320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Floral ja Levadial on tegelikult tohutu potensiaal olla paras publikumagnet, kui nad viitsiks mingi piirkonna inimesi inimesi enda mängudele kutsuda ja reklaami teha.
    Kas sa Nõmme-Kaljut ja Pulleritsu-Peetrit tead?
    Ma ei mäleta, et Kalju roosakasmust meediakampaania oleks mingeid metsikuid fännihordisid ligi meelitanud.

    Minu seisukoht on, et Eestu vuti peegel on ikkagi, tahame me või ei taha, koondise esitused. Praegu on meil läbi aegade parim koondis ja järelkasvu üle nuriseda ka ei saa. Andke aega atra seada - hakkab koondis olulisi võite koju tooma, tekib sellest positiivsest muuvmendist säde ka liigadesse.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Kas sa Nõmme-Kaljut ja Pulleritsu-Peetrit tead?
      Mina ntks ei tea, kes Peeter Pullertis on
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
        Mina ntks ei tea, kes Peeter Pullertis on
        Peeter Pullerits on sinu vanaema.

        Kommentaar


          MARKOFKIN, sa eksid kohe kindlasti. peeter pullerits on mu klassivenna sõbra vanema, ma olen teda 1x isegi ühe foto pealt näinud. ja seda fakti ei muuda siin ilmas mitte miski

          Kommentaar


            vanaema *

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              vanaema *
              "edit" nupp?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                vanaema *
                ja mina loll olen elanud teadmisega et Peeter on mehe nimi...

                jälle targem

                Kommentaar


                  Huvitav, miks see Pulleritsu Peeter peaks kõvem mees olema kui zootehnik Sass või brigadir Priit et temast muudkui räägitakse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Huvitav, miks see Pulleritsu Peeter peaks kõvem mees olema kui zootehnik Sass või brigadir Priit et temast muudkui räägitakse?
                    Nüüd tuleb välja, et Pulleritsu-Pets on ka kõvem mees, kui U-19 koondis, sest ta tundub selle foorumi threadi üle võtvat.

                    Keskendume nüüd asjalikule jutule ja jätame kaasfoorumlase vanaema rahule.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Jalgpall ei ole õnneks pedekoss või võrkpall ,kes igal võimalusel riigilt raha välja nuruvad ,sest nende rahvusvahelised alaliidud on vaesed ja taoliste turniiride korraldamiseks on tunduvalt rohkem vaja kohalikku raha .
                      Küll off topic aga miks ei peaks riik toetama riigi esindusvõistkonda, kes teist korda järjest end Euroopa parimate võistkondade jõukatsumisele kvalifitseerub ja Eesti riiki esindab? Küllap saaks sellise toetuse ka jalgpall, kui vaid tase seda lubaks.
                      Noortevõistkondadele ei jaotata ju ka sel alal riiklike toetusi, hoolimata sellest et näiteks mõned head aastad tagasi tulid kuni 21 aastased(?) lausa Maailmameistriteks. Seda fakti muidugi kinnitada ei julge aga kuskilt artiklist jäi silma alles hiljuti, kui praegusest heast aastakäigust juttu oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Küll off topic aga miks ei peaks riik toetama riigi esindusvõistkonda, kes teist korda järjest end Euroopa parimate võistkondade jõukatsumisele kvalifitseerub ja Eesti riiki esindab? Küllap saaks sellise toetuse ka jalgpall, kui vaid tase seda lubaks.
                        Noortevõistkondadele ei jaotata ju ka sel alal riiklike toetusi, hoolimata sellest et näiteks mõned head aastad tagasi tulid kuni 21 aastased(?) lausa Maailmameistriteks. Seda fakti muidugi kinnitada ei julge aga kuskilt artiklist jäi silma alles hiljuti, kui praegusest heast aastakäigust juttu oli.
                        Väga tore ,et toetavad mul ei olegi midagi selle vastu . Ma lihtsalt tõin näite alade erinevusest sellest vaatevinklist . Kui jalgpall pääseks finaalturniirile siis ei oleks riigilt vaja sentigi nuruda vaid alaliit teeniks praegu ilmselt mingi 100 milli. Kui lätlased mõned aastad tagasi pääsesid siis teeniti minu mälu järgi 60 milli või nats rohkemgi.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          varsti peaks tulema Eliitringi loosimine? vaatasin UEFA lehelt, et ainult 6. alagrupp veel pooleli, kus Soome alustas 0-2 kaotusega Poolale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            varsti peaks tulema Eliitringi loosimine? vaatasin UEFA lehelt, et ainult 6. alagrupp veel pooleli, kus Soome alustas 0-2 kaotusega Poolale.
                            30.november loosimine . Kes teab , see teab.

                            Kommentaar


                              Soome kaotas ka Ungarile 0-1.

                              Kommentaar


                                Naabritel ei lähe just kõige paremini noorte seas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X