320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ma jõin kodus eile klaasi-kaks sõpradega ja vaatasin mängu Eesti salli ja käepaelaga. Nii mõnus õhtu kujunes.

    Staadionile küll ei kisu, käsi pesta ja kuivatada ei saa. Õlu on ju iseenesest normaalne asi (kuulutati isegi parimaks toiduaineks ühel aastal) aga seda juua ei tohi. Viineri pirukad saavad alati otsa ehk siis toitlustamine puudulik. Pruuni suhkrut ei ole. Järjekorrad on nii sissepääsul kui toitlustamisel ülipikad. Käib üks jube nügimine ja tõuklemine. Mõni ime, et siis täismaja ei ole. Viimane kord kui ühe sõbraga käisin kellel sülelaps kaasas oli siis tahetigi piima lutipudel konfiskeerida, läks tõsiseks tõestamiseks, järjekord seisis, nii piinlik oli kogu see intsident. Mõtlesin staadionil, et viskaks vihaga tulist kohvi ülevalt alla. Siis saaks kohvi ka ära keelata

    Lõpuks saaks kõik ära keelata. Siis oleks kõik ilus.
    pikad järjekorrad sisse saamisel?
    minu ees oli 2 inimest, aega läks hüva 10 sekundit kuni minu kord tuli.
    Pole kunagi pidanud järjekorras seisma sisse saamisel, võibolla siis seisaks kui ilmuks ka 4 minutit enne mängu algust kohale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      pikad järjekorrad sisse saamisel?
      minu ees oli 2 inimest, aega läks hüva 10 sekundit kuni minu kord tuli.
      Pole kunagi pidanud järjekorras seisma sisse saamisel, võibolla siis seisaks kui ilmuks ka 4 minutit enne mängu algust kohale.
      See oleneb sektorist. Fännisektor on aru saanud, et tasub varem kohal olla, teisteni pole veel jõudnud.

      Edit: Kas EJL WEB TV ei lisa koondisega seotud klippe enam?

      Kommentaar


        Algselt postitas dnb Vaata postitust
        See oleneb sektorist. Fännisektor on aru saanud, et tasub varem kohal olla, teisteni pole veel jõudnud.

        Edit: Kas EJL WEB TV ei lisa koondisega seotud klippe enam?
        pole väga aktiivselt neid lisatud enam jah

        Kommentaar


          Gallacher, hää meelega laseks kasvõi ise õlut sulle, aga UEFA ei luba: alkoholimüük staadionil ja selle vahetus läheduses on EM-valikmängudel ja MM-valikmängudel keelatud.
          OK.Seda ei teadnud, et staadioni kõrval ka ei tohi müüa. Aga kaugele seda vahetut lähedust arvestatakse?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            OK.Seda ei teadnud, et staadioni kõrval ka ei tohi müüa. Aga kaugele seda vahetut lähedust arvestatakse?
            eeldan et kogu staadionile kuuluv maaala,
            eksin?

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              See oleneb sektorist. Fännisektor on aru saanud, et tasub varem kohal olla, teisteni pole veel jõudnud.

              Edit: Kas EJL WEB TV ei lisa koondisega seotud klippe enam?
              Niipalju kui mina olen staadionil käinud, pole ka mina eriti kaua ootama pidanud kunagi. ca 30 minutit varem kohal kah pea alati. Fännid olid vanasti just need, kes oma tribüünile kõige hiljem valgusid.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Ott Järvela arvab nii.http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=390392
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Sõprusmängudel aga on seni selle ära keelanud (õigemini on ära keelanud alkoholiga tribüünile minemise) politsei. Liidu seisukoht oli, et võiks minna igale poole.
                  See viimane lause on naljanumber. Pakun, et liit pole selleks sittagi teinud, et seltsimehed politseinikud seda asja muudaks. Samamoodi nagu olete läinud odavamat teed pidi ja pooletoobiste turvafirma (jah, tean kuidas ja kellest see alguse sai ja neid normaalseks ei saa kuidagi pidada, oma eelmises töökohas oldi samamoodi võimukad ja ülbed ja juhmardid ja nüüd on selle ka oma turvadele sisse programmeerinud) palganud. kogu see kriitika aastate jooksul võiks vähegi kedagi mõtlema panna aga siiani pole pannud, ütleb nii mõndagi liidu tegelaste suhtumisest publikusse!

