320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Horatio
    replied
    Osta Jalka ja saad kaks piletit 30 eegi eest.

    Leave a comment:


  • homeworld
    replied
    Palju maksab pilet, kui lähed kadrioru staadionile vaatama tšehhi - hispaania mängu?

    Leave a comment:


  • gamer
    replied
    Ei kanta vist

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Ei tule meelde ja ei suuda leida: kas neid mänge kantakse kuskil (TV74, jalgpall.ee vms) üle ka?

    Leave a comment:


  • Stinger
    replied
    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    345 inimest
    345+1

    (su postitus on liiga lühike, peab olema vähemalt 10 tähemärki)

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Saksamaa

    1 Baumann Oliver SC Freiburg 02.06.1990 GK
    2 Focher Johannes Borussia Dortmund 20.01.1990 GK
    3 Erb Mario FC Bayern München 16.06.1990 DF
    4 Funk Patrick VfB Stuttgart 11.02.1990 DF
    5 Kirchhoff Jan FSV Mainz 05 01.10.1990 DF
    6 Rausch Konstantin Hannover 96 15.03.1990 DF
    7 Teixeira Nils Bayer 04 Leverkusen 10.07.1990 DF
    8 Beister Maximilian Hamburger SV 06.09.1990 MF
    9 Jantschke Tony Borussia M'Gladbach 07.04.1990 MF
    10 Kroos Toni Bayer 04 Leverkusen 04.01.1990 MF
    11 Rode Sebastian Kickers Offenbach 11.10.1990 MF
    12 Rudy Sebastian VfB Stuttgart 28.02.1990 MF
    13 Wolze Kevin VfL Wolfsburg 09.03.1990 MF
    14 Bäcker Fabian Borussia M'Gladbach 28.05.1990 FW
    15 Ginczek Daniel Borussia Dortmund 13.04.1991 FW
    16 Holtby Lewis Alemania Aachen 18.09.1990 FW
    17 Schürrle André 1. FSV Mainz 05 06.11.1990 FW
    18 Sukuta-Pasu Richard Bayer 04 Leverkusen 24.06.1990 FW
    1 Heiko Herrlich Head Coach

    Tšehhi
    GK

    Hladký
    Václav
    Hladky
    14.11.1990
    1. FC Brno
    GK

    Valeš
    Roman
    Vales
    6.3.1990
    SK Slavia Praha
    DF

    Nový
    Lukáš
    Novy
    17.12.1990
    Viktoria Plzeň
    DF

    Sus
    Martin
    Sus
    15.3.1990
    AC Sparta Praha
    DF

    Čmovš
    Pavel
    Cmovs
    29.6.1990
    SK Slavia Praha
    DF

    Mišun
    Milan
    Misun
    21.2.1990
    1. FK Příbram
    DF

    Nitrianský
    Milan
    Nitrianský
    13.12.1990
    České Budějovice
    DF

    Novák
    Filip
    Novak
    26.6.1990
    Tescoma Zlín
    MF

    Hušbauer
    Josef
    Husbauer
    16.3.1990
    Viktoria Žižkov
    MF

    Balcar
    Vít
    Balcar
    17.9.1990
    SK Slavia Praha
    MF

    Hejda
    Lukáš
    Hejda
    9.3.1990
    AC Sparta Praha
    MF

    Navrátil
    Jan
    Navratil
    13.4.1990
    Sigma Olomouc
    MF

    Folprecht
    Zdeněk
    Foprecht
    7.1.1991
    AC Sparta Praha
    FW

    Kadlec
    Václav
    Kadlec
    20.5.1992
    AC Sparta Praha
    FW

    Šural
    Josef
    Sural
    30.5.1990
    1. FC Brno
    FW

    Doležal
    Martin
    Dolezal
    3.5.1990
    Sigma Olomouc
    FW

    Tecl
    Stanislav
    Tecl
    1.9.1990
    Vysocina Jihlava
    FW

    Petr
    Jakub
    Petr
    10.4.1990
    Sigma Olomouc

    Eesti:

