320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • $$$
  replied
  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
  Keskkaitsjaid otseselt ei kritiseerikski, aga kaitsvad poolkaitsjad olid täna kohutavad, mida näitab ka vastaste kauglöökide arv. Tohutult saadi tegelt vabalt peale proovida ning ühe super kolli risti ka nii lõid.
  Esimene poolaeg oli selgelt näha, et Kroos lahendas olukorra, kus Sander tal järel jõlkus väga lihtsalt, läks seisis kuuteist nurka ja jättis keskel poolkaitsja 1 vs 1. Igakord kui see nr. 7 meie mehele 1-1 olukorra ära tegi polnud mingit julgestust.

  2. poolaja algus enne sakslaste väravat toimis keskväli kõvasti paremini. Kroos vahetati poolajal välja ka.

  Leave a comment:


 • Mällar
  replied
  ei saa aru miks Laabus ja Prosa kes Tammeka põhimehed on, jäid varu nimekirja, okei Prosa võib-olla tõesti ründajana ei saaks, kuna Tamm,Alliku,Anier ees aga poolkaitsja Laabus on küll Tammekas head mängu näidanud ja parem ikka kui esiliiga vennad Jõgiste,Kaldoja,Sinilaid ja võib-olla ka Subbotin...suht imelik

  Leave a comment:


 • jots
  replied
  EJL tegi selle mängu turunduse poole pealt väga pika sammu edasi. Selline rahvaarv kokku ajada .. müts maha. Tore oli ka see, et kõigepealt lasti kaks tribüüni inimesi täis ja siis alles avati kolmas tribüün. Oleks algusest peale inimesed kõikjale võinud minna - siis oleks tekkinud selline tavaline pooltühja tribüüni tunne.

  Ja marcello: EJL meeldib idatribüün seepärast, et läänetribüünilt filmitakse ja ägedam on täis tribüüni filmida kui tühja.

  Tõrvatilgaks meepotis kujunes minu jaoks hoopis üks lembepaar, kus mees oli sakslane ja naine eestlane. See et sakslane väravate korral rõõmust üles hüppas on loomulik ja arusaadav .. kuid minu jaoks oli hämming kui Eesti soost naine iga saksamaa värava puhul endale õnnest tilgad püksi pigistas.

  Krt küll.

  PS. Andrei Veist paluks enam mitte koondisesse kutsuda.

  Leave a comment:


 • PraS
  replied
  Minu pildid siis ka: http://fotoalbum.ee/photos/PraS/sets/764145

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Täiesti juhuslikult õnnestus mul rääkida mängujärgselt Barcelona skaudiga(nimelt otsis ta võimalust takso tellida, meie sõbraga saatsime ta trammiga linna). Ja mis ta meile ütles. Ütles, et Eesti koondis on masendav ja et pole vähimatki lootust isegi punktikest saada ja et hispaanlaste käest saavad veel vähemalt 5 kolli. Samuti lisas ta, et eesti koondises ei näinud ta ühtegi mängijat, kes vääriksid isegi võimalust minna Barcasse teistimisele. Veel ta rääkis, et tegeleb skautimisega alles hiljetisest ajast, et äsja tuli Saksamaalt, enne seda külastas Elevandiluurannikut. Muidu enne oli noortetreener ja oli 87. aasta sündinute treener, mäletas veel Messit kui too 1.40m pikkusena Barcasse tuli. Aga see on juba mõttetu jutt.

  Igatahes, mis ma tahan ise öelda. Muidugi kui vaadata Barcelona poole pealt, siis kõik on tõesti kohutav, aga tegelikult see seda pole. Poisid kartsid väga tugevalt. Ei juletud rünnakule joosta ning ei juletud korralikult jalg vastu panna ning oma poolel agressiivsemalt vastu võtta.

  Noja, mis sa teed kui tasemed on niivõrd erinevad ja oleks Anier selle ära löönud, oleks seis lihtsalt 1-5 jäänud. Sest näha oli, et sakslased ei pinguta ja kui vaja, siis tõstavad tempot.

  Isiklikuks ei lähe, sest ise olen sama aastakäiku noormees ja tahaksin hoopis kiita selle eest poisse, kuidas nad ikka võitlesid.

  No ja superpalju publikut oli. Meeldiv.

  Leave a comment:


 • zaz
  replied
  ma küll ei tea, aga kas Mait Toom pole ka suht asjalik väravavaht?
  nii selle MEIL POLE KEDAGI PAREMAT VÕTTA jutu peale...

  Leave a comment:


 • aanvaller
  replied
  arvan et franks paneb poisid jälel asfaldi peale paariks tunniks jooksma ja homseks saame viigi.

  Leave a comment:


 • dareth
  replied
  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
  Minu arvates Sahkuri poolt samuti üpris korralik partii, seis oleks võinud ka kõvasti hullem olla.
  Kas panid tähele, mitu korda tõstis Sahkur käe märgiks "sorry poisid, minu pask". Vihje: ühegi värava puhul ta seda ei teinud.

  Ok, ma saan aru, et ega meil kedagi paremat võtta pole, aga erilist enesekindlust tema tegutsemine just mängijatesse ei süstinud. Sahkur tegi minu mäletamist mööda küll kolm head tõrjet (üks üsna mängu alguses, teine esimese poolaja lõpus ja kolmas teise poolaja üks-üks olukord), aga vigu tuli tunduvalt rohkem, kaasa arvatud mõlemad karistuslöögid, mis olid suhteliselt pehmed-tõrjutavad - minu ja mu kõrval mängu jälginud üle kahekümneaastase väravavahikogemusega tüübi arvates. Aganoh, eilses UEFA karikafinaalis ukrainlaste Pyatov oli samasugune kaljukindlus.

