320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Ma ei usu et Pasi saab, tal Floras liiga palju teha ju. Ma kahjuks ei näinud mida eile Pasi Soome tv-s rääkis uudistes. Mingi jutt oli temaga uudistes seal. Äkki keegi teab midagi selle kohta või otsib kuskilt?
    vaata siis siia http://www.yle.fi/urheilu/mediasali/index_wmv.html

    Kommentaar


      Ma usun, et ka inglased sobiks meile. Hodgson teeb näiteks põhjanaabritega väga head tööd seni nii palju kui silma on jäänud.
      sigpic

      Kommentaar


        Võtke Peter Neururer. Mõne klubiga on ta täitsa edukas olnud (Bochum). Naljahammas ja õllesõber pealekauba.
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          Algselt postitas Matis Vaata postitust
          Võtke Peter Neururer. Mõne klubiga on ta täitsa edukas olnud (Bochum). Naljahammas ja õllesõber pealekauba.
          vot sellest tuleks lõbus üritus
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Duracelli jänes peatreeneriks!!!
            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

            Kommentaar


              Uus peatreener:

              1) arvad, et Poom-väravavaht №1
              2) paneb Klavani põhikooseisu
              3) ei kutsu Shvetsi ning Novikovi koondisse
              4) jätkab traditsiooni- igas kutsulehes mininum 5 florakat
              5) ei kuluta raha väliskomandeeringute peale (koondisse kandidaatide vaatlused)
              6) alaliselt elab Eestis
              7) saab max. 5 000 euro/kuus

              Arvan, et A-koondise uueks (ajutiseks?) peatreeneriks Pohlak nimetab Kristali. "Oma poiss", lojaalne, lõbus.

              Kommentaar


                Kristali ja kivisilla duo on suht reaalne ikka, omad pepupoisid ju

                Kommentaar


                  viimased 2 postitust - tule taevas appi! olge palun lõpuks vait ka mitte ärge ohkige pohlakust ja florast kogu aeg. elu mõte ongi ainult pohlakut ja florat sõimata/halvustada või (nagu rate pededele viru keskuses hängimine/chillimine)?

                  Kommentaar


                    Ma tahan, et järgmine peatreener oleks natukenegi tugevama närvikavaga, kui 2 viimast. Nii kaua, kui olukord on hea ja ilus on kõik korras. Nii kui, aga olukord kehvaks pöördub pistetakse pea liiva alla. On vaja peatreenerit, kes on "suurem", kui EJL. Kes on harjunud, et pressi, liidu, fännide survega enne ja pärast mänge. Ehk aitab 2 järgu vendadest? (mitte, et nad oleksid halba tööd teinud, vastupidi, kuid koondis on midagi muud, kui olla kuskil klubis noortetreeneri abi)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Ma tahan, et järgmine peatreener oleks natukenegi tugevama närvikavaga, kui 2 viimast. Nii kaua, kui olukord on hea ja ilus on kõik korras. Nii kui, aga olukord kehvaks pöördub pistetakse pea liiva alla. On vaja peatreenerit, kes on "suurem", kui EJL. Kes on harjunud, et pressi, liidu, fännide survega enne ja pärast mänge. Ehk aitab 2 järgu vendadest? (mitte, et nad oleksid halba tööd teinud, vastupidi, kuid koondis on midagi muud, kui olla kuskil klubis noortetreeneri abi)
                      muidu kõik ilus ja olen sinuga päri, aga üks probleem ja see ainus- RAHA
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Ma oleks rahul, kui me lihtsalt leiaks treeneri, kes on ka enne kuskil kõrgemal tasemel treeneruametit pidanud. Pijpersi ja Goes kogemused piirdusid vaid mingite noortemeeskondadega.

                        Kommentaar


                          Marcello Lippi?
                          George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas runno Vaata postitust
                            teeks nii, et kui meil on treeneri osas tõeline sitt majas, siis esimene mees ei kirjutas foorumisse, et võiks tulla mingi tõeliseltkõvamees ja siis teine ei paneks smilet vastuseks.
                            1010101010
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              On vaja peatreenerit, kes on "suurem", kui EJL.
                              See ei ole võimalik (tänapäevaolus).
                              Kui fantaseerime (!) edasi, siis Pasi-parimaks variandiks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                                Marcello Lippi?
                                selleks peaks onu armin või onu urmas käe alla panema!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X