    GK
    1
    Sahkur
    Jüris

    12.09.1990
    FC Flora Rakvere
    DF
    2
    Veis
    Andrei

    06.04.1990
    JK Tulevik Viljandi
    DF
    3
    Peitre
    Meelis

    27.03.1990
    FC Flora Tallinn
    DF
    4
    Kaljumäe
    Marek

    18.02.1991
    SC Real Tallinn
    DF
    5
    Artjunin
    Artjom

    24.01.1990
    FC Levadia Tallinn
    DF
    6
    Taar
    Albert

    15.01.1990
    JK Tulevik Viljandi
    FW
    7
    Anier
    Henri

    17.12.1990
    FC Flora Tallinn
    DF
    8
    Sinilaid
    Sander

    07.10.1990
    JK Tulevik Viljandi
    FW
    9
    Alliku
    Rauno

    02.03.1990
    JK Vaprus Pärnu
    FW
    10
    Ojamaa
    Henrik

    20.05.1991
    Derby County (ENG)
    DF
    11
    Tšegodajev
    Martin

    30.11.1990
    JK Nõmme Kalju
    GK
    12
    Toom
    Mait

    07.05.1990
    JK Tammeka Tartu
    MF
    13
    Kaldoja
    Kaspar

    01.01.1990
    FC Warrior Valga
    DF
    14
    Reintam
    Mikk

    22.05.1990
    FC Flora Tallinn
    MF
    15
    Jõgiste
    Deniss

    05.02.1990
    FC Ajax Lasnamäe
    MF
    16
    Subbotin
    Igor

    26.06.1990
    FC Levadia Tallinn
    MF
    17
    Paponov
    Maksim

    11.06.1990
    FC TVMK Tallinn
    FW
    18
    Tamm
    Joonas

    02.02.1992
    FC Flora Tallinn

    Hispaania:

    GK
    DE GEA QUINTANA
    DAVID
    DAVID DE GEA
    07.11.90
    Club Atco Madrid SAD
    GK
    MARIÑO VILLAR
    DIEGO
    MARIÑO
    09.05.90
    Villareal CF SAD
    DF
    GASPAR PÉREZ
    MARIO
    MARIO
    24.11.90
    Villarreal CF SAD
    DF
    PULIDO MAYORAL
    JORGE
    PULIDO
    08.04.91
    Club Atco Madrid SAD
    DF
    CAMACHO BARNOLA
    IGNACIO
    CAMACHO
    04.05.90
    Club Atco Madrid SAD
    DF
    ROCHELA CALVO
    DAVID
    ROCHELA
    19.02.30
    RC Deportivo Coruña SAD
    DF
    MORGADO LIBERAL
    ALBERTO
    MORGADO
    10.05.90
    Real Sociedad Fútbol SAD
    DF
    ALONSO MENDOZA
    MARCOS
    MARCOS
    28.12.90
    Real Madrid CF
    MF
    ALCANTARA DO NASCIMENTO
    THIAGO
    THIAGO
    11.04.91
    FC Barcelona
    MF
    MONJE SERRANO
    CARLOS
    MONJE
    06.06.90
    RC Deportivo Coruña SAD
    MF
    SIELVA MORENO
    OSCAR
    SIELVA
    06.08.90
    RCD Espanyol SAD
    MF
    RUIZ MATARIN
    RAUL
    RAUL RUIZ
    25.03.90
    Hércules CF SAD
    MF
    FALQUE SILVA
    IAGO
    IAGO FALQUE
    04.01.90
    Juventus CF
    MF
    FERNANDEZ IGLESIAS
    JOSE IGNACIO
    NACHO
    18.01.90
    Real Madrid CF
    MF
    PABLO RIPOLLES
    JORDI
    JORDI PABLO
    01.01.90
    Villareal CF SAD
    FW
    MERIDA PEREZ
    FRANCISCO
    FRAN MERIDA
    04.03.90
    Arsenal FC
    FW
    MATO SAN MARTIN
    JOSE LUIS
    MATO
    27.03.90
    RC Celta de Vigo SAD
    FW
    AQUINO PINTOS
    DANIEL
    DANI AQUINO
    27.07.90
    Real Murcia SAD

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Kas sellel turniiril on piletid kohtadele või vaba valikuga.
    vaba valik.

