320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Rootsi Kunn on kindel tulija, ma arvan et võibolla kogu perega.
    Mul on ettepanek kõigile ,kes seda teemat loevad.
    Algatame suuremat sorti reklaamikampaania Poola sõiduks,ehk siis rahva kaasahaaramiseks.
    Olen kindel ,et suudame lüüa nn.välissõitude eesti publiku rekordi,mis praegu peaks minu andmetel olema 400-450
    Leedu -Eesti Vilniusest.
    Reisi pakkumine tuleb kindlast ka kevadisse Eesti-Venemaa mängu kavasse trükkida. Samuti kasutame jalgpallisõbralike pressiväljaannete abi.
    Jallgpallihaiglal on kohe võimalus oma loomist õigustada.
    Poolas on muide mais üpris soe.!
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Niisiis, uurisin kalendrist ja avastasin et õnneks toimub reis reede-pühapäev - seega üka päev koolist ära küsida poleks mingi raskus, võib kindlaks tulijaks lugeda ja nagu ma aru saan, kui võtta kaasa kusagil 500 eeki, siis peaks Varssavis ja kogu reisi jooksul kenasti toime tulema (?), siit järeldub ka see, et mina ei poolda Varssavis peatumist, pealekauba - esmaspäevaks oleks nagu vaja kooli ka jõuda
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #18
        njaaa.... promomisega on sedasi, et balti turniirist endal mitte just parim mälestus promomise koha pealt...

        eesti ajakirjandusel on asjast suht-puht pohhui, lihtsalt ei kirjuta asjast ja k6ik! iseasi kui me selgeks teeksime, et oleme suusafännid ja lähme poola suverulli v6istlustele vms

        kui yhe bussi kokku saaks, oleks esialgu tubli kyll!
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by ROOTSI KUNN

          Rootsi Kunn on kindel tulija, ma arvan et võibolla kogu perega.
          Mul on ettepanek kõigile ,kes seda teemat loevad.
          Algatame suuremat sorti reklaamikampaania Poola sõiduks,ehk siis rahva kaasahaaramiseks.
          Olen kindel ,et suudame lüüa nn.välissõitude eesti publiku rekordi,mis praegu peaks minu andmetel olema 400-450
          Leedu -Eesti Vilniusest.
          Reisi pakkumine tuleb kindlast ka kevadisse Eesti-Venemaa mängu kavasse trükkida. Samuti kasutame jalgpallisõbralike pressiväljaannete abi.
          Jallgpallihaiglal on kohe võimalus oma loomist õigustada.
          Poolas on muide mais üpris soe.!
          Kui nii vaid oleks siis oleks ka tulija.
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by yeg
            ... pealekauba - esmaspäevaks oleks nagu vaja kooli ka jõuda
            Muuseas, kõigile abiturientidele teadmiseks, et 20.05 ehk päev peale tagasijõudmist toimub matemaatika riigieksam. See näiteks vähendab tunduvalt minu kaasatulemisvõimalusi.
            ----
            Ma ei hakka uut posti tegema - olgu see vastuseks Rootsi kunni avaldusele, mis on järgmises postis.
            Mina isiklikult ei kavatsegi enne mate eksamit midagi õppida (õppimine on lollide jaoks, targad teavad isegi ), aga üle 90-ne punni saamiseks on vaja siiski puhanud ja ilus olla ning välja näha . Pealegi kui me ajakava järgi kell 19 (oli vist nii) Tallinna jõuame, siis tegelikult jõuame me umbes kell 22, arvestades kõik pit-stoppe jm. eksam algab aga vist mingi kell 10 hommikul ja mul tekiks raskusi kooli (so Nõkku) jõudmisega.
            Tegelikult tahaks ma väga tulla ja äkki ikka tulengi, kui õnnestub. Kui eksamit poleks tuleks 100%.

            Aga aitab sellest, teema on Poola minemine!

            Kommentaar


              #21
              gaskoff, teadmisi tuleb aastaringselt omandada.
              MITTE aga nii,et hakkad paar päeva enne eksameid õppima.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by aiFo

                krt kyll!!!!

                kuulge jorsid, ärge nyyd kyll tossige!!!

                aif.

                p.s. kes nyyd tossima lööb on alan shearer!!!

                p.p.s. mayhem, kui sul on muresid siis pool anna ära, aitan igavesti, aiFo...
                Aif, ma olen sind eluaeg jälestanud...
                JR
                PS. Kes on liider, ah?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  vibu on tulija... raha ülekandmisega ootan niikaua, kuni selgub täpne summa, palju reis enda alla võtab... Sain ma õieti aru, et plaanis on minna Ikla kaudu?
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma olen kindel tulija - ajateenistus kah selleks ajaks läbi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Jaan

                      Orginally posted by aiFo

                      krt kyll!!!!

                      kuulge jorsid, ärge nyyd kyll tossige!!!

                      aif.

                      p.s. kes nyyd tossima lööb on alan shearer!!!

