320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    Kui Jensen on nii andekaks treeneriks et mängu salvestuse kasutamisega saab õigesti palluri taktika ning füüsilise "vormi" hindama siis müts maha...

    Kui EJL-l ei ole raha 3-4 (kuus) väliskomandeerimiste eest siis...


    Klinsmannil on OTSEkontaktid kõikide treenerite voi mäned˛eritega mis juhtivad klubid kus mängivad sakslased. Kes tunneb Jenseni Norras, Soomes, Rootsis, või Venemaal?
    ma pakuks et kaamerapildilt näeb taktikat veits paremini kui staadionil platsi ääres vaadates. võrreldes seda kui staadionil ise mängu vaatan ja seda kui telekas mõnda mängu vaatan siis taktika osas on telekas palju parem tuvastus olnud. vormi kohta ütleks seda, et peaks käima mitte ainult mänge vaatamas vaid rääkima ka klubi peatreenerite ja arstide ja muude tegelastega (peale vigastusi). kuid siiski ükskõik kas sa oled staadionil või vaatad videost siis saad mõlemil juhul aru kas vend väsib tükk aega enne mängu lõppu ära või mitte ja kuidas tööd viitsib teha ja kuidas miski välja tuleb. kaamera lisaks kõigele veel zoomib mängijat mis tähendab palju paremat nägemist kui staadionil kaugelt vaadates.

    ma ei ütle seda et mõtetu on käia vaatamas vaid tahan öelda seda et mõtetult palju ei ole ka mõtet seal käia.

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      ma usun et jelle sügas end ja ei viitsind
      sellised ongi alati tüübid kes võtavad lambist ette ja vihkavad midagi ja süüdistavad kedagi absoluutselt kõiges ja toovad faktide pähe hoopis oma pastakast välja imetud luuletusi.

      ma usun et sa sügad end ja paned pihku hetkel - kas see oli normaalne fakt või tõestus? aga täpselt nii sa ka praegu ütlesid jelle kohta.

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        ma usun et jelle sügas end ja ei viitsind pareikoga kurssi viia kuigi usun et floras vv peab olema koondises nagu ta ise ütles et tõi londaku koondisse koondise tasakaalustamiseks! mida vittu see üldse tähendab?? jumalale tänatud et see mees on kadunud

        mingi spetsi peaks koondise juurde tooma kes selekteeriks parimaid mehi koondisse vms nagu ratnikov mitte mingi kristal või kivisild, käiks mehi välismaal vaatams ega ei kutsuks enam koondisse urmas roobat kes viimati mängis 2 aastat tagasi, kui jensen on nii proff treener siis ta ei kutsuks roobat ka koondisse kui ta elu sõltuks sellest...süsteem peaks toimima ikka kuidagi
        Usu aga edasi kui see sul tuju heaks teeb. Ma usun, et sa sügad ennast täna
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          võrreldes seda kui staadionil ise mängu vaatan ja seda kui telekas mõnda mängu vaatan siis taktika osas on telekas palju parem tuvastus olnud
          Kirjuta veel : )

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            jelle ise ütles et tõi londaku koondisse koondise tasakaalustamiseks! mida vittu see üldse tähendab??
            Tähendab, et Poom tunneks end komfortsem

            Kommentaar


              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Kirjuta veel : )
              sa vist ei saanud aru mu lause mõttest eriti.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                sa vist ei saanud aru mu lause mõttest eriti.
                Su postituse võtmesõnaks-"vist".

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  sa vist ei saanud aru mu lause mõttest eriti.
                  Nii tainast mõttest polegi võimalik aru saada. Kulla inimene, ütle palun mõtle nüüd natuke. Peatreener läheb näiteks Kruglovi vaatama. Sama mäng on ka telekast.

                  Nüüd püüa oma mõtetes võrrelda - kui palju näeb ta Kruglovi liikumisi ja tegutsemisi telekast ja kui palju staadionil olles seda meest jälgides.