    Leave a comment:


  • Aílton
    replied
    Kas sellel turniiril on piletid kohtadele või vaba valikuga.

    Leave a comment:


  • Sen
    replied
    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Palju inimesi kavatseb fännisekotorisse Eestile kaasa elama minna ?
    345 inimest

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Palju inimesi kavatseb fännisekotorisse Eestile kaasa elama minna ?
    Kindlasti lähen!

    Leave a comment:


  • Elari#3
    replied
    Palju inimesi kavatseb fännisekotorisse Eestile kaasa elama minna ?

    Leave a comment:


  • Iron Man
    replied
    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kuulge, aga teiste meeskondade koosseise põlegi kuskil? Minaolen ikka see mees, kellele peab lubama, et näe, "peaaegu Messi" tuleb kodutanumale, siis ma äkki lähen vaatama ka.

    P.s. Leidsin sellise Spaanlaste nimekirja, õige?


    Guardametas
    David de Gea Quintana(Club Atlético de Madrid S.A.D.)
    Diego Mariño Villar(Villarreal C.F. S.A.D.)

    Defensas
    Carles Planas Antolínez(F.C. Barcelona)
    Jorge Pulido Mayoral(Club Atlético de Madrid S.A.D.)
    David Rochela Calvo(R.C. D. de la Coruña S.A.D.)
    Mario Gaspar Pérez Martínez(Villarreal C.F. S.A.D.)
    Marc Bartra Aregall(F.C. Barcelona)
    Ekhi Senar Rekondo(Club Atlético Osasuna)
    José Ignacio Fernández Iglesias(Real Madrid C.F.)
    Alberto Morgado Liberal(Real Sociedad de Fútbol S.A.D.)

    Centrocampistas
    Ignacio Camacho Barnola(Club Atlético de Madrid S.A.D.)
    Sergio Canales Madrazo(Real Racing Club S.A.D.)
    Francisco Mérida Pérez(Arsenal F.C.)
    Jordi Pablo Ripolles(Villarreal C.F. S.A.D.)
    Carlos Monje Serrano(R.C.D. de la Coruña S.A.D.)
    Asier Illarramendi Andonegui(Real Sociedad de Fútbol S.A.D.)
    Oriol Romeu Vidal(F.C. Barcelona)
    Carlos Lázaro Vallejo(Real Valladolid C.F. S.A.D)
    Óscar Sielva Moreno(R.C.D. Espanyol S.A.D.)

    Delanteros
    Daniel Aquino Pintos(Real Murcia S.A.D.)
    José Luis Sanmartín Mato(R. C. Celta de Vigo S.A.D.)
    Iago Falqué Silva(Juventus F.C.)
    Raúl Ruiz Matarín(Hércules C.F. S.A.D.)
    Sergi Enrich Ametller(R.C. D. Mallorca S.A.D.)

    Kahju, et Bojan ei tule eestisse.

    Leave a comment:


  • marrrtin
    replied
    Camacho on tulevane Xabi Alonso.

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Iago on tulevane Cesc.
    Pigem saab Merida selleks

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Sakslased on tulnud sellise satsiga:

    Väravas: Baumann (Freiburg), Trapp (Kaiserslautern)
    Kaitses: Erb (FC Bayern), Funk (Stuttgart), Kirchhoff (Mainz), Rausch (Hannover), Teixeira (Leverkusen)
    Keskväli: Beister (HSV), Jantschke (Gladbach), Kroos (Leverkusen), Rode (Offenbach), Rudy (Stuttgart), Wolze (Wolfsburg)
    Rünnak: Bäcker (Gladbach), Ginczek (Dortmund), Holtby (Aachen), Schürrle (Mainz), Sukuta-Pasu (Leverkusen)

    Leave a comment:

Working...
X