320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
    Arusaamatult meeskonda saanud Neemelo on koondisest VÄLJA ARVATUD . SUPER!Käis raibe lõbustusasutustes, kuigi oli see vist keelatud . Hakka nüüd või Eesti võimalustesse uskuma!
    oh issand :S kus sa seda küll kuulsid? POLE VÕIMALIK!!! Mis nüüd saab?

    Kommentaar


      hahahahahhhhaaaahaaaaaaaahaaaaaahaaahahahahhaaaaaa aaaaa

      this was posted by mazz
      Last edited by wiiner; 11.10.06, 08:36. Põhjus: oifakk

      Kommentaar


        eile kella 5 paiku R2-s helistas koit "liivimaa vabahärrale" rootsi kunnile ja uuris elu-olu. täna, paar tundi enne mängu lubati jälle kunnile helistada. mõnus kuulamine oli. aitäh, head ööd
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Postimehest:

          «Tundub, et eestlased ei ole geneetiliselt võimelised oma rahvuskoondist ründajatega piisavalt varustama,» leiab Ivan Židkov oma artiklis. «Ning olukorras, kus Jelle Goes ei saa arvestada Vjatšeslav Zahhovaikoga, tundub eksootilisena otsus jätta koondisest välja üks Eesti jalgpalliajaloo silmapaistvamaid mängijaid Kristen Viikmäe.»
          Ha-ha-ha

          Kommentaar


            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
            Arusaamatult meeskonda saanud Neemelo on koondisest VÄLJA ARVATUD . SUPER!Käis raibe lõbustusasutustes, kuigi oli see vist keelatud . Hakka nüüd või Eesti võimalustesse uskuma!
            Kuskohast sa sellise uudise välja võlusid? Allikas?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas svennus Vaata postitust
              Postimehest:



              Ha-ha-ha
              Huvitav, millega Kristel sedavõrd silma on paistnud, uduoreooliga?

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                Kuskohast sa sellise uudise välja võlusid? Allikas?
                Juhtunust teatatakse pärast mängu.

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kahju, täna siis ei näegi miljondollarivõimaluse luhtamist ja Tarmpsi vahvat nägu pärast seda.
                  Huvitav, mis ta tegi? Käis vene hoorandust kaemas-proovimas? Intrigeeriv igaljuhul.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Esimene mäng Eesti valikgrupis - Andorra vs Makedoonia - algab kl 16 ja selleks ajaks kui antakse stardipauk Peterburis, on juba lõpenud.
                    Juhul kui Andorra peaks ka seekord võitma nagu eelmisel valikturniirill jääb see kes Piiteris täna kaotab (ükskõik kas siis Eesti või Venemaa) oma alagrupis viimaseks.
                    Lisastiimul pingutada mõlemale.

                    Kommentaar


                      Einoleino, tuleeilemeile!

                      Lühiintervjuu Mihkel Uibolehega:

                      Postimehe andmetel on Eesti koondisest välja arvatud ründaja Tarmo Neemelo. Kas see vastab tõele?

                      Me ei kommenteeri seda teemat.

                      Loogika ütleb, et kui kuuldus ei vastaks tõele, siis te seda ka ütleksite. Kas sellest võib mõista, et midagi on ikkagi juhtunud?

                      Ka selle kohta ei tule mingit kommentaari. Hetkel.

                      Millal võib selle teema kohta kommentaare kuulda?

                      Pärast mängu.

                      Kas Neemelo on nende 18 mehe hulgas, kes antakse mänguks üles?

                      Ka selle kohta pole kommentaari.

                      Postimehe andmete kohaselt käis Neemelo pidutsemas.

                      Ei oska…ei kommenteeri, ei positiivselt ega negatiivselt.
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Juhtunust teatatakse pärast mängu.

                        http://www.postimees.ee/111006/esileht/sport/222762.php
                        Eesti Jalgpalliliit võiks tööle võtta automaatvastaja. Elion pakub praegu soodushinnaga Siemensi Gigasette 1189.- krooni tükk. Ilus disain ja ei võta palju ruumi.
                        Tõenäoliselt kui Elioniga kaubelda, leiavad nad sealt ka mõne meeldiva häälega näitsiku, kes sisse loeb: Ma ei kommenteeri, ma ei kommenteeri,..."
                        Y R A

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mikk Vaata postitust
                          Eesti Jalgpalliliit võiks tööle võtta automaatvastaja. Elion pakub praegu soodushinnaga Siemensi Gigasette 1189.- krooni tükk. Ilus disain ja ei võta palju ruumi.
                          Tõenäoliselt kui Elisaga kaubelda, leiavad nad sealt ka mõne meeldiva häälega näitsiku, kes sisse loeb: Ma ei kommenteeri, ma ei kommenteeri,..."
                          Ma ei oma küll nii laiaulatuslikku kogemust avalike suhete vallast nagu seda on härra Uibolehel, kuid minu teada ei peeta "ei kommenteeri" vastuseid mitte mingil juhul sobivaks suhtluses pressiga. Äkki oleks EJL-il aeg võtta tööle mõni kompetentsem persoon?

                          Kommentaar


                            Minu meelest on küll loogiline, et enne tähsat mängu sellistest asjadest ei jahuta. Teada ju, et Jelle ei taha mingite jamadega tegeleda mängu eel. Kannatage veel natuke, küll saate oma uudishimu rahuldatud ka.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Minu meelest on küll loogiline, et enne tähsat mängu sellistest asjadest ei jahuta. Teada ju, et Jelle ei taha mingite jamadega tegeleda mängu eel. Kannatage veel natuke, küll saate oma uudishimu rahuldatud ka.
                              Miks siis koondise staap tegi (enne mängu) infoleke ?

                              Kommentaar


                                < selleks, et sa ei ullatuks, et teda pole m2nguks ules antud

                                tervitusi Nevski Prospektilt
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X