320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll kumbagi mängu ei näinud,kuid seda küll nüüd väita ei saa,et Veis aeglane oleks.Minu arvates on tegemist Eesti kohta väga kiire mängijaga.

    Kommentaar


      Kas see liputaja sai kõigest staadionikeelu? Kuna mu mõistus hetkel ei ole just kõige helgem, siis küsiks mismoodi staadionikeeld välja näeb?

      Kommentaar


        Mart now we'll go for 19 says:
        kohtunik oli pede
        I'm HOT ,your NOT ! says:
        mhm ,see hispaania oma eriti .

        Kommentaar


          papanov oli jah tuhm, näinuks seal parema meelega Laabust... aga tema on vist minu fetiš nagu pedrol ojamaa :=)

          Kommentaar


            Krt respekt neile kuttidele kes nii kaugele üldse jõudnud on, Lelov ütles isegi õieti, et me olemegi finaalturniirile jõudnud tegelikult selle teise ringiga, vastas on mehed keda võib 10 aasta pärast näha MM, või EM finaalturniiride finaalis, staadion on puupüsti täis, korraldus on tasemel, kui meie oma koondis veel viiimasest mängust vpunkte tooks või väravaid lööks oleks kõik korda läinud. Samas kuttidest kahju ka veidi, et nad nii kodus peavad omade inimeste ees selliseid kaotuseid saama, kuid tegu on maailmatasmeega ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Krt respekt neile kuttidele kes nii kaugele üldse jõudnud on, Lelov ütles isegi õieti, et me olemegi finaalturniirile jõudnud tegelikult selle teise ringiga, vastas on mehed keda võib 10 aasta pärast näha MM, või EM finaalturniiride finaalis, staadion on puupüsti täis, korraldus on tasemel, kui meie oma koondis veel viiimasest mängust vpunkte tooks või väravaid lööks oleks kõik korda läinud. Samas kuttidest kahju ka veidi, et nad nii kodus peavad omade inimeste ees selliseid kaotuseid saama, kuid tegu on maailmatasmeega ka.


              See Juba Õige Jutt!

              Kommentaar


                Elus esimest korda nõustun ma Art1-ga
                Ehks siis Veis pole teps mtte aeglane poiss. Ta on üks parimaid oma vanuste seas selles aspektis.

                Aga mina jätkuvalt olen roosa seoses meie keskkaitsega ja loodan sellelt duolt tuleviksu palju. Kuradi kahju, et Kaljumäe treener on tiidus ja teda ära ei lase ja talle pudrumägesi lubab.

                Ja Pedrogi toob hea näita välja kuid see pole teostatav. Meie treenerite lemmikum Anier ju tuleb ka kuhugi paigutada. Ja mitte pingile. Minu jaoks on Sinilaid selgelt leid. Kunagi ma seda mängijat vihkasin, kuid tuleb tõdeda, et temas on mängijat. Frank aja mängijad rsk vihaseks ja agressimaks. Ja siis me võtame ka viimases mängus punkti.

                Kommentaar


                  Jutu jätkuks ma küsiks, et miks siis Anier ei mängi seal kui Ojamaa ja Ojamaa ei mängi äärel, kus ta on harjuud mängima.
                  Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida - keegi udu siin küsis, et miks tullakse vaatama Saksa või Hispaania U19 koondisi? Mis mõttes???
                  Kui mu poleks töökohustust siis päris kindlasti läheks ma vaataks kolmanda vooru mäng Kadriorus mitte Alekal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Kas see liputaja sai kõigest staadionikeelu? Kuna mu mõistus hetkel ei ole just kõige helgem, siis küsiks mismoodi staadionikeeld välja näeb?
                    No kurat öelge

                    Kommentaar


                      Eks koondise mängude turvameestele näidatakse enne mänge selle tüübi pilti ja öeldakse "Ärge teda staadionile laske."

                      Kommentaar


                        Ma ennustan ,et homsele mängudele tuleb veel rohkem rahvast ,kui laupäeval. Minu naabrid ,kes on nii kaugel spordist ja jalgpallist ,kui üldse olla saab , käisid täna minu käest pileteid küsimas ja on homme staadionil
                        Voi vittu küll , mis toimub !!!!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Voi vittu küll , mis toimub !!!!
                          Mõningad esoteerilised sektid nimetaksid seda jalgpalli maagiaks

                          nii nagu hea kulutatud energia toob rohkem head energiat tagasi nii ka publik toodab endam publikut lihtsalt juba seepärast, et üha enam inimesi teevad tahes või tahtmatult reklaami enda tutvuskonnas jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Ma ennustan ,et homsele mängudele tuleb veel rohkem rahvast ,kui laupäeval. Minu naabrid ,kes on nii kaugel spordist ja jalgpallist ,kui üldse olla saab , käisid täna minu käest pileteid küsimas ja on homme staadionil
                            Voi vittu küll , mis toimub !!!!
                            On ainult üks Christian Happel!!!

                            Krt võtaks keegi ML-i ka nii käsile.Nagu siin kusgil öeldi, et võiks Jalka vahele panna ML-i pileteid ja ise valid mis mängu vaatama lähed, lihtsalt piletil on vooru kuupäev peale märgitud jne.
                            Kurat, praegu ehe näide, et kui teha natuke reklaami on rahvas staadionil ja Kalju ka väga supernäiteks!
                            Aga homme kõik statale ja võtame võidu!
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Jalka vahele pileteid toppida ei too just palju publikut juurde, sest Jalkat loevad
                              1) eestis registreeritud jalgpallurid(mängivad ML'is või käivad nagu nii mänge vaatamas)
                              2) jalgpalli sõbrad ja fännid, kellest enamus käivad ka ikka ML mängudel
                              Rohkem oleks vaja just linnas tänavatel jagada(miks mitte ka koolides käia nagu Nõmmekad teevad) ja reklaami muidugi vaja.

                              Kommentaar




                                Vikerraadio jagab välja 200 piletit teisipäeva õhtul A.le Coq Arenal toimuvale U-19 jalgpallikoondise kohtumisele Tšehhi meeskonnaga.

                                100 esimest jalgpallisõpra, kes jõuavad teisipäeva hommikul pärast kell 8.05 eetrisse minevaid Vikerraadio spordiuudiseid vana raadiomaja valvelauda, saavad igaüks kell 19.30 algavale kohtumisele kaks piletit. Vana raadiomaja asub Tallinnas aadressil Kreutzwaldi tn 14.

                                Piletijahi juures on ka väike klausel. Nimelt võidavad pääsmeid ainult need inimesed, kes kannavad seljas või kaasas mingisugust jalgpalliatribuutikat. Arvesse lähevad jalgpallisärgid, -sallid, pallid jms.

                                ERR SPORT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X