320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mayhem, mina pooldaksin kohe tagasisõitmist, muidu vist pühapäeva sees tallinnasse ei jõuaks?
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #47
      Mayhem, ma pooldaksin samuti märast mängu tagasisõitu. Ainult sel juhul on võimalik kaasa tulla.
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #48
        Mina pooldan raudselt pikemat varianti!
        Ja kui meid palju tuleb siis saab ju 2 bussi erinevate variantidega.

        Kommentaar


          #49
          Ma paneks Soccernetti siis ka uudise üles - kui soovi on muidugi.

          Kas pakkumised on siis nii (pakkujad - vaadake kindlasti üle!!!):

          Pakett 1 - korraldaja Martti Grenberg (eelmine kogemus: korraldas edukalt Balti turniiril käimise)

          Sõidu algus: 17.05.2002 12:00 Tallinn
          Sõidu lõpp: 19.05.2002 19:00 Tallinn
          Sõidu hind: 375 EEK + mängupilet

          Esialgu on planeeritud (traditsiooniline) lühem peatus Pärnus. Veidi pikema peatuse võiks teha Leedus (Siauliais?), et endid veidi sirutada. Varssavisse jõutakse 18-nda hommikul kella 8 paiku. Mängupilti kohta veel info puudub, kuid see peaks maksma umbes 200 krooni, kindlasti mitte rohkem.

          Lisainfo ja registreerumine: mayhem@email.ee ja 052-18351

          2. pakett - korraldaja Jaanus Rumma (eelmine kogemus: Hollandi-Eesti MM-valikmängule sõit)

          - 1 PÄEV. Väljumine Neljap. 16.05. Tallinnast kell 20:00 .... öö bussis
          - 2 PÄEV. Saabumine Warzawisse Reedel 17.05. kell 14:00 ... rokk linna peal .... öö hotellis
          - 3 PÄEV. Laupäeva hommikust alates, kes kui vara ärkab kuni mänguni rokkimine linna peal, õhtul mäng, peale mängu kes kuhu .... öö hotellis
          - 4 PÄEV. pühapäeva hommikul kell 09:00 tagasisõit mis kestab ~01:00 ja lõppeb Tallinnas

          HIND : 1000.- EEK (sisaldades: kaht ööd Warzawis paiknevas hotellis 4-stes tubades, hommiku sööke hotellis, bussiteenust, õlut)

          3. variant - korraldaja Jaanus Rumma
          - 1 PÄEV. Ärasõit Reedel kell 14:00 TAllinnast .... öö bussis
          - 2 PÄEV. Saabumine Laupäeva hommikul kell 10:00 Warzawisse .... rokkimine linna peal ... õhtul mäng ... pärast linnapeale või hotelli... ööbimine hotellis
          - 3 PÄEV. Abfahren um 09:00 Uhr nach Tallinn .... 01:00

          HIND : 750.- EEK (sisaldab ööbimist samas hotellis mis eelmises variandis, samuti hommikusööki hotellis, bussiteenust, õlut-A.Le Coq niipalju kui ma suudan sponsorabi korras ära seebitada jne.)

          Pakettidele 2 ja 3 lisainfo ja registreerumine: 050 99366 Jaanus Rumma
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #50
            njaa... siin keegi ytles, et teeks 2 erimoodi reisi...

            mulle see asja terviklikkust jälgides väga ei meeldi...

            isegi kui juhtub ime ja koguneb 2 bussitäit rafast, siis kaotaks asi suuresti oma v6lu, kui tekiks 2 täiesti erinevat marsruuti, kes saavad kokku ainult mängu ajaks

            ylik6va oleks kui need 2 bussitäit liiguksid s6bralikult käsikäes ja yheskoos, tehes lustlikke peatusi huvitavates eesti asulates (näituseks ikla) ning viies kultuuri meie vennasvabariikide kyladesse ja kantsidesse (seal ike elab ju veel inimesi?)... v6imalik, et see on yksnes minu yksik uitm6te, kuid mulle tundub, et selline 2-st bussist koosnev karavan oleks ylimalt nauditav!

            samas saan ma aru, et organisatoorses m6ttes tekitaks selline asi hirmsamatmoodi vatti ja vilet, kuid ehk ei oleks asi päris yletamatu? p6hiline asja juures oleks see, et mayhem ja jaanus peaksid lähitulevikus koos maha istuma ning huvitavate m6tetega yksteisele toeks olema... njaa...

            ok, tulevikus avaldan oma arvamust veel ja veel, seniks aga,

            pRmt!

            aiFo.



            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #51
              minule kui mitte-reisijale tundub kõige ägedam teine pakett

              Kommentaar


                #52
                Mayhem

                Mulle sobiks samuti see variant, kus saab kohe peale mängu tagasi tulema hakata, sest mul oleks vaja esmaspäeva hommikul Tartusse matemaatika riigieksamile jõuda.

                Samas ei ole ma veel päris kinde kas ma üldse tulen.
                It says so in the scriptures!

                Kommentaar


                  #53
                  Alustame kampaaniat!

                  Jansa! minu tutvusringkonnast tuleb ligi kümme inimest, kui
                  mitte rohkemgi. Pooldan ööbimistega varianti ,kuid sõitma olen nõus iga variandiga.
                  Nüüd tuleb sõitudele kõvasti reklaami teha näit: pane Delfi-
                  Sportneti uudistesse üles ja laseme ka Eesti-Vene mängu kavas ära trükkida. Võibolla saab ka SLõhtulehte väikse jutu lisada. Olen kindel ,et 500 inimest saame kokku. Kõik sõltub
                  sellest kuidas reisi promoda suudame.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #54
                    500 inimest oleks ju väga kõva sõna. Kuna ise pole ühelgi välismängul käinud siis oleks ka üks tulija võibolla saaks mõne sõbragi kaasa. Ja natuke veel ja ongi 500 täis..

