320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi pliin, siiani olen mängust laksu all...

    üle pika aja sain mängu ajal olla fännitribüünil (viimati siis kui võitsime Andorrat 2:1 Zelinski väravast) ja jälle supermäng ja möllu ja värki kui palju!

    Portugali päästis nende väravaht, kes suutis mingi ime läbi Vosko pealöögi ristnurgast ära tuua ja lisaks teised tõrjumised.

    Kui Poom väljakult lahkus, siis kiskus ikka silma märjaks küll. Ise mõtled, et mismõttes kuidas see nii toimib, aga tõmbas lihtsalt kohe...

    See oli muidugi lahe vaadata, kuidas portugaalassed lõpus ikka metsikult närvis olid ja hakkasid ise ka juba lõhkuma ja treener möllas nagu segane oma alas jne.

    paar laulukest tekkis kah:
    Naniii nanaaaa
    Nani on pasa!

    ja

    Vladimir Voskoboinikov lalalaa
    Vladimir Voskoboinikov laaaa la la la laaaaa
    (kuum beib rannavees viisil)

    (kui mind kuskil näete võin ette laulda )

    SUPER! SUPER! SUPER ELAMUS!


    hiljem kuulsin ka, et Quiroez (sry õigekiri hetkel) oli läinud peale mängu kohtunike juurde ja neil sõimanud näod täis. küsis, et kust olete, vastati, et Taanist. Võiroos selle peale, et siis ma saan aru küll, miks te nii vilistasite, see on jalgpall mitte maadlus jne.

    Mulle endale tundus, et kohati andis mees tiba pehmet vilet, kuigi algusest saadik siiski lasi suhteliselt jõuliselt mängida.


    need siis esmased emotsioonid

    Kommentaar


      Algselt postitas pirelli Vaata postitust
      Kuidagi keeruline on ennast nt Hiiumaalt keset tihedat töönädalat Tallinnasse vedada... Seepärast siis ei lähe.


      Aga ilus oli
      Ah ära aja, Hiiumaal pole kellelgi tööl, et neil on vapsee poogen, kas on kesknädalal või mitte.

      Kommentaar


        Millal tuli Eesti mängu pööre ja pääseti surve alt? Siis, kui mängu sekkus teine ründaja. Seni jooksis Zenjov suht tühja. Peaks olema mõtteainet mõneks ajaks.

        Väga ilus oli.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Millal tuli Eesti mängu pööre ja pääseti surve alt? Siis, kui mängu sekkus teine ründaja. Seni jooksis Zenjov suht tühja. Peaks olema mõtteainet mõneks ajaks.

          Väga ilus oli.
          nõus

          nii kui Vosko sisse tuli, hakkas asju toimuma. taktikaline käik 5+ Rüütlilt. tundus, et Portugal ei saanud alul üldse aru, et mis juhtus.

          Kommentaar


            Hea võitlus ja viik. Vassiljev ja Dimitrjev teevad keskel ikka head tööd. Rõõm oli näha, et suudeti rahulikult võtta ja palli hoida. Kaitse oli ka väga tubli, Bärengrub läks ka mängu käigus aina kindlamaks. Tüübid käitusid ikka päris keskendunult.
            Hea töö ühesõnaga kogu meeskonnalt! lähen parem magama nüüd.

            Kommentaar


              meesmuiste jutt on nagu naelapea pihta...eesti koondis pole ealeski nii muljetavaldavalt manginud...staadionil laks iga hetkega aina vaffamaks...
              fantast mang,kohati lausa lupsti portugali...voiroos mingu halamise asemel vaatama louna-ameerika liigat,seal pole isegi maadlusega palju pistmist

              absull monus elamus,siit peab siuke koondis