320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Hooaja hoojuksul kadusid või kaotas ta ise oma klubist mõned olulised mängijad ja tagatipuks tegi kõva konkurent Flora talle ära sellega ,et kutsus koondise peatreenerks Rüütli.
    Aivar lõi kaks kärbest ühe hoobiga.Sai eesti jalgpalliringkondades lugupeetud ja autoriteetse peatreeneri ja tõmbas Viktor Ivanovitshile koti pähe.
    Nüüd hakka või juba enne uut hooaega uskuma ,et järgmise kulla võtame meie
    Aga Viktor Ivanovitshile soovitaks ma ära teha vaesunud bojaar Sedinile .Krahma kähku suurema palgaga endale Ratnikov siis võite vähemalt hõbedale kandideerida.
    Nüüd räägid sa juba avalikult sellest miukses seoses on Flora ja jalgpalliliit,tore et aru said
    Hea seegi et Rüütli on vähemalt selline mees kes Pohlakule ei allu,või noh kui teda treeneriks sokutatakse siis tuleb välja et Pohlaku sõna enam niipalju ei loe ?

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      tra seda ei näind isegi ilusamates unenägudes et Pohlak nii püüab Rüütlit saada et on nõus isegi et Levadial ja koondisel oleks ühine peatreener liiga hea et tõsi olla

      urmari kõige õudsam unenägu on tõeks saanud
      aga äkki ongi tegemist pelgalt tsirkusega, et sinusugustel päev päikselisemaks teha ja seeläbi ka endalt natuke kriitikat eemale saada?

      tõesti, tõesti.
      kes lekitas infot? ja mis eesmärgiga?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        nagu ma aru saan, sii tegelikult ikka polnud ju Rüütlil tulevaks hooajaks lepingut Levadiaga? Sellisel juhul ei saa ma aru sinu mölast
        tegelt, see suulise kokkuleppe jutt on küll ajakirjandusest läbi jooksnud

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          [I]
          Selle vastu ma muidugi vaidlema ei hakka, et urmar siin foorumis kõige targem ja loogiliselt mõtlevam tegelane on - liiga libe tee.

          Täpsustan siiski, et jutt oli loogilisest mõtlemisest, tarkusest ma seekord ei rääkinud, lihtsalt ütlesin, et selles mõttes pole targemad, et loogilist mõtlemist napib.

          PS: liiga targaks ma ennast ei pea, eriti jalkaterminites, paljuräägitud rombist kuulsin esimest korda Viggo jutus. No kunagi koolis vist ka, aga see oli eelmisel sajandil.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Järele jäi Viggo ja mingil moel tundub, nagu olekski tema valimisel algusest peale eesmärgiks olnud, et ta põrub - see ei olnud ju ometi teadmata, et mees rombi eelistab; samas sai iga Eesti mängijate taset tundev ja loogiliselt mõtlev inimene (eeldatavasti liidus ikka ju sellised istuvad) aru, et nii suur taktikamuutus annab vähemalt alguses tagasilöögi. Ja eks sattus ka Viggo omakorda automaatselt sundseisu - isegi kui ta nägi, et asi ei tööta, siis mismoodi sa muudad kohe paari mängu järel seda taktikat, mille pärast sind just nimelt toodigi? Ei oleks just eriti kindla treeneri tunnus või kuidas. Mehe iseloomu teades oli seda endale kindlaks jäämist ka üsna lihtne eeldada. Jääbki tunne, et kanti selle tsükli lõpp vägagi teadlikult maha, et õigeks ajaks Rüütli meelitamiseks paremat pinnast luua.
            Võtsin pikast arutlusest lõigu välja ja ei ole eriti loogiline oletus koondis meelega põhja ajada. No ei ole.

            Kommentaar


              Kas oli selleks hetkeks veel väga ajada kuhugi või?

              Aga iseenesest muidugi tore, et sa minu lõbusatest mõtisklustest mingit tõekuulutust üritad välja lugeda. Ehkki, jah, üsna loogiline...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kas oli selleks hetkeks veel väga ajada kuhugi või?

                Aga iseenesest muidugi tore, et sa minu lõbusatest mõtisklustest mingit tõekuulutust üritad välja lugeda. Ehkki, jah, üsna loogiline...
                Ei, loogiline oli mõelda, et kui juba pika teksti valmis meisterdasid, siis ka nii mõtled, veidigi mõtled. Mina tavaliselt nii pikalt küll jampsi ei aja, et kirjutan mingi pika loo täiesti vastupidiselt enda arvamusele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Mina tavaliselt nii pikalt küll jampsi ei aja, et kirjutan mingi pika loo täiesti vastupidiselt enda arvamusele.

                  Ohhhoooo... sul on oma arvamus?!Seda ma küll ei suuda uskuda.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ohhhoooo... sul on oma arvamus?!Seda ma küll ei suuda uskuda.
                    Rein, sind pole küll keegi palunud sõna võtta, siis toimub ikka tõsine arutelu, toladel siin kohta ei ole.

                    Kommentaar


                      Aivar Pohlak "Leian, et Eesti koondise kõige parem treener oleks Tarmo Rüütli!" ETV antud intervjuus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        Aivar Pohlak "Leian, et Eesti koondise kõige parem treener oleks Tarmo Rüütli!" ETV antud intervjuus
                        Kas nüüd hakkad Rüütlit maha tegema, kuna Pohlak teda hindab?