                  Eksole. Polegi nii raske vahet mõista? Või mis?

                  Ahjaa, sama kehtib üldiselt meeskondade kohta.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Peatreener läheb näiteks Kruglovi vaatama. Sama mäng on ka telekast.

                    Nüüd püüa oma mõtetes võrrelda - kui palju näeb ta Kruglovi liikumisi ja tegutsemisi telekast ja kui palju staadionil olles seda meest jälgides.

                    Eksole. Polegi nii raske vahet mõista? Või mis?

                    Ahjaa, sama kehtib üldiselt meeskondade kohta.
                    kas väljamaal tõesti eksisteerib mõni meeskond kus mängivad ainult eestlased ja nad on samas ka potensiaalsed koondise kandidaadid õi (sinu viimane lause)? (rääkisime hetkel välismaal mängudel käimisest kui sa aru ei saanud)

                    kui kruglov seal teeb midagi (antud juhul kaitsmine) näiteks vastane tuleb ja kuidas kruglov siis käitub ja kui kruglovil on pall ees ja läheb ettepoole siis ega tõesti kaamera ju jumala eest ei filmi teda ja tema ümbrust. sel ajal kui kruglov on kaitses ootamas vastaste rünnakut ja põhimõtteliselt liigub mõned meetrid ainult ühele poole ja teisele poole see näitab sittakanti palju ju. väravavahtide puhul samamoodi et kui palli tõrjub või on pall kusagil samas kasti lähedal või kastis sees siis kaamera ei filmi teda ja kui jumala eest kogemata satub filmima siis pannakse must laik tema asemele. usu mind kaamerad on olemas välismaal ja neid ei ole ainult üks. samuti näitab kaamera palju täpsemalt mida keegi teeb kuna kaameraid on mitu ja näitavad nurga alt kus kõige paremini näha on mis toimub.

                    ja PUTSI KÜLL KAS TE EI LOE ABSOLUUTSELT MITTE MIDAGI VÕI LOETE AINULT NEID KOHTI MILLEST SAAKS MINGEID PROVOKATSIOONE TEHA VÕI SAAKS MÕELDA MINGEID MUID ASJU JNEJNEJNE????????????

                    MA ÜTLESIN SELGE LAUSEGA ET SEE MÄNGUDEL KÄIMINE EI OLE MÕTETU VAID ET SEAL LIIGSELT KÄIMINE (nädalas 4 riiki külastada pidevalt nii et ikka 100 000 kuu kohta läheks ära ainult mängude külastamise peale) NII ET EJL RAHA TÄITSA OTSA SAAB JA PANKROTTI LÄHEB ON MÕTETU. KAS KURAT EI SAA SIIS ARU VÕI?????????????

                    Kommentaar


                      BALLAK,
                      Kas sa TÕESTI (!) arvad, et Jelle regulaarselt sai mängude salvestusi Norra, Rootsi, Soome ja Venemaa klubidest (kus mängivad meie koondislased)?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        BALLAK,
                        Kas sa TÕESTI (!) arvad, et Jelle regulaarselt sai mängude salvestusi Norra, Rootsi, Soome ja Venemaa klubidest (kus mängivad meie koondislased)?
                        1) õpi lõpuks klaviatuur selgeks (loe: otsi klaviatuurilt klahv c üles)

                        2) jelle ise on öelnud et on näinud mänge videolindilt (venelastega oli selle kohapealt mingeid probleeme ainult kui ma õieti mäletan). seega sa ei pea kahtluse alla seadma midagi. käi peale koondise mänge ka mängijaid ja peatreenerit ära ootamas ja on ka sul võimalus mõni küsimus esitada neile mitte ei pea säilitama mõistatusi kas nii või naa.

                        ahjaa ja kolmandaks et mida sa mõtled siin sõna all regulaarselt? kas seda et klubid ise saadavad kassetid jellele peale mänge kohe või et kui jelle küsib siis ka kohe saab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          mida sa mõtled siin sõna all regulaarselt? kas seda et klubid ise saadavad kassetid jellele peale mänge kohe või et kui jelle küsib siis ka kohe saab?
                          Viimase vooru (koondise kogumine eelneva) mängu salvestis. Vähemalt.

