320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Publikut hakkab veel vähem siis käima ju

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Publikut hakkab veel vähem siis käima ju
      No shit, Sherlock

      Kommentaar


        Ainult eestis võimalik:

        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

        Kommentaar


          Ma ei saa aru miks Oper sellest nii suurt probleemi teeb, kui räägiti et juunis makstakse tagasi?Võta rahulikult, nagu seda Piiroja ja Pareiko teevad. Mees nagu ise tahab endale probleeme ja siis varsti imestab miks ta Pohlakuga riius on ja miks koondisesse ei saa.

          Operi interneti ip pealt peaks ära blokkima selle Õhtulehe Saada vihje - nupukese, kurat

          Kommentaar


            Jalgpalli liidul raha vaja - raha eest alkoga staadionile

            Kommentaar


              Oper on lihtsalt natuurilt pisut teine mees, kui maamehelik Piiroja ja tagasihoidlik Pareiko, julgeb välja öelda selgelt kuidas asjad on, mis on minu arvates ka õige. Ega mees ilmaasjata pole poliitikasse sukeldunud, eks tal ole ka pisut rohkem eeldusi kui mõnel teisel koondislasel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Oper on lihtsalt natuurilt pisut teine mees, kui maamehelik Piiroja ja tagasihoidlik Pareiko, julgeb välja öelda selgelt kuidas asjad on, mis on minu arvates ka õige. Ega mees ilmaasjata pole poliitikasse sukeldunud, eks tal ole ka pisut rohkem eeldusi kui mõnel teisel koondislasel.
                mina olen ka selles asjas Operi poolt.aga oper vihjab ise ka kuhu see EJL raha läinud on ja hea kui on mehi kes ütlevad asjad otse välja.No ja tundub,et Aivaril on muid probleeme ka peale lennurahade
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Väga õige ka, et välja ütleb. Kui raha ei ole ja mingid mõttetud probleemid on ja üritatakse kinni mätsida, siis keegi peabki neist kõva häälega rääkima. Go Opi Go!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Ega mees ilmaasjata pole poliitikasse sukeldunud, eks tal ole ka pisut rohkem eeldusi kui mõnel teisel koondislasel.
                    No ja räägi, mis poliitilised eeldused Operil siis on? Oled mõnda tema poliitilist avaldust kuulnud ka üldse? Niisama partei nimekirja jõlkuma sobivad ka need "maamehelik Piiroja ja tagasihoidlik Pareiko".
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Minu tagasihoidliku info kohaselt lubas ka Piiroja kunagi, et nagu välislepingu saab siis räägib suu puhtaks nii Flora aga just eriti Pohlaku koha pealt.
                      Aga ta selline tavaelus rahulik pigem, ju kalapüük Norras ja mittesoov ajakirjanduses väga figureerida võttis selle soovi ära.

                      Aga mida ma tahtsin öelda tegelt, et Pohlak ja ka igasugused schwededrootsikunnid teevad ikka aastaid järjepidevat tööd, et sponsoreid jalgpalli juurde mitte meelitada. Olgem ausad, sealtkaudu tuleb ju mängjate motivatsioon enamjaolt, olme ehk staadionite korrashoid, arendus jne, Iga meediakajastus ei ole hea ning ka kommentaarid siinses portaalis, mida kindlasti loevad väga paljud vb end jalgpalliga mingil kujul siduda tahtvad isikud. Ei möödu ühte kuudki, kui kusagil jälle midagi ebameeldivat silma , kõrva hakkab.

                      Ma isiklikult arvan, et kui Kuno Tehval sellest kammajaast kopa ette viskab, siis liigume rahulikult Eesti meistrikate kontekstis nii 10 aastat tagasi. Sest tundub, et Levada juba on hakanud asju tagasihoidlikumalt võtma

                      Kommentaar


                        Oper mängis siis ennast ka pankrotti, kui poliitikasse 15 miljonit andis. Annab siiamaani tunda, nagu ka Levadia laenuprobleemid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
                          Minu tagasihoidliku info kohaselt lubas ka Piiroja kunagi, et nagu välislepingu saab siis räägib suu puhtaks nii Flora aga just eriti Pohlaku koha pealt.
                          Aga ta selline tavaelus rahulik pigem, ju kalapüük Norras ja mittesoov ajakirjanduses väga figureerida võttis selle soovi ära.

                          Aga mida ma tahtsin öelda tegelt, et Pohlak ja ka igasugused schwededrootsikunnid teevad ikka aastaid järjepidevat tööd, et sponsoreid jalgpalli juurde mitte meelitada.
                          ... OK- Pohlak on Pohlak - tema isiksust saab võtta kaheti ja mõista teda või mitte - oleneb ka inimese enda sisemaailmast ja maailmavaadetest aga nii puht sportlikust huvist tahaks teada et mis Schwede ja RootsiKunn siis sponsorite eemaletõukamiseks erilist tähelepanuväärset korda saatnud on?
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            tundub,et scwede ja rootsikunn on hirmsad inimesed nn.pahad! see sopalehe vaher on aga pask kuubis! millele see mees ainult alla ei kirjutaks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              No ja räägi, mis poliitilised eeldused Operil siis on? Oled mõnda tema poliitilist avaldust kuulnud ka üldse? Niisama partei nimekirja jõlkuma sobivad ka need "maamehelik Piiroja ja tagasihoidlik Pareiko".
                              Poliitiku eesmärk on eelkõige kuulajaskonnale oma juttu peale suruda ja rahvas seda uskuma panna. Näed ise foorumi postituste põhjal et seda ta teha suudab, poolehoidjad on olemas.
                              Aga üldiselt mind poliitika ei huvita, nii et parema meelega olen edasi vait.

                              Kommentaar


                                eino mida see pohlak vassib? mis kuradi nii on odavam? koomikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X