  Pikemalt järele mõelnuna ei saa ju Sahkurit kaotuses süüdistada. Kui lastakse vastasel 30 korda peale lüüa, leiab mõni pall ikka tee võrku.

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Algselt postitas dareth Vaata postitust
  Eesti kohta müstiliselt palju pealtvaatajaid tõesti. Ma usun, et kui Meistriliiga mängudele samuti kogu aeg vabapääsemeid jagada, teeniks piruka/õllelett tavapärase summa hoolega tagasi. Mitu kärbest ühe hoobiga.
  Sellist noorteturniiri publikuhulka ei näe naljalt isegi suurte traditsioonidega jalgpalliriikides . Ma arvan ,et vähemalt esimese mänguga jätsime nii saksa , hispaania , tsehhi ja muudele külalistele mulje ,et jalgpall on meil absoluutselt ala nr. 1 Keegi ei usuks ju ,et kui laupäeval on ML -i mäng siis saab Kalevi staadionil parimal juhul 200 nägu kokku lugeda.

  Leave a comment:


 • masturr
  replied
  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
  masturr ... Ära üldse loodagi Äkki mõtled ise ka natuke ,kui mängu nägid !
  Mis siin loota lihtsalt oleks huvitav teada milline on sinu nägemus muud ei midagi

  Leave a comment:


 • lorenzo
  replied
  ot ja telepilti, ka mitte rahvusvahelist, ei toodeta mitte ühestki mängust?

  Leave a comment:


 • dareth
  replied
  Eesti kohta müstiliselt palju pealtvaatajaid tõesti. Ma usun, et kui Meistriliiga mängudele samuti kogu aeg vabapääsemeid jagada, teeniks piruka/õllelett tavapärase summa hoolega tagasi. Mitu kärbest ühe hoobiga.

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  masturr ... Ära üldse loodagi Äkki mõtled ise ka natuke ,kui mängu nägid !

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Olgem ausad, pilt on ikka üpris nutune, arvestades seda et see meie läbiaegade kõige õnnestunum aastakäik. Minu arvates Sahkuri poolt samuti üpris korralik partii, seis oleks võinud ka kõvasti hullem olla. Keskkaitsjaid otseselt ei kritiseerikski, aga kaitsvad poolkaitsjad olid täna kohutavad, mida näitab ka vastaste kauglöökide arv. Tohutult saadi tegelt vabalt peale proovida ning ühe super kolli risti ka nii lõid.

  Mängutempo vahe on nii kohutav ja palli korralikult omaks võtmiseks läheb nii kaua aega, et kui vastane oli enne 5m taga pool, siis selle ajaga saab eestlase kätte ning ei jää muud üle kui pikka taguda. Üks meeskond mängis suurepärast jalgpalli. Ilma naljata, ma ei ole üldse kindel, kas Eesti rahvuskoondiski neist jagu saaks ja kui saaks, siis üpris raskustega. Ja meie suurim tulevikulootus Ojamaa poleks selle satsi põhikoosseisuski, võin kindlalt väita.

  Aga millega Saksamaa siis meid võitis? Mingit Cristianot neil meeskonnas tegelikult ju ei ole, keda kinni on vaat et võimatu võtta. Nad mängisid meeskonnana igas faasis, kui eestlane sai palli oli kohe 3-4 mängijat küljes. Kui oli aga sakslane palliga, ei olnud kedagi läheduseski. Tohutu erinevus. Kahju muidugi, et kolli kirja ei saanud, mõned võimalused siiski olid.

  Leave a comment:


 • masturr
  replied
  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
  Mis te seDA Sahkurit kõik materdate ? Nagu oleks kusagil raskelt paremaid võtta. Tegi mitu head tõrjet ,kuigi karistuslöökide ajal torkas silma vähene kogemus ja võibolla( ütlen veel võibolla ) oleks need kaks palli tõrjutavad olnud.
  Aga muidu oli tõesti uskumatult palju rahvast ja fiiling kohati ülim. Poistel kindlasti juba selline publikuarv võttis väheke jala värisema. Ja me räägime ,et meil pole jalgpallirhavast. Sellist numbrit ei tule võibolla enam jalkas mitte kunagi juunioride mängule. Teistest aladest ma ei hakka üldse rääkimagi. Isegi Saku suurhallis oli täna poolteisttonni vähem kui jalgpalli noortemängul ja kui arvestada ,et koss valetab alati omale 500-1000 otsa siis ligi kaks korda vähem. See näitab selgelt ,et oleme jalgpallis õigel teel ja ükskord paneme me kogu selle peli siin Eestis kinni igal rindel.
  Ah polnud see mäng ka kõige hullem üritasime aga bundes on muidugi tase ,lihtsalt väga head on nad. Meil on 3-4 venda ,kellest saab kindlasti asja ja paar venda ,kes on juba asjaks saanud aga osa muidugi langeb ansamblist välja.Liialt aeglane mõtlemine ja enese alahindamine ,julguse puudus, nõrk füüsis . Laupäeval on veel raskem mäng aga mis seal ikka ,julgemalt edasi ja kaotada pole midagi .Tshehhe peab võitma
  Pea püsti poisid ja julgelt edasi.
  Äkki tood nimeliselt välja kellest saab asja ja kellest on saanud jätame Ojamaa ja Anieri välja

  Leave a comment:

Working...
X