                          Kas klubid ise saadavad kassetid koondise treenerile või treener küsib-ma ei tea ning mul seda pole huvitav teada. Mu põhimõte on teises- peatreeneri põhitöökoht peaks olema mitte EJL-u kontoris vaid väljakul, tribüünil või meie koondislaste treenerite, arstide, mänedžerite seltsis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Viimase vooru (koondise kogumine eelneva) mängu salvestis. Vähemalt.

                            Kas klubid ise saadavad kassetid koondise treenerile või treener küsib-ma ei tea ning mul seda pole huvitav teada. Mu põhimõte on teises- peatreeneri põhitöökoht peaks olema mitte EJL-u kontoris vaid väljakul, tribüünil või meie koondislaste treenerite, arstide, mänedžerite seltsis.
                            täitsa nõus. kuid siiski kontoris läheb ikka väga palju aega kuna mõtle nüüd kui kaua kestab üks mäng ja siis kui mitu mängijat on välismaal ja siis tuleb arvestada veel seda et tegu on mitte ainult viimase vooruga vaid mitmelgi juhul paari viimase mänguga. tipptreeneritel ei ole nii et vaatavad järjest kõik mängud läbi ja kõik, vaid teevad ka oma märkmeid ja peavad läbi mõtlema palju nüansse mis ühel ja teisel mängijal on. ja ma ei usu et ainult ühte korda läbi vaatavad neid videosid. lisaks veel vastasriigi koondiste mängude videod mille peab läbi töötama väga põhjalikult ja siis need veel uuesti koondise mängijatega läbi vaatama ja läbi analüüsima. nii et tegelikult läheb sinna väga palju aega kokkuvõttes

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              kas väljamaal tõesti eksisteerib mõni meeskond kus mängivad ainult eestlased ja nad on samas ka potensiaalsed koondise kandidaadid õi (sinu viimane lause)? (rääkisime hetkel välismaal mängudel käimisest kui sa aru ei saanud)


                              ja PUTSI KÜLL KAS TE EI LOE ABSOLUUTSELT MITTE MIDAGI VÕI LOETE AINULT NEID KOHTI MILLEST SAAKS MINGEID PROVOKATSIOONE TEHA VÕI SAAKS MÕELDA MINGEID MUID ASJU JNEJNEJNE????????????









                              kommentaarid on liigsed...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                kommentaarid on liigsed...
                                kas sa oled samasugune loll kes ei loe kõiki asju läbi ja siis hakkab kohe kommenteerima?

                                ütleme siis veel:
                                1) martin kirjutas nagu ma oleks kirjutanud et see välismaal potensiaalsete koondislaste mängudel käimine on mõtetu ja paha aga näed EI ÖELNUD.
                                2) martini viimane lause oli "sama kehtib üldiselt ka meeskondade kohta" oli täiesti mööda (ANTUD VAIDLUSES) kuna me rääkisime välismaal pallivate eestlaste mänge vaatamas käimine (ehk siis potensiaalsed eesti koondises mängijad) ja seepeale ma küsisingi kas välismaal siis on tõesti mõni meeskond kus potensiaalsed koondise mängijad ja samas on ENAMUS eestlased (miks ta muidu meeskond kirjutas mitte mängijad?). kui ta kõiki lauseid läbi ei loe siis ta ka aru ei saa. kurat siia võib lausa paralleeli tuua kus venemaa räägib et nad "vabastasid" meid. osa fakte jäetakse kõrvale (vene okupatsioon) ja näed tulemuseks ongi "vabastamine" olemas ja nüüd samamoodi tema ei loe kõiki lauseid läbi ja kukub aga kommenteerima minu lauseid ise teadmata mis toimub üldse.


                                mõtle nüüd uuesti natuke ja siis tahaks kommentaare ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X