320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • ROOTSI KUNN
  replied
  Tänastest publikunumbritest ei saa ma ikka kuidagi rahu ega üle ja ümber minna ja heietan veel natuke . Kas meie jalgpallijuhid oskavad sellest mingeid järeldusi teha ? Meil ei saa ju isegi enamiku alade täiskasvanute koondised sellist melu nautida. Ja ,kui palju oli täna ju noori, ka venekeelseid noor ,kes karjusid Eesti. Tõesti kahju ,et Anier oma eluvõimalust ära ei löönud , oh sa pele mis möiratus siis staadionil valla oleks pääsenud. Kus olid aga kõik suured poliitikud ,kes meil spordipoliitikast räägivad. Mitte ülemakstud neegripenskarid ja jugoslaavia rahvatantsijad ei too publikt majja vaid omad eesti ja vene poisid . Tra küll. Unustamatu oli see tänane õhkond ja emotsiioon ,kuigi saime lutti. Väga ei kurvastanudki ,sest raske oli ju võitu uskuda sellise gigandi vastu. Sõitke korra saksamaalt läbi ja näete ,kui palju seal kas või igas külas on jalgpalliväljakuid , Ja sõitke korra läbi Eesti ja võrrelge siis. Meil on veel palju teha.

  Leave a comment:


 • vincent
  replied
  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
  Liialt aeglane mõtlemine ja enese alahindamine ,julguse puudus, nõrk füüsis .
  Füüsise koha pealt vast asi nii hirmus hull ei olegi, aga kõik eelnevad on karjuvad puudused tõesti. Ikka väga tugevalt paistis välja, millise tempoga ja heas mõttes nahaalse suhtumisega on harjunud mängima ühed ja millisega teised. Pole siis ime, miks Ojamaa nii tugevalt teiste meie poiste seast silma torkab ja miks ta siit üldse välja murdis. Paremuselt järgmine oli kindlasti Anier, Tamm oli samuti terav ja keskkaitses jättis Kaljumäe oma võitluslikkusega päris hea mulje. Sahkuri tampimisest ei saa ka mina aru, kuigi see on küll tõsi, et väljavisked/löögid jätavad tal just kauguse poolest ikka väga soovida. Viimase värava oleks ehk võinud ära võtta, see tuli tema nurka, teiste puhul polnud küll suurt midagi peale hakata.

  ja kuigi ise kirjutasin ka valdavalt positiivset, siis tegelikult selline suhtumine meeldib:

  Erinevalt Anierist ja Bernhardtist ei näinud eestlaste üks nimekamaid mängijaid, Derby County rivistusse kuuluv Henrik Ojamaa kohtumises midagi head: "Ei olnud mitte midagi positiivset täna. Viit väravat ei tohiks mitte kunagi mitte üheski jalgpallimängus endale lüüa lasta."

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Mis te seDA Sahkurit kõik materdate ? Nagu oleks kusagil raskelt paremaid võtta. Tegi mitu head tõrjet ,kuigi karistuslöökide ajal torkas silma vähene kogemus ja võibolla( ütlen veel võibolla ) oleks need kaks palli tõrjutavad olnud.
  Aga muidu oli tõesti uskumatult palju rahvast ja fiiling kohati ülim. Poistel kindlasti juba selline publikuarv võttis väheke jala värisema. Ja me räägime ,et meil pole jalgpallirhavast. Sellist numbrit ei tule võibolla enam jalkas mitte kunagi juunioride mängule. Teistest aladest ma ei hakka üldse rääkimagi. Isegi Saku suurhallis oli täna poolteisttonni vähem kui jalgpalli noortemängul ja kui arvestada ,et koss valetab alati omale 500-1000 otsa siis ligi kaks korda vähem. See näitab selgelt ,et oleme jalgpallis õigel teel ja ükskord paneme me kogu selle peli siin Eestis kinni igal rindel.
  Ah polnud see mäng ka kõige hullem üritasime aga bundes on muidugi tase ,lihtsalt väga head on nad. Meil on 3-4 venda ,kellest saab kindlasti asja ja paar venda ,kes on juba asjaks saanud aga osa muidugi langeb ansamblist välja.Liialt aeglane mõtlemine ja enese alahindamine ,julguse puudus, nõrk füüsis . Laupäeval on veel raskem mäng aga mis seal ikka ,julgemalt edasi ja kaotada pole midagi .Tshehhe peab võitma
  Pea püsti poisid ja julgelt edasi.

  Leave a comment:


 • suusasaabas
  replied
  mulle jäi positiivse külje pealt meelde kõigepealt ojamaa... kuidas jaksas ikka poiss joosta ja pall püsis jalal ning söötu jagas ka üsna heldelt. Keskkaitse paar tundus samuti üsna sümpaatne, nr 5 (artjunin vist??) on ikka tõeline põkk juu Anierilt hea mäng, värav jäi löömata, kahju.
  Kahju et Veis täna nii ebakindel oli, äärekaitsetest ikka tihti peale üsna lekkis ja sahkuri puhul pikkusest jääb tõesti vajaka, millest tuleneb ka fakt, et poiss ei kipu eriti õhust tulevatel pallidel järel käima.
  Üldpildi poolest aga tore jalgpalli õhtu, mille õige tulemus oleks võinud nii 3-1 või 4-1 olla (olgem ausad, saksa valikuvõimalused iga aasta oma u koondistesse on kordades suuremad kui meil ning seetõttu ka tulemus tihtipeale selline)

  Leave a comment:


 • khristo
  replied
  Pikalt halada ei viitsi - kui meie mõlema äärekaitsja ja väravavahi töö välja arvata, siis oli ju täitsa viisakas mäng. Selgelt vigase Alliku mängitamise motiivid jäid ka vast natuke segaseks. A üldiselt - nats tihedamalt oleks võinud ju pressida a ju siis polnud võhma. Positiivse poole pealt jäid selgelt silma Ojamaa ja Anier(va see nukker hetk, millest ta alguses 1-0 löömata jättis) ning kohe nende järel Tamm ja Paponov.

