320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31

    olen ka tulija!
    ja pooldax igati 1. varianti, aga kuna ma koolilaps olen ja seoses Hollandiga koolis tõsesed rahutused tekkisid, siis olex 2. variant kõvasti sobivam.
    ... ja nii ta läheb...

    Kommentaar


      #32
      ma siin lugesin seda teemat ja vaatasin , et kuupäev on sobiv ja raha ka on siis tuleks ka teiega kaasa...


      p.s. tahaks Tallinnasse jõudmise ajaks veel elus olla (mitte surra teie käe läbi)

      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #33
        TORE!!!


        Mulle sobib esimene variant.Igati tore oleks kohaliku eluga tutvuda.Jama on ju kui jõuad laupäev ommiku jõuad Varssavi .öö läbi on sõidetud(mõni kindlasti ka veidi napsu võtnud) ja siis ollakse nii väsinud,et ega sellest mängu vaatamisest midagi välja ei tule.

        Kõikide rahustamiseks ütlen:Minema-jooksvat-naist kaasa ei võeta!!!!
        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #34
          Poola olen ma

          Sinna Poola sõidaks heameelega.Tegelikult juba päris kindel tulija!Kas praeguseks on juba asjad kõik selgeks tehtud,et millal ja kuidas ja palju???
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            #35
            Tulija nagu juba varem mainisin - hingele lähedasem on kindlasti 1.variant - saab muid vigureid peale pallimängu vaatamise ka teha ja teiste fännidega vennastuda. Iseasi kui töö piire ei sea.
            2.variandi puhul ligineb mu kohalolek 101%-le protsendile
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #36
              ... väga hea et märkasin kohe kiiret vastukaja ja kuna mul endal on ka juba 6 kindlat kaasasõitjat (eelistavalt siiski variant 2. reisile, ehkki ise eelistaks variant 1.-e) siis arvan et ühe neist bussidest ikka täis saame ja kui väga palju huvilisi tekib veebruariks-märtsiks siis vast ka kaks bussitäit kokku organiseerime - ning võibolla ka erineva kestvusega fännireisi ära teeme kes kauem olla tahab.
              Igal juhul saatke turu-uuringu tarvis oma arvamusi edasi ja raha kogumisega alustan konkreetsemalt siis veebruari lõpus, mis võiks välja näha nii et kes saab maksaks kohe kõik ja korraga ja kes ei, see teeks mingi 200.- ettemaksu ja ülejäänud kuidas saab ... aga igaljuhul enne väljasõitu oleks kõik makstud igalühel ...sest Hollandi reisust on siiani mõned mehed kel mõned sajad maksmata jäid...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #37
                /me pooldab teist varianti, kuna 1. varianti kipub segama kool ja samuti see et see maksab juba sutsu palju minu enda jaoks...

                Aga muidu tahtsin küsida et kui 750 arvele ära kanda miskiks ajaks (on tähtpäeva ka?), et kui palju siis sa ise jansa näiteks lisaraha minimaalselt kaasa võtaksid?

                Mul siin vaja arvestused juba varakult ära teha
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #38
                  Mina, kui vaene inimene, paneks oma kaardid Mayhemi reisipaketile.

                  Kommentaar


                    #39
                    Mayhem!

                    Palun räägi oma variandist lähemalt - paljudel inimester on huvi, kuid oled nii kaua vaikinud, et keegi ei oska praegu sinu plaani osas seisukohta võtta.

                    Ise oleks arvatavasti sunu omaga tulemas ja võtaks oma neiu ka kaasa - ehk kaks kohta siis oleks soolas.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      tahaks ka kuulda seda mayhemi paketti lähemalt sest selle hind on ikke väga soodne ja jääks rohkem raha muu peale
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #41
                        jap,Mayhem. Uuri, palju kogu sinu pakett läheks maksma majutusega - vähemalt ühe öö (olgu siis kasvõi mängujärgne) tahan raudselt poolas veeta.
                        Howay the lads!

                        Kommentaar


                          #42
                          ... to Yeg...

                          Iseenesest see kui palju sa raha kaasa kavatsed võtta sõltub sellest mida plaanid kohapeal ettevõtta (õlu, Pubide külastused, kohalikud kaunitarid jms. seonduv).
                          Ma arvan et saab vabalt hakkama 200-300.- EEKiga aga võid kulutada ka 2000-3000 ... Ise näiteks planeerin kaasavõtta igaksjuhuks u. 1000.- EEKi vms. suurusjärku sest õlu on seal kuuldavasti odav (suhtleme hetkel Ivariga mingite Poola jalkafännidega, sealt see info) ja ise võib ju oma jooke kaasa võtta ja manustada nii kua kui jätkub... söök on ka selline et kui hommikusöök on hotellis hinna sees siis jääb sisuliselt kohapeal vast 1-2 korda söömist ja McDonalds on igalpoolmaailmas suht sama hinnaga ja selle elab üle.Junkfoodi saab ka teel Lätist või Leedust bensukatest jne. osta. Muidugi kui Sa mingeid meeneid või kola ostma hakkad siis pead ilmselt raha koguma hakkama.
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #43
                            Martin ja eestieest :Rääkisin planeeritavast sõidust pikemalt 18-12-01 16:55:05 postituses. Lisaks veel niipalju, et tõenäoliselt jääb hind samaks(375 kr.-loomulikult ilma majutuseta)
                            Lua: Vastuse sellele küsimusele annan kindlasti paari päeva jooksul

                            P.S. Kahjuks on liiga vähe olnud vastukaja teemal, kas mängujärgsel ööl soovitakse majutust või mitte.
                            Kuna minu esialgses pakkumises majutus puudub, siis eelkõige sooviks saada reageeringut inimestelt, kes tahavad kohe peale mängu tagasi sõitma hakata.


                            Martti
                            mayhem@email.ee
                            052-18351
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuna oleksin ka sõidust huvitatud kuid päris täpselt ei jaga matsu lahti kumma variandi, kas Mayhemi 1) või 2) või Jansa variandiga minnakse, siis äkki mõni tegijam tüüp siin foorumis pistaks üles küsitluse ja siis oleks nagu näha milline variant populaarseim on.
                              http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                              Kommentaar


                                #45
                                Sry, tähendab oli vist siiski Jansal 2 varianti, mitte Mayhemil.
                                http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X