320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alles jalkat korralikult mängima õppivale koondisele on vaja kogenumat treenerit kui Jelle seda oli. Loodetavasti on järgmiseks treeneriks mõni kogenum mees. Huvitav kooslus oleks mõni range balkani treener ja eesti koondis. Ei väida et see edu tooks või üldse hea mõte oleks vaid lihtsalt huvitav.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
      Alles jalkat korralikult mängima õppivale koondisele on vaja kogenumat treenerit kui Jelle seda oli. Loodetavasti on järgmiseks treeneriks mõni kogenum mees. Huvitav kooslus oleks mõni range balkani treener ja eesti koondis. Ei väida et see edu tooks või üldse hea mõte oleks vaid lihtsalt huvitav.
      Soovitakse väravaid toogu Reali vana, seal oli kunagi et me lööme ikkagi rohkem kui meile. Või siis Brasiilia koondise otsast mõni.
      Hispaanias on meeste valik lai aga ega neilgi tulemusi ei ole vastavaid.
      Mina arvan, et saapamaalt oleks mõtekas võtta mõni treener, kes panustakks kiirrünnakutele. Samas Kreeka EM tiitlini viinud mees on ka sobilik.
      Aga jäädes realistiteks siis Eesti jalgpallil pole selliseid rahasi et selliseid mehi koondise etteotsa palgata.

      Kommentaar


        Pohlak mainis midagi tagavara variandist, ma arvan et selleks on Janno Kivisild, kes pidi koondise juurde tagasi naasma.

        Kommentaar


          Rautiainen tuleb nagunii "ajutiselt", et keegi oleks ja jääbki sinna.

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Pohlak mainis midagi tagavara variandist, ma arvan et selleks on Janno Kivisild, kes pidi koondise juurde tagasi naasma.
            Kivisilda küll enam siin riigis peatreeneriks kuskile ei võeta, varuvariant on see sakslane, ma selles suht 99% kindel. Kõige õigem variant oleks kooslus Rüütli ja mingi välismaa kutt nagu rootslastel oli kunagi kaks peatreenerit.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Pohlak mainis midagi tagavara variandist, ma arvan et selleks on Janno Kivisild, kes pidi koondise juurde tagasi naasma.
              kivisild peatreeneriks? ahahahhahaha siis on kamsid ja muud vigurivändad florast koondises põhis, jumala eest mitte kivisild, koondis pole flora tütarklubi

              Kommentaar


                Kivisilda ma mõtlesin tagavara variandina kui kedagi ei leita järgmiseks mänguks koondise tüüri juurde. Kivisild pidi ju naasma koondise juurde teiseks treeneriks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Soovitakse väravaid toogu Reali vana, seal oli kunagi et me lööme ikkagi rohkem kui meile. Või siis Brasiilia koondise otsast mõni.
                  Hispaanias on meeste valik lai aga ega neilgi tulemusi ei ole vastavaid.
                  Mina arvan, et saapamaalt oleks mõtekas võtta mõni treener, kes panustakks kiirrünnakutele. Samas Kreeka EM tiitlini viinud mees on ka sobilik.
                  Aga jäädes realistiteks siis Eesti jalgpallil pole selliseid rahasi et selliseid mehi koondise etteotsa palgata.

                  Lõuna-Ladina Euroopa (Portugal, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa) ja slaavi koolkonna esindajad võiks küll kõige esimesena välistada võimalikest varinatidest. Temperament, liigne tujukus ja emotsionaalsus- need ei ole head omadused sihikindlate põhjamaalaste juhendamiseks ning lisaks erinev kultuuritaust ja töömeetodid, mis ei sobi kohe üldse eestlasele. Lisaks on ju kõigil meeles Levadiasse toodud Pancheri kõrbemine.

                  15 a. iseseisvusaja vutielu ja eksperimendid erinevate koolkondadega on minu arust viinud selleni, et nüüd tuleks see ring veel ahtramaks tõmmata ja eelkõige tuleks otsida treenerit meile geografiliselt lähedastest , meelelaadilt sarnastest ja lisaks neile omadustele jalgpallilises mõttes kõige arenenumatest riikidest.