                    Kommentaar


                      #55
                      Minul probleeme pole. Aastavahetusel rääkisin ka paari saksa tuttavaga (tarus muideks). nemad ka tulijad. Tulevad muidugi omal käel saksast. mingi kümmekond inimest. Siis veel kümmekond Läti piigat. Nood tulevad koos sakslastega. Vähemalt jutt jäi niiviisi. Töökaaslane on kah oma jutu järgi tulija. Mina tulen siis kahekesi... (võib-olla võtan mõne pliksi kaasa, kes teab....). kuhu vaid raha tuleb üle kanda? Ja millise variandi kasuks otsustab enamus rahvast? Endal seoses töökohaga paar ideed, kuidas piiriületus kiiremalt ja vähem valutult mööduks.
                      1. Andke teada orienteeruvad ajad, mil Eesti piiril ollakse. Mul loodetavasti annab organiseerida, et meid eelisjärjekorras ja kiirelt teenindataks...
                      2. Vähemalt tund peaks olema kahel bussil piirilejõudmisel vahet. Pole mõtet teisel bussil kolmveerand tundi seista. ja tervet bussitäit niikuinii punkti territooriumile ringi litutama ei lasta...
                      jne....
                      Ok, andke teada...
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #56
                        ... Mayhem kontakteeruks oma vahel täna-homme!
                        Iseenesest saan aru et Mayhem elab Tartus ja ses suhtes oleks jälle hea kui tema saaks lõuna-eesti rahvaga leivad ühte kappi panna ja rahvast sealt poolt koguda , muidu lisandub veel Tallin-Tartu bussipilet ka lõpphinnale . Aga muidugi pole see mingi reegel ja igaüks valigu ikka endale taskukohasem ja meelepärasem variant...
                        Konsolideerugem härrased!
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #57
                          Jansa! minu teada elab Mayhem Pärnus .
                          Tundub,et lumepall veereb päris suureks,rahvast liitub aina rohkem. Ja arvestama peab sellega ,et enamus inimesi otsustab hiljem ning paljud üldse veel ei tea sõidust.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #58
                            Orginally posted by jansa

                            ... Mayhem kontakteeruks oma vahel täna-homme!
                            Iseenesest saan aru et Mayhem elab Tartus ja ses suhtes oleks jälle hea kui tema saaks lõuna-eesti rahvaga leivad ühte kappi panna ja rahvast sealt poolt koguda , muidu lisandub veel Tallin-Tartu bussipilet ka lõpphinnale . Aga muidugi pole see mingi reegel ja igaüks valigu ikka endale taskukohasem ja meelepärasem variant...
                            Konsolideerugem härrased!
                            globaalses m6ttes ei ole sel juhul tegemist konsolideerumise, vaid separeerumisprotsessiga...

                            aif.


                            p.s. kas ei oleks v6imalik misegine siuke variant, et ööelunautijad lepiksid 1 ööga varssavis pärast mängu? kohale s6idaks aga yheskoos...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #59
                              ... to AiFo

                              Loomulikult on see võimalik, kõik on võimalik.
                              Sõltub ainult sellest kes kui kaua tahab olla, tegelt ma ise ka selle 750.- variandi poolt et laupäeva hommikuks kohale jõuda ja siis rokkida ning õhtul mängule ja ööseks linna. Kui reedel-lõunaks juba jõuda siis võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks ja mõned pannakse jälle pokri ning seega jääb mängu vaatamine ära või mine tea..või et äkki viskab see Warzaw ka niisama ära ja äkki polegi seal kaks päeva järjest midagi teha... samas jälle kui mingi 30 inimest sooviks ikka juba reede´l kohal olla siis läheks ise ka ikkagi juba neljap. minema.
                              aga kui läheme reedel siis muidugi võiks kuskil Pärnu kandis kokkusaada(ja kiisku püüda) ning siis koos kohale põrutada..(nagu Leetu sõitsime)... Poolat vallutama. sestap minagi ütlen et peaksime oma vahel ses suhtes suhtlema ja inffi vahetama koguaeg.
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #60
                                Orginally posted by jansa

                                ... to AiFo

                                Loomulikult on see võimalik, kõik on võimalik.
                                Sõltub ainult sellest kes kui kaua tahab olla, tegelt ma ise ka selle 750.- variandi poolt et laupäeva hommikuks kohale jõuda ja siis rokkida ning õhtul mängule ja ööseks linna. Kui reedel-lõunaks juba jõuda siis võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks ja mõned pannakse jälle pokri ning seega jääb mängu vaatamine ära või mine tea..või et äkki viskab see Warzaw ka niisama ära ja äkki polegi seal kaks päeva järjest midagi teha... samas jälle kui mingi 30 inimest sooviks ikka juba reede´l kohal olla siis läheks ise ka ikkagi juba neljap. minema.
                                aga kui läheme reedel siis muidugi võiks kuskil Pärnu kandis kokkusaada(ja kiisku püüda) ning siis koos kohale põrutada..(nagu Leetu sõitsime)... Poolat vallutama. sestap minagi ütlen et peaksime oma vahel ses suhtes suhtlema ja inffi vahetama koguaeg.
                                13 tahab näha kuidas te terve laupäeva rokite kui te olete enne seda peaaegu 24 tundi järjest bussiga sõitnud.Hea näide oli Hollandi ja Riia reisMõni vend oli Pärnuks juba läbi nagu käbija mõni vend oleks laeva peale magama jäänud kui Rootsi jõudsime
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X