320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
    Mitte, et Rüütel halb treener oleks, kuid ta on tüübilt klubitreener, mitte koondise oma!)!
    Millest sa seda järeldad ?Rüütli on ajutiselt koondist juhendańud ja seda ka ainultlühiajaliselt ja mitte halvasti!
    Motivaatorina oleks ta oleks ta üldse kõikidest variantidest parim,arvan mina.
    Voolaid,Kristal,Kivisild,äkki lisame siis juba u-21a "super tööd" tegeva Lelovi ka nimekirja?

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro Vaata postitust
      mclaren peatreeneriks. kui ta mängitab bridge'i, siis peaks talle ka meie kruglov täpselt sobima. ja ega talle mujalt pakkumisi ei tule ka kindlasti.seega saaksime odavalt.
      McClareni järgmine ametipost pidigi olema Eestiga seotud, siinne juunis käik jättis talle kustumatu elamuse.
      Ta tuleb tööle jalkaliitu, ametiks olevat sekretär.
      allikas tribalfoorball.com
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kas tulemused ikka olid sitad?
        Eh?

        7 tähemärki
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Rüütli.

          Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Väga hea!!
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              super

              10.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                YEEAAAAAH!
                Üle pika aja tunnen ma koondises sädet!
                Jumal olgu tänatud!
                Tarmoo
                ma arvasin kohe, et ega levada nii nahhaalne nüüd ka poleks..

                Kommentaar


                  Supper

                  mingi eriline tunne valitseb sees, ohh lõpuks on ka tunneli lõpus valgust näha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    Supper

                    mingi eriline tunne valitseb sees, ohh lõpuks on ka tunneli lõpus valgust näha
                    Kas Rüütli mitte mustas nimekirjas ei olnud ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Kas Rüütli mitte mustas nimekirjas ei olnud ?
                      kus kurat ma tean sellest mustast nimekirjast midagi, see on Stas1 teema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        Kas Rüütli mitte mustas nimekirjas ei olnud ?
                        Raske öelda sest:
                        1) meil pole teada mis tingimustel teda kutsuti koondisse;
                        2) omal ajal (koondise peatreeneri kohal) ta koostas koondist mitte sportliku põhiprinsiibi baasil.

                        Aga on teada, et Rüütli on pehmeks treeneriks.

                        Kommentaar


                          Mis mõttes pehmeks?

                          Ma olen õnnelik, et ikka Rüütli on peatreener. Vaatame, kuidas siis poisid eesti keelest aru saavad.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Raske öelda sest:
                            1) meil pole teada mis tingimustel teda kutsuti koondisse;
                            2) omal ajal (koondise peatreeneri kohal) ta koostas koondist mitte sportliku põhiprinsiibi baasil.

                            Aga on teada, et Rüütli on pehmeks treeneriks.

                            Millest sa seda järeldad?
                            Sa oled paranoiline.
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              Vahepeal tekkis küll selline tunne ,et äri jääb katki .Kartsin ,et Kalvik ja Vaher rikkusid juba kõik ära oma mõtlematu mölaga aga tundub ,et Viktor Levada ei pööranud sellele suuremat tähelepanu. Hea meel on tõesti ,sest meie jalgpall on väsinud tülidest ja üksteisele kaigaste loopimisest. Hea töö Aivar ja Viktor.!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Huvitav, kas Levada on nüüd ikkagi jalgpallijobu? Ja kes üleüldse on need fännid, kes sellenimelist "auhinda" välja jagavad?
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X