                  Britid ma välistaks eos, kuna viimased aastad on näidanud, et peale Albioni pole neist rahvusvahelisel areenil asja, lisaks suht sirgjooneline mängujoonis (analoog skandinaaviast Norraga, kelle mängustiili algselt ju Teitur meil juurutas). Seega jäävad järele-Holland, Saksamaa(parimad variandid) ja kui sealt ei õnnestu, siis Taani (analoog Hollandile skandinaaviast kui tehnilisele, palli valdamisele rõhuv) ja Rootsi (analoog Saksamaale skandinaaviast kui mitte nii ründav kui Taani või Holland, kuid samas mitte ka liig kaitsev või üsna sirgjoonelist ründemängu pakkuvad Inglismaa või Norra, vaid suht balanseeritud mängujoonisega igas liinis) kui skandinaavias kaks kõige nauditavamat ja ka koondiste tasemel tulemuste poolest parimad vutiriigid.

                  Kuna oleks vaja meest, kes viiks koondise uuele tasemele, siis minu silmis peaks ta olema vähemalt asukohamaa kõrgliiga kogemusega treener. Hollandist ja eelkõige Saksamaalt vastavalt eredivisie ja Bundesliga kogemusega treeneri tulek Maarjamaale-mmmh, saab olema väga, väga keeruline. Ja tuua siia sama tüüpi koolitajat, nagu Jelle, poleks ka nagu edasiminek. Seega jäävad järele Taani ja Rootsi kõrgliiga kogemusega treenerid.

                  Olen seda ju varemgi maininud, et kunagine kandidaat koondise treeneri kohale rootslane Hans Backe oleks olnud parim võimalikest, kes vist ka läbirääkimisteni jõudis, vähemalt meedias oli selline info. Takistuseks sai vist Backe soovimatus olla nii Flora kui koondise treener üheaegselt. Vaadates millised on mehe saavutused, ei hakka neid üle kordama, kuna Jelle teemas juba sellest kirjutasin, oleks tema kindlasti üks varinate ka reaalselt. Võib olla on Pohlak ka temaga kontakti võtnud. Hetkel peaks ta olema Östersi klubis mingil administratiivsel kohal.

                  Juhul kui temaga ei mängi välja võiks ju vaadata teisi hetkel Allsvenskanis ja SAS Ligaen-is äsja tööta jäänud lootside poole. Kindlasti on nende palga nõudmised väiksemad kui Hollandi või Saksa liigade treeneritel. Kuid eeldus uue treeneri valikul peaks olema ikka see, et tal oleks reaalse meeste võistkonna juhtimise kogemus hiljutisest ajast. Just sellist meest oleks meile vaja.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    midfielder, mis sirgjoonelisel taktikal viga on? Eriti Eesti kontekstis ehk Eesti mängijate oskusi arvestades.

                    Muidu aga väga mõistlik arutelu.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                      Lõuna-Euroopa ja slaavi koolkonna esindajad võiks küll kõige esimesena välistada võimalikest varinatidest. Temperament, liigne tujukus ja emotsionaalsus- need ei ole head omadused sihikindlate põhjamaalaste juhendamiseks ning lisaks erinev kultuuritaust ja töömeetodid, mis ei sobi kohe üldse eestlasele. Lisaks on ju kõigil meeles Levadiasse toodud Pancheri kõrbemine.

                      15 a. iseseisvusaja vutielu ja eksperimendid erinevate koolkondadega on minu arust viinud selleni, et nüüd tuleks see ring veel ahtramaks tõmmata ja eelkõige tuleks otsida treenerit meile geografiliselt lähedastest , meelelaadilt sarnastest ja lisaks neile omadustele jalgpallilises mõttes kõige arenenumatest riikidest.

                      Britid ma välistaks eos, kuna viimased aastad on näidanud, et peale Albioni pole neist rahvusvahelisel areenil asja, lisaks suht sirgjooneline mängujoonis. Seega jäävad järele-Holland, Saksamaa(parimad variandid) ja kui sealt ei õnnestu, siis Taani ja Rootsi kui skandinaavias kaks kõige nauditavamat vutti harrastavad riigid.

                      Kuna oleks vaja meest, kes viiks koondise uuele tasemele, siis minu silmis peaks ta olema vähemalt asukohamaa kõrgliiga kogemusega treener. Hollandist ja eelkõige Saksamaalt vastavalt eredivisie ja Bundesliga kogemusega treeneri tulek Maarjamaale-mmmh, saab olema väga, väga keeruline. Ja tuua siia sama tüüpi koolitajat, nagu Jelle, poleks ka nagu edasiminek. Seega jäävad järele Taani ja Rootsi kõrgliiga kogemusega treenerid.