                      p.p.s. mayhem, kui sul on muresid siis pool anna ära, aitan igavesti, aiFo...
                      Aif, ma olen sind eluaeg jälestanud...
                      JR
                      PS. Kes on liider, ah?
                      Olgem ikka sõbrad edasi...
                      Lincoln
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        Kalkulatsioon

                        Vaatasin oma märkmikku ja selgus et see aeg on vaba(selle märkmiku otsigu käigus kukkus riiul varba peale, mispärast ma ka nyyd 1h. hiljem kirjutan, sest sai traumapunktis käidud ja vaadatud et varbas mõra aga neidki varem on nii,et pohhui(mida kõike ma Eesti jaox ei tee )
                        Ma ei saa nyyd täpselt enam millekist aru nii et keegi võix siia lihtsalt kujul tuua välja palju miskit konkreetselt maxab jne.
                        söök=igaoma enda asi
                        jook=niipalju kui keegi jõuab juua
                        pilet
                        jne...
                        Vast tulex kah siis kui täpsemat infot saax(sest k2idud mängudel kaks siis olex yks välismaa mäng ka olemas)jne....kuni...kuni...krt teab milleni(ei suuda mõelda varba pärast, ärge pahax pange)

                        Nii et keegi võix kõik kokku võtta kiiremas korras
                        P.S. Kuidas kohtadega on?kui saax kutsux sõbra kaa

                        Kommentaar


                          #27
                          ... no nii..olen jõulu-aastavahetusest väljapuhanud ja elusalt tagasi ja paneksin ülesse ka oma reisikavad ja plaanid mis puudutavad kevadist Poola reisi:

                          1. variant neile kes veic rohkem kohapeal olla tahavad ning aega ja raha rohkem :

                          - 1 PÄEV. Väljumine Neljap. 16.05. Tallinnast kell 20:00 .... öö bussis
                          - 2 PÄEV. Saabumine Warzawisse Reedel 17.05. kell 14:00 ... rokk linna peal .... öö hotellis
                          - 3 PÄEV. Laupäeva hommikust alates, kes kui vara ärkab kuni mänguni rokkimine linna peal, õhtul mäng, peale mängu kes kuhu .... öö hotellis
                          - 4 PÄEV. pühapäeva hommikul kell 09:00 tagasisõit mis kestab ~01:00 ja lõppeb Tallinnas

                          HIND : 1000.- EEK (sisaldades: kaht ööd Warzawis paiknevas hotellis 4-stes tubades, hommiku sööke hotellis, bussiteenust, õlut)
                          ----------------------------------------------------------------------
                          2. variant, mis ilmselt populaarsem tuleb:

                          - 1 PÄEV. Ärasõit Reedel kell 14:00 TAllinnast .... öö bussis
                          - 2 PÄEV. Saabumine Laupäeva hommikul kell 10:00 Warzawisse .... rokkimine linna peal ... õhtul mäng ... pärast linnapeale või hotelli... ööbimine hotellis
                          - 3 PÄEV. Abfahren um 09:00 Uhr nach Tallinn .... 01:00

                          HIND : 750.- EEK (sisaldab ööbimist samas hotellis mis eelmises variandis, samuti hommikusööki hotellis, bussiteenust, õlut-A.Le Coq niipalju kui ma suudan sponsorabi korras ära seebitada jne.)

                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #28
                            ... tahtsin veel lisada et bussid on samad mis Hollandi reisi ajal aga kusekogumis paagile teen ise augud sisse et uputama ei hakkaks keset teed.
                            niisiis on meil hetkel juba mitu reisiplaani ja ootaksime vastukaja kui plju isiis neid tulijaid on ja huvilisi sest nüid peaks olema leitud igaleühele sobivaim variant...Mayhemi poolt kõige odavam variant ja minu poolt siis keskmine ja kallim variant neile kes kohapeal ka veic tahaksid olla...Muidugi võiks ju veel ka lennucharteri väljapakkuda neile kel raha puu otsas kasvab.
                            Igaljuhul ootaks vastukaja..mina näiteks peaks siis veebruari lõpuks teatama kas tuleb üks või mitu bussitäit (prognoositavalt) ja kas tuleb neljap-pühapäev. variant ka lisaks reede-pühapäevasele variandile... või ei tule kumbagi.
                            Pikk jutt ... s... jutt, kirjutage mida mõtlete.
                            info 050 99366 Jaanus Rumma
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #29
                              Dieter toetab jansa teist varianti (tööinimesel on kergem reedel ära minna) ja on 99% tulija ; lisaks üritan kaasa rääkida ka oma keskkooliõpilasest venna, kes on ka jalgpallifänn (kuid mängib üsna hästi tennist ja peab enamuse oma rahast ja ka ajast sellele spordiale kulutama) ehkki sarnaselt minule pisut väiksema kategooria oma võrreldes mõnede kaasaelajatega .
                              Samas nõus olen kõigi siin välja käidud variantidega.
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar


                                #30
                                olen kindel tulija ning kindlasti tahaks ka sealse ööeluga tutvuda. Tegelikult pooldaks isegi jansa 1. varianti, seega siis 2 ööd poolas.
                                Howay the lads!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X