                  Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                  Võttes sealt ühe lause ja teiseltpoolt uibolehe öeldu ja mõeldes senistele jamadele (Piiroja mängukeeld, lennukipiletid ja pärast selle avalikuks tulemist presidendi poolne silumine ja tema suust tulnud " mängija ülereageerimine ja mitte kursis olemine") olen ma jumala kindel, et ka selle lapse värgiga oli ebakõlasid mida demagoogiaga ja sabaraku debiilsustega siluda

                  edit: budukas jõudis lingiga ette
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    läheks sinna ehk varemgi istuma kui samuti staadioni sees oleks kuskil istekohad
                    Neid on staadionil tervelt 9000 Pole näinud ühelgi staadionil, et tavapiletiga vaataja saaks kusagil mujal kui oma piletile märgitud istekohal jalgu puhata. VIP-aladest me ei räägi.
                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    mingi televusser, mis teemakohaseid kaadreid näitaks näiteks.
                    Absoluutselt, võiks olla. Pole liialt raske pärast mängu kusagile lattu või Pohlaku koju tagasi viia.

                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Võiks ka ärakulunud reatähiseid tagasi kleepida + üleüldse sektoreid ja kohti paremini tähistada. Väga paljud käisid eile nagu peata kanad ringi, otsides kohti.
                    Õite armetuks meie jalgpalli"pühamu" jäänud, mitte et ta alguses säranud ja hiilanud oleks.

                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    pikad järjekorrad sisse saamisel?
                    minu ees oli 2 inimest, aega läks hüva 10 sekundit kuni minu kord tuli.
                    Pole kunagi pidanud järjekorras seisma sisse saamisel, võibolla siis seisaks kui ilmuks ka 4 minutit enne mängu algust kohale.
                    Staadioniteemal jätkates. See on nii vana jutt, pikalt-laialt läbi leierdatud, aga meie staadion, selle sissepääsud ja sees liiklemine on ikka täiesti per*es. Arhitekt olevat küll enne projekteerimist mitmetel staadionitel käinud, aga kokkuvõttes suurt abi polnud. Normaalsel staadionil piisab ka 4 minutist enne avavilet väravatest sisenemisel ja oma koha leidmiseks.

                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Vuvuzelade keeldu ootama jäädes...
                    Loodetavasti on see lastehaigus ja järgmisel aastal enam kuulda pole. Kuigi jah, pasunad on tulnud ja jäänud.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Staadioniteemal jätkates. See on nii vana jutt, pikalt-laialt läbi leierdatud, aga meie staadion, selle sissepääsud ja sees liiklemine on ikka täiesti per*es. Arhitekt olevat küll enne projekteerimist mitmetel staadionitel käinud, aga kokkuvõttes suurt abi polnud. Normaalsel staadionil piisab ka 4 minutist enne avavilet väravatest sisenemisel ja oma koha leidmiseks.
                      Selle jutuga tuleb 100% nõustuda, mingeid treppe, trepikesi ja tasandeid on selgelt liiga palju - suurte masside liikumise puhul peavad teed olema lihtsasti läbitavad vältimaks võimalike tunglemiste korral inimeste kukkumist.
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        Selle "staadioniga piirneva ala" osas võiks eelmise tsükli välismängudel käijad oma mälestustes urgitseda. Endal õnnestus paraku vaid Hispaaniat väisata ning seal olid stata vahetus läheduses tänavatel õlut müüvad letid igatahes püsti.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Selle "staadioniga piirneva ala" osas võiks eelmise tsükli välismängudel käijad oma mälestustes urgitseda. Endal õnnestus paraku vaid Hispaaniat väisata ning seal olid stata vahetus läheduses tänavatel õlut müüvad letid igatahes püsti.
                          Lisaks Hispaaniale sai ka Belgias õlut - staadioni juures olnud puhvetist sai õlut plasttopsides ja polnud samuti mingeid probleeme nende topsidega tänaval ringi liikudes.

                          Kui ma õigesti mäletan, siis Venemaa liiga mängudel on see staadioniga piirnev ala lausa 5km, kus isegi poed ei tohi müüa vms. 5km on siis orienteeruvalt distants Kitsekülast Haabersti ringini...
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                            Lisaks Hispaaniale sai ka Belgias õlut - staadioni juures olnud puhvetist sai õlut plasttopsides ja polnud samuti mingeid probleeme nende topsidega tänaval ringi liikudes.

                            Kui ma õigesti mäletan, siis Venemaa liiga mängudel on see staadioniga piirnev ala lausa 5km, kus isegi poed ei tohi müüa vms.
                            kui ma venemaal käisin ühte liigamängu vaatamas, siis õluga sai sisse küll, ainult et sa pidid selle plasttopsi kallama.

                            Kommentaar


                              Kas nende pasunatega ei anna midagi peale hakata? Minumeelest see on lihtsalt jube ja õõvastav kui sinu ees istuvad 2 täisealist meest ja puhuvad kordamööda seda pasunat

                              Olin ülepikaaja fääride mängul küljetribüünil ja no täiesti vastik ja kehv oli olla. Tapab selle fänluse nii ära, et vastik no.

                              Kommentaar


                                Pasunad on tõesti vastikud, aga Vuvuzelade vastu pole mul küll midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X