                      Olen seda ju varemgi maininud, et kunagine kandidaat koondise treeneri kohale rootslane Hans Backe oleks olnud parim võimalikest, kes vist ka läbirääkimisteni jõudis, vähemalt meedias oli selline info. Takistuseks sai vist Backe soovimatus olla nii Flora kui koondise treener üheaegselt. Vaadates millised on mehe saavutused, ei hakka neid üle kordama, kuna Jelle teemas juba sellest kirjutasin, oleks tema kindlasti üks varinate ka reaalselt. Võib olla on Pohlak ka temaga kontakti võtnud. Hetkel peaks ta olema Östersi klubis mingil administratiivsel kohal.

                      Juhul kui temaga ei mängi välja võiks ju vaadata teisi hetkel Allsvenskanis ja SAS Ligaen-is äsja tööta jäänud lootside poole. Kindlasti on nende palga nõudmised väiksemad kui Hollandi või Saksa liigade treeneritel. Kuid eeldus uue treeneri valikul peaks olema ikka see, et tal oleks reaalse meeste võistkonna juhtimise kogemus hiljutisest ajast. Just sellist meest oleks meile vaja.
                      Nõus. Lisaks veel, et enamus välisliigades mängivatest koondislastest mängivad klubivutti Rootsi-Norra-Taani liigades ja peaksid Skandinaavias mängitava vutiga päris hästi kohanenud olema. Kogemustega, sihikindel, viikingist treener võib loodetavasti Eesti koondisega imet teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        midfielder, mis sirgjoonelisel taktikal viga on? Eriti Eesti kontekstis ehk Eesti mängijate oskusi arvestades.

                        Muidu aga väga mõistlik arutelu.
                        Ega viga polegi, aga loodan siiralt, et sinisärkide oskused paranevad ja sellest tulenevalt suudetakse mängida ka nauditavalt maad mööda söötu lükates ja kombinatsioonirikast vutti. Kui blondid põhjamaalased taanlased ja rootslased suudavad seda, siis ei näe ma takistusi, miks meie nii andetud peaks olema, isegi kui meil nii palju materjali pole. Vähemalt tahan ma seda uskuda.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Head mõtted midfielder.
                          Äkki tõesti teeb Pohlak imet ja meelitab Eriksoni siia. Või kus ta ongi nüüd? Igaljuhul peab olema uus treener karmikäeline ja suutma hoida koondise ohje kindlalt oma käes EJL tujudest eemal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            kivisild peatreeneriks? ahahahhahaha siis on kamsid ja muud vigurivändad florast koondises põhis, jumala eest mitte kivisild, koondis pole flora tütarklubi
                            kusjuures Janno pole eriti soosinud järvamaa poisse. selleks on floras üks teine treener. janno pole lihtsalt peatreeneriks loodud. samas on ta meie riigi parim abitreener ja selles pole kahtlustki. ma ise loodan, et tuuakse keegi odav saksa või austria treener siia eestisse, kuid karta on et meie koondise uueks peatreeneriks saab Pasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              kusjuures Janno pole eriti soosinud järvamaa poisse. selleks on floras üks teine treener. janno pole lihtsalt peatreeneriks loodud. samas on ta meie riigi parim abitreener ja selles pole kahtlustki. ma ise loodan, et tuuakse keegi odav saksa või austria treener siia eestisse, kuid karta on et meie koondise uueks peatreeneriks saab Pasi.

                              Ma ei usu et Pasi saab, tal Floras liiga palju teha ju. Ma kahjuks ei näinud mida eile Pasi Soome tv-s rääkis uudistes. Mingi jutt oli temaga uudistes seal. Äkki keegi teab midagi selle kohta või otsib kuskilt?

                              Kommentaar


                                Mingi sellise uudise ainult leidsin. Taustaks võis olla nt Pasi maikuus antud intervjuu, kus ta rääkis lihtsalt, et ei tee saladust sellest, et talle meeldiks küll tulevikus kas siis Eesti või Soome koondist juhendada. Ehk siis kokkuvõttes ilmselt mitte midagi olulist.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X