hea mäng. Või mõlemad kokku.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI - portugal\'

            Algselt postitas Edson


            Algselt postitas nööbik


            Mina ei tea kuidas teiega oli, aga mina suutsin oma sektori või vähemalt mingi osa sellest kaasaelama panna Teisel poolajal polnudki ma enam ainuke kes püsti kargas, kui mingi olukord oli Eestlastel on see nõme jama küljes, et neile on vaja kedagi eestvedajat, algatajat - tugevat. Kui see on olemas sis on kõik bro
            Tubli.

            Alahindamata Sinu eestvedaja rolli ja organisaatorivõimeid on siiski täiesti võimalik, et rahva pani kaasa elama siiski koondise hea mäng. Või mõlemad kokku.
            Mäng kindlasti ka...ei vaidle vastu...ega nad sis mulle seal kaasa ei elanud Aga suu julgetaxe ikka rohkem lahti teha siis, kui keegi teine seda ka rõõmsalt teeb:P
            Money talks BS walks..

            Kommentaar

            Working...
            X