320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilma keerutamata peaksid enamus Eesti ajakirjanikke minema loogilise mõtlemise kursustele, et ei taibatud uurida lihtsat tõsiasja: kas Rüütli üldse on saadaval.

    PS: Ega siinsed arvamusliidridki targemad pole, aga see oli ammu teada.

    Kommentaar


      vincent ja kunn ma ei saa kah nagu hästi aru millest arvamus, et rüütli üldse koondist levadiale eelistada võiks?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ilma keerutamata peaksid enamus Eesti ajakirjanikke minema loogilise mõtlemise kursustele, et ei taibatud uurida lihtsat tõsiasja: kas Rüütli üldse on saadaval.

        PS: Ega siinsed arvamusliidridki targemad pole, aga see oli ammu teada.
        nagu ma aru saan, sii tegelikult ikka polnud ju Rüütlil tulevaks hooajaks lepingut Levadiaga? Sellisel juhul ei saa ma aru sinu mölast
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Samas möönis juhendaja, et kunagistes teravates suhetes Pohlakuga ei näe enam probleemi. "Praegu ei ole me küll kohas, kus võiksime rääkida isikliku sümpaatia väljaelamisest. Družba-družba, služba-služba," tõmbas Rüütli sõpruse ja töö piirjooni.

          Ta põhjendas, miks varasematel aegadel koondise tüüri juurde asumisest eriti tuld ei võtnud: "Olukorrad muutuvad. Praegu ongi olukord muutunud. Tähtis on asjade kokkulangemine."

          Tänane Õhtuleht. Ma loen siit küll välja, et nagu tahaks. Samas on Rüütli niipalju viisakas inimene, et ei soovi Levadaga konflikti minna. Aumeeste värk - kui oli suuline kokkulepe ja Levada andis tungivalt mõista, et sellest peaks kinni pidama (vt Postimehe link eespool), siis pole üllatav, et Rüütli otsustas jääda. Või huvitav, millest nad seal kontoris siis poolteist tundi jahusid, kui Rüütlil tegelikult puudub huvi Levadiast lahkuda?


          PS Selle vastu ma muidugi vaidlema ei hakka, et urmar siin foorumis kõige targem ja loogiliselt mõtlevam tegelane on - liiga libe tee.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Pohlak tegi Levadale kontrapakkumise!


            Pärast seda, kui Tallinna Levadia jalgpallimeeskonna president Viktor Levada ei lubanud hommikuse vestluse järel klubi peatreenerit Tarmo Rüütlit koondise tüüri juurde, tegi alaliidu president Aivar Pohlak metalliärimehele kontrapakkumise.

            «Pakkusin Rüütlile kaheaastast lepingut koondise peatreenerina, võimaldades tal tuleval hooajal juhendada nii rahvusmeeskonda kui ka Levadiat. Ta oli nõus. Nüüd ootan Levada vastust,» lausus Pohlak.

            Hommikul Levadaga viimase kontoris poolteist tundi juttu ajanud Rüütli sõnul seob teda valitseva Eesti meistriga suusõnaline kokkulepe ka tulevaks aastaks.

            «Lubasin enne lõppema hakkavat hooaega meeskonda kaks aastat juhendada ja Levada seisukoht oli, et peaksin oma sõna pidama,» lausus Rüütli hommikul.

            Levadal on head treenerid veel Hepner, Puštov

            Kommentaar


              Kui Levadat nüüd tõesti huvitab Eesti jalgpalli arendamine ja mitte puhas bisnes stiilis "palju pappi ja ruttu", siis laseb ta Rüütlil minna ning võimaldab nimetatud väiksemate kogemustega treeneritel tema kõrvalt esile tõusta. Koos uute, noorte ja andekate mängijatega. Kui ei... noh, eks konnatiigis edasi pusimine, igaüks ise suunas, võib ka mõnele juba põhimõtte pärast lõbu pakkuda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Üldiselt tundub mulle, et Rüütlile eriti nagu alternatiive ju polegi (välismaised treenerid). Ajakirjandusest aasta jooksul saadud infost järeldaksin, et EJL'il ju raha praegu pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ja mitte puhas bisnes stiilis "palju pappi ja ruttu",
                  mis mõttes nagu??
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    No mina momendil küll Levadat ei süüdistaks, et ta väga head peatreenerit (kellega veel pealegi kokkulepe olemas) ära lasta ei taha. Ega Rüütli ilmas viimane treener ka pole, kes Eesti koondist juhendada võiks (kuigi minu arvates praegu igati sobiv).
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      mis mõttes nagu??
                      Üldfilosoofilises mõttes. Ma arvan, et sa saad aru küll.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Nii palju nalja pole ammu saanud

                        väga põnevad vangerdused on toimunud. Nigu mingi seebikas juba.

                        Eks huvitav oleks tõesti Rüütlit lootsina näha, ja kui asja üle mõelda, siis Vincenti vandenõuteooria (kui seda nii nimetada saab) kõlab isegi liiga usutavana, et tõsi olla Aga nagu me vist juba teame, on Vincent enamustes asjades väga tark, niiet pagan võtaks, ehk oligi nii? Nagu usas need kaksiktornid juba :P

                        Nali naljaks, ise loodan küll Rüütlit näha, aga veits jama on küll, kui ta Levadiasse peatreeneri(!) kohapeale jääks Sealt küll head nahka loota poleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Üldfilosoofilises mõttes. Ma arvan, et sa saad aru küll.
                          Sinu jutust jäi mulje nagu Levada ajaks ilget bisnesit Levadiaga ning tema investeeringud jalgpalli tasuksid end ärilises mõttes ära.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            tra seda ei näind isegi ilusamates unenägudes et Pohlak nii püüab Rüütlit saada et on nõus isegi et Levadial ja koondisel oleks ühine peatreener liiga hea et tõsi olla

                            urmari kõige õudsam unenägu on tõeks saanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust

                              urmari kõige õudsam unenägu on tõeks saanud
                              Ei tea, miks küll nii arvad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Üldiselt tundub mulle, et Rüütlile eriti nagu alternatiive ju polegi (välismaised treenerid). Ajakirjandusest aasta jooksul saadud infost järeldaksin, et EJL'il ju raha praegu pole.
                                Kui sa mõtleksid näiteks seda, kui palju sel aastal erinevad koondised on kogunemisi pidanud, sealjuures A koondis Hollandis, U19 Saksamaal jne, siis võiksid hoopis järeldada, et rahadega on üpris normaalne. Ka noortekoondiste uus peatreener pole ilmselt väga odav. Seda, et kollane äripäev järeldas midagi, ei pea ju tõsiselt võtma eriti, kui järeldaja on tuntud alatise kiusuajajana. Ei taha teda meenutadagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X