  PS! Kõige õnnelikum eestlane on selle mängu järel vast Viikmäe, kes hoolimata oma tagasihoidlikust pärandist Eesti jalgpallile saab tippsordist loobudes vähemalt oma hüüdnimele täieõigusliku pärija - palju õnne, kodanik Veis!

  Leave a comment:


 • Elari#3
  replied
  Mina küll Sahkuri suhtes nii kriitiline poleks. 4 väravat viiest polnud tal midagi teha ju. Kaks tükki risti, üks alla nurka müüri tagant ja see viimane otse lati alla. Polegi midagi enam teha, kui sellised löögid tulevad. Minu meelest sai meie koondis isegi hästi hakkama, sest see tiim ikka tipp mis tipp Euroopas. Tahaks küll loota, et mõni meie mees silma jäi skautidele

  Leave a comment:


 • marcello
  replied
  Kivi EJL-i kapsaaeda: mille krdi pärast teile see idatribüün meeldib? Seal paistab ju päike rahvale silma. Tehke siis alguses läänetribüün lahti, et varem tulnutel oleks parem vaade. Nagunii teete ju lõpuks kõik tribüünid lahti
  Rahvast oli rohkem kui mõnel A koondise mängul. Eesti oleks pidanud 1-0 lööma oleks lõbusaks läinud.

  Leave a comment:


 • dareth
  replied
  Algselt postitas RantZ Vaata postitust
  Alliku oli kehva. Aeglaseks jäänud, pärast lonkas . Kas väike vigastus?
  Ojamaa oli hea. Kõik ohtlikud olukorrad olid tema söötudest. Anier oli ka tubli.
  Tamm võttis hästi palle alla 2 poolaeg. Tegi paar head liigutust ka.
  Allikul oli jalg teibitud ja poolajal ütles, et ei saa joosta ning soovis vahetust.

  Pärast 2-0 hakkasid sakslased rohkem kombunnima ja meid üritasid ilusti üle mängida. Õnneks. Kahjuks oli väravas Sahkur. Positsioonivalikut ei ole, hüpata ei jõua, lüüa ei lõua, visata ei jõua. Veis sai kehvemate meeste arvestuses teise koha. Meie meestest parim oli Ojamaa, kes suutis enamjaolt palli hoida ja sellega midagi mõistlikku teha. Teisel poolajal tegi hea mängu Anier. Tamm oli ka ok. Lõpus olid meie mängijad ilmselt nii väsinud, et pea oli paks ja platsi kõrvalt näiliselt lihtne söödukoridor muneti maha, nii et lõpuks pidi kaitse pika ette virutama.

  Loodetavasti tuleb laupäeval vähemalt neljakohaline arv pealtvaatajaid. Loodetavasti on Sahkuril parem päev.

  Leave a comment:


 • 1892
  replied
  Ma arvan et see 4-1 võit Horvaatia üle oli pigem vedamine ja et Horvaatia oli lihtsalt nõrk, mitte et Eesti oli väga tugev. Kasahhide üle saadi ju ka napikas 2-1 võit ja Belgiale kaotati 5:0 nagu Saksamaalegi.

  Leave a comment:


 • rallikas
  replied
  II poolaega oli väga ilus vaadata. Meeskond tegi ilusaid kombinne ja sööte, saadi ka paar pealelööki. Pärast viga, mis Ojamaale tehti, lagunes mäng kahjuks ära. Kaitseliin oli Eestil päris hea. 4:0 väravat mõjutas vist ka tujulangus ja 2:0 löök risti... Iludus.

  3 ülejäänud väravat kõik standarditest..

  Leave a comment:


 • RantZ
  replied
  Alliku oli kehva. Aeglaseks jäänud, pärast lonkas . Kas väike vigastus?
  Ojamaa oli hea. Kõik ohtlikud olukorrad olid tema söötudest. Anier oli ka tubli.
  Tamm võttis hästi palle alla 2 poolaeg. Tegi paar head liigutust ka.

  Leave a comment:


 • gamer
  replied
  Algselt postitas salajane33 Vaata postitust

  E: Mis need talendiotsijad on siin ka teistel mängudel?
  Ei, tulid turniiri raames ainult üheks mänguks.

  Leave a comment:


 • salajane33
  replied
  Need, kes linnas lähevad nv-ks maale nii, et eriti vahet pole.

  E: Mis need talendiotsijad on siin ka teistel mängudel?

  Leave a comment:


 • Shermann
  replied
  Algselt postitas erxu Vaata postitust
  See oli minuteada iroonia
  Täpselt nii.

  E:Kahju, et mäng nii masendavalt lõppes. Loodetavasti rahvas laupäeval ikka liigub staadionile.

  Leave a comment:


 • Kaspy
  replied
  Algselt postitas erxu Vaata postitust
  See oli minuteada iroonia, sest keegi teine oli öelnud et maakad võiks ka mängule tulla. Igastahes kesk-eesti maakad on laupäeval teel
  No selge pilt,siis ei teadnud minu asja tagamaid,igaljuhul üritan ka ise Lõunaosariikidest kohale jõuda

  Leave a comment:

Working...
X