320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Ta ei oldki ju üles antud selleks mänguks.
    Sa ei viitsinud Miq`i juttu läbi lugeda?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Sa ei viitsinud Miq`i juttu läbi lugeda?
      Eesti koondisel oli Venemaal 20 meest. Mänguks antakse üles 18. Mänguks ei antud üles Vassiljevit ja Reimi.

      Sa võisid seda teada, kuid sinu esimese postituste taga on kombinatsioon "!?", mis viitab ka mõningale teadmatusele.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Jällegi oli see Pogrenjak sulus, iisraeli Collauti oli ka sulus kui ta värava lõi. Kohtuniku tegevus on väga ebarahuldav, just mängu lõpus ,kui Piiroja sai punase. Aga mäng oli ise ka kehva ja seda mängu lõpus. Rünnakuid ei suudetud teha ja kaitsjad olid väsinud. Arenemisruumi on

        Kommentaar


          Palun eestimehe kommentaari Ats Purje mängu kohta.
          Ja veel niipalju, et kisada, kus on Vosko? Arusaamatu.
          "invaliid terja! aga jelle on omas mõtte maailmas ja reostab eesti koondist" - sina mine perse. eino, tegelt mine ka perse. kui jelle on omas mõtte maailmas, siis sina oled teisest galaktikast.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            kas kellelgi mängu lindis on? st. arvuti kõvakettal? oleks tore, kui saaks jagada.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              1) Esiteks oli näha, et venelased alahindasid Eesti koondist. Esimene poolaeg tegid venelased palju valesööte, millest tekkis mitmeid kontravõimalusi, mida kahjuks me ei suutnud ära kasutada. Mulle vähemalt tundus, et venkud polnud 100% konsentreerunud. Seda mingil määral kinnitab ka vene ajakirjanudse mängueelne ennustus omadele 6:1 mastaabis võitu ennustades.

              2) Teine poolaeg tõmmati tempo peale ja asja võeti tõsiselt. Eesti oli II pa täiesti null, kõik väsisid. Täiesti arusaamatu miks Jelle ei teinud varem vahetusi, paar värsket meest poolkaitseliinis oleks loodetavasti mängupilti parandanud. See pole ju esimene kord kui Jelle ei julge vahetusi teha. Minu arust väga suur ja raske kivi treenerite kapsaaeda.

              3) Pole mõtet sõimata Stepanovit jt, kes eksisid lõpus, see oligi tingitud väsimusest (ja vahetuste mitte tegemisest). Parima mängu tegi minu arust Terja, võitles nagu lõvi. Ja Poom oli taas oma parimate päevade tasemel!
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                1. Jelle teeb vahetusi alati liiga hilja.
                2. Jelle tegi ka sel korral vahetused liiga hilja.
                3. Jelle oleks võinud vahetada mehi sisse ükshaaval ja seda enne kaotuseisu jäämist.

                Kommentaar


                  Oleks Poom taas oma paremate päevade tasemel, siis oleks ta Almunia ammu kolmandaks numbriks lükanud Arsenalis

                  Kommentaar


                    Võtsin mõne tunnikese, et mõtteid ritta seada. Esimese emotsiooni pealt ei soovinud kirjutama hakata. Eile arvamustoimetusega rääkides, olin samal seisukohal, nagu täna on Postimehe väike juhtkiri. Ehk siis - Eesti koondiselt oodati Venemaa vastu liialt palju. Lisaks - minu arust olid need ootused veel ka põhjendamatud. Venemaa on päris tugev jalgpalliriik. Nende viimased tulemused võisid olla küll päris viletsad, kuid neid tulemusi ega mängu anna ju võrrelda Eesti omaga, mis on täiesti liimist lahti. Juba pikemat aega. Seega ei üllatnud eilne tulemus mind mitte kuidagi. Oodatav lahendus, mida saanuks rikkuda vaid Operi värav, mis oleks mängu hoopis teistsuguseks muutnud - kas Eestile sobivaks, seda ei oska analüüsida arvatavasti keegi.

                    Kuid edasi räägin Miqu väga hea postituse põhjal.
                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Esimene poolaeg supermäng Eesi poolt, venelased sunniti eksima, loodi 3 väga head võimalust, mängiti nagu võrdne võrdsega.
                    Eesti tegi tõesti täitsa sisuka poolaja, kuid mängu tempot dikteeris selgelt Venemaa ja Eesti oli enda mängu loomisega siiski päris hädas. Siinkohal ei maksa eriti arvestada paari minutilist ründefaasi. See pole kindlasti piisav. Kuid kontrate pealt loodi üks väga asjalik võimalus, mille Oper raiskas.