                        Kommentaar


                          Nojah, kui jampsi, siis jampsi. Tegelikult mul lihtsalt tekkisid mõned küsimused. Või õigemini üks suht konkreetne küsimus. Muud vastust ma leida ei osanud peale selle kerge iroonia, mille oma esimeses postis välja käisin. Kui keegi oskab, siis palun, aidake lolli, eks.

                          Ehk siis - miks valiti peatreeneriks just nimelt Viggo Jensen? See, millist (loe: senisest selgelt erinevat) asetust ta keskväljal kasutab, oli ju ometi selge, päris põrsast kotis ka ei toodud. Ma julgen väita, et sellele sarnast muutust ei ole viimase 15 aasta jooksul koondise puhul tehtud. Umbkaitsest aeg-ajalt juba ka rünnakule liikumine, kaitsva 4-4-2 ründavaks 4-4-2-ks muutmine, ühe või kahe ründajaga mängimine ei ole siiski keskvälja positsioonide põhimõttelise ümberkorraldamisega võrreldavad, on mul õigus? Kui eesmärk oli leida lihtsalt treener pooleks aastaks, siis selle ülesande oleks ju täitnud nii mõnigi mees, kasvõi keegi siitsamast Eestist. Kuid valiti teadlikult suurem muutus. Mis ei ole ju iseenesest üldsegi halb - kuna ma ei ole mingi ekspert, ei hakka ma siinkohal hindama nende mitmete kohalike asjatundjate ütlusi, kes märkisid, et romb on iganenud formatsioon, kuna tänapäeval käib mäng ikkagi suuresti läbi äärte. EJLis ei tööta ju ometi lollid, kes toovad kriisis koondist juhtima vananenud taktikaliste vaadetega mehe. Kui muutus, siis küllap peeti seda ka vajalikuks. Aga sellisel juhul, miks sellest muutusest niivõrd kergesti loobutakse? Kas mõni naiivik tõesti ootas, et paari mänguga hammustavad mehed kohe lahti, kes kus olema ja kes mida tegema peab? Et valiktsükli kehva alguse pärast niigi liimist lahti olevad mängijad suure taktikamuutuse peale veel rohkem nina kirtsutavad - kas seda oli raske ette näha? Jah, see kriitika on mingis mõttes täiesti õigustatud, et miks treener ei lähe teise formatsiooni peale üle/tagasi, kui ta näeb, et praegune ei toimi. Ent jällegi, mis mõttega ta siis üldse siia toodi? Võtnud mõne 4-4-2 viljeleva tegelase, keda ju ometi peaks jaguma, ja kogu muusika. Kokkuvõttes tuuakse mees uue formatsiooniga, aga seda formatsiooni rahulikult juurutada tal ei lastagi. Mis kurat selle mõte peaks olema, kui tohib küsida?

                          Ja üks asi veel. Parandage vajadusel mu mälu, aga ma ei ole küll tähele pannud, et kuskil oleks siiani avalikult ja konkreetselt välja öeldud - Viggo Jensen ei jätka Eesti koondise peatreenerina. Selle asemel teatab Pohlak reipalt, et pakkus kohta Rüütlile, ja selgitab isegi seda, mis tingimustel täpselt. Sinna kõrvale mainitakse mokaotsast, et aga Jenseni leping oligi ju ainult kuueks kuuks. Andke andeks, aga vägisi tundub, nagu oleks kellelegi algusest peale väga täpselt selge olnud, et nii lähebki. Ma ei taha absoluutselt kedagi, sealhulgas Pohlakut, milleski süüdistada, sest kõigi nende vangerduste lõpptulemus oleks ju see, et koondise treeneriks saab hetke parim valik. Aga midagi üsna veidrat on kogu selles sündmuste jadas küll. Jah, otse loomulikult on see variant, mida ma esimeses postis kirjeldasin, absurdimaiguline. Sellepärast mainisin muide sinna juurde ka ära, et tegu on äraspidise loogikaga. Aga samas mingit mõistlikku seletust ma ka leida ei oska.

                          Ühesõnaga - tehke keegi mulle selgeks, miks oli vaja tuua siia täiesti uue taktikaga treener ja temast sama kiiresti loobuda. Kas ta oli puhas kohatäide mingi pikema (olgu või positiivse) plaani huvides, mis nüüd teoks saab? Ja kui oli, siis miks ei võinuks asja ära ajada mees, kes oleks need pool aastat jätkanud vanal moel? Mina ei mõista, ausalt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            mis teha vincent selline on Pohlaku stiil, suht müstika tõesti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Rein, sind pole küll keegi palunud sõna võtta, siis toimub ikka tõsine arutelu, toladel siin kohta ei ole.
                              Tõsine arutelu ja sina ei käi kuidagi kokku. Seda teavad juba kõik, et ajad samat juttu mis suur juht ja õpetaja Pohlak hetkel arvab. Sinusugusel vennikesel oma arvamus puudub ja sellest on tõsiselt kahju.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Tõsine arutelu ja sina ei käi kuidagi kokku. Seda teavad juba kõik, et ajad samat juttu mis suur juht ja õpetaja Pohlak hetkel arvab. Sinusugusel vennikesel oma arvamus puudub ja sellest on tõsiselt kahju.
                                Paraku Rein, meie arvamused lihtsalt kattuvad, aga seda ei suuda sa muidugi uskuda. Mis ikka parata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X