                    Miqu ülejäänud kahte "väga head" võimalust ma ausalt öeldes tuvastada ei suuda. Üheks võiks vist pakkuda Teeveri läbimurre, mis juba karistusala joonel peatati ja teine on ehk Operi pöörelt löök? Minu arust ei saa neist kumbagi pidada väga headest võimalusteks, sest sellisel juhul võiks Venemaa kontosse kirjutada ligi 20 väga head võimalust. Esimene neist oli lihtsalt läbimurdeüritus, mis selgelt luhtus (võinuks ehk kohe lüüa) ja teine oli lihtsalt löök väravale, milles polnud erilist ohtu.

                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Teine poolaeg ilmnes Eesti vana viga - esimesed 10 minutit ei saada mängu käima, paraku tuli seekord edaspidi ka esimese poolaja eest suurt lõivu maksta ja nii olidki mehed 65ndaks minutiks väljakul nagu jahukotid.
                    Ma pole küll kindel, kuid ehk oli see isegi mõneti plaanitud, sest selge oli ju see, et Venemaa tormab peale. Seega - ehk lastigi neil enam mängida, et Venemaa liinid võimalikult üles tuua, et siis kontratega nõelata.

                    Nagu sa mainisid, siis Eesti mehed (minu arust eriti nt. Allas) olid omadega täiesti läbi ja mõned juba esimese poolaja lõpuks. Seega pole reaalne oodata, et nad teisel poolajal samamoodi joosta suudaks ja vastaseid kuidagigi suruda. Ehk langetigi alla ja võeti kaitsealaks võimalikult väike sektor, et mehi kuidagigi säästa.

                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Esimene värav - äärekohtunik alles jookseb olukorra poole ja löögihetkel oli päris selge suluseis.
                    Ühest telekordusest jäi küll mulje, et mees oli sulus, seega nõustun. Kuid ma pole tõesti korduseid vaadanud. Samas ma mäletan nagu, et seal oli vist ka mingi rikošett ehk äkki esimese söödu ajal ta polnud. Pean üle vaatama.


                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Kahju muidugi. Kohtunikele üldiselt õpetatakse, et kui anda teine kollane kaart ühele mängijale, peab see ikka juba praktiliselt oranž olema, seekord ta seda mitte polnud.
                    Taas nõus, et polnud, kuid kohtuniku vaatenurk oli tollel hetkel jube loll ja ma arvan, et talle võis tunduda, nagu oleks Piiroja päris rämedalt jalgadesse lennanud.

                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Jellest - mees on pannud koondise ikka ülihästi mägnima - keskpoolik ja äärekaitsjad ei peksa palli enam lihtsalt ette, üldiselt antakse mõttestatud sööte ründajatele jalga ja suudetakse lõpuks ometi keskväljal ka palli hoida.
                    Õnneks on nüüd üks asi ka, millega ma Miqu postituse puhul nõustuda ei saa Ehk koondise mäng ei ole ülihea ega sellele isegi lähedal. Kirjutasin sellest eelmiselgi korral, kuid Goesi taktika selgrooks peaksin mina siiski seda üksikut tipuründajat. Eriti just tugevate vastaste vastu. Kui tipuründaja suudab palli hoida, on Eestil võimalus. Kui pall tuleb sealt aga nende jalga söötude puhul sama kiiresti tagasi, pole keskpooliku ja äärekaitsjate paarist ilusast söödust sittagi kasu, sest meeskond langeb kohe uuesti surve alla.

                    Viikmäe sinna rolli ei sobi, Teever arvatavasti samuti mitte. Gussevit ei hakka ma isegi mainima, see on ju hullem kui ükskõik mis, lükatakse ju lihtsalt minema.

                    Eestil on arvatavasti vaid kolm meest, kes seal midagi teha suudaks (ehk siis palli hoida) - Neemelo ja Zaho ning mingi meeletu mööndusega vana kooli Zelinski, kuid see on pigem naljana öeldud. Kumbki pole minu teab mis lemmik, kuid oma paari lihasega suudaks nad ehk midagigi teha ja meeskonnale paar puhkehetke pakkuda.

                    Kas Vosko oleks reaalne kandidaat? No ma ei tea, talle ei anta ju isegi sõprusmängus võimalust. Ja see on minu arust Jelle prohkamas.

                    Teine lahenduskäik oleks minu arvates mängida tipu kiirusele. Sellele kohale sobiks seega ainult Oper, sest Teever longib. Nüüd tekib muidugi küsimus, et kes siis Operi kohale, kuid miks ka mitte juba niigi keskel rabelev Klavan, kelle asemel saaks liikuda kasvõi Rähn.

                    Vassiljevi osas ma ei oska lihtsalt sõna võtta, sest temagi võimalused on olnud piiratud, kuid Hollandi ja Inglismaa klubi vastu oli ju täitsa okei.

                    Kokkuvõtlikult: 4-5-1 ei tööta, kui ees pole korralikku põkki. Eestil polnud, järelikult oli taktika idiootne ja tulnuks mõelda teistsuguse lahenduse peale.

                    Algselt postitas Miq Vaata postitust
                    Aga millest ma aru ei saa, on jätkuvalt see kuramuse vahetuste taktika - miks on vaja alati vahetusi teha siis, kui on juba kaotusseisu jäädud ja mitte siis, kui ilmnevad esimesed märgid väsimusest?
                    Väga õige märkus ja selline vahetamise taktika on tal olnud varemgi ning lahendused (Piiroja, Bärengrub jne... rünnakule) on kergelt öeldes naljakad.

                    Ja nüüd Jelle juurde. Paljud räuskavad, et lendav hollandlane peaks koju lendama. Ma ei tahaks selle kisakooriga küll liituda, kuid minu jaoks on tema aksjad päris tugevalt langenud. Sellisest täitsa sisukast treenerist on poole aastaga tekkinud kartlik onkel, kes ei julge esiteks riskida ja teiseks katsetada.

                    Alustame tegelikult katsetamisest. Ma ei hakka leelotama sellest, et nt. Almelo (insert any pointless friendly) vastu võinuks koosseisus olla nii Pareiko, Vosko, Kink, Saag, Purid, või isegi Gussev jne... See pole praeguses kontekstis ehk niivõrd oluline, kuigi Dmitrijevi näide on ikka väga jõhker ja loodetavasti ei kordu selline olukord enam kunagi. Samas Gussevi põhjal eile veidi kordus.

                    Kuid ma pigem pean silmas seda, et mis mõttega mängitab Goes paar päeva enne Venemaad mehi selliselt, kuidas tal pole mõtteski neid kasutada. Et ma seda mängu ei näinud, olen veidi õhuksel jääl, kuid kas Allas mängis parempoolikut? Kas Viikmäe oli Venemaa vastu üldse koosseisus jne...

                    Ma ei usu eriti, et Jelle tegi Venemaa taktika päevakese enne mängu. Ehk millist rolli mäng Almelo vastu mängis. Et Terehhov ja teised klubides pingil passijad saaks natuke rassida või oli see ikkagi mingisuguseks ettevalmistuseks tulevaks kohtumiseks? Et pigem räägitakse Almelo vasti 4-4-2 kasutamisest, siis mina seda valmistumise aspekti ei näe.

                    Jelle on selles mõttes mulle juba ammu jätnud mulje, et ta mängib iga kohtumise hambad ristis tulemuse peale ja ükskõik milline katsetamine on täiesti mõeldamatu ja mees eelistab lihtsalt juba teada lahendusi. Kuid eks tuleb oodata nt. Andorra mänguni ja vaadata, et kuidas sellise kääbuse vastu minnakse.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      kas kellelgi mängu lindis on? st. arvuti kõvakettal? oleks tore, kui saaks jagada.
                      Selles suhtes, et mina hüüaks Kaljuveeri kommentaari kuulmiseks Tõnise nime, kuid vene keelselt peaks asja saama sealt - http://margonoid.com/rm/files/other/...t/rus-est.html
                      Praegu küll veel 2. poolaega pole, aga ju ta tuleb.


                      Aga muidu meeldib mulle Goesi reaalsustaju, isegi iga lauslollakas näeb meid järgmisest üheksast mängust saamas 17 punkti ehk 5 võitu ja kaks viiki näiteks... võite ise pakkuda, kust need tulevad.

                      Andorra
                      Andorra
                      Inglismaa
                      Inglismaa
                      Horvaatia
                      Horvaatia
                      Iisrael
                      Makedoonia
                      Venemaa

                      Kommentaar


                        No kes julgeb pakkuda?

                        Kommentaar


                          Nagu näha ei ole äärekohtunik samal liinil meie keskkaitsega ja sellise nurga alt ei saanudki ta vene ründajat suluseisus näha.
                          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lume Vaata postitust
                            Nagu näha ei ole äärekohtunik samal liinil meie keskkaitsega ja sellise nurga alt ei saanudki ta vene ründajat suluseisus näha.
                            Aga samas oli äärekohtunik piisavalt heal positsioonil, et asi nö kindluse mõttes ära vilistada.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Hõbedased pallid

                              Küll sellel aastal on ajakirjanikel keeruline Hõbepalli laureaati valida. Oleme löönud lausa 2 väravat! Selle aasta väravakunnideks on Neemelo ja Klavan. Samas, ei ole ju ilus Hõbepalli joodikule ja peolõvile anda? Seega Rakule?
                              Kui ilma irooniata rääkida, siis võiksid ajakirjanikud protesti märgiks sellel aastal palli üldse välja andmata jätta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Selles suhtes, et mina hüüaks Kaljuveeri kommentaari kuulmiseks Tõnise nime, kuid vene keelselt peaks asja saama sealt - http://margonoid.com/rm/files/other/...t/rus-est.html
                                Praegu küll veel 2. poolaega pole, aga ju ta tuleb.
                                tänud, Kaljuveri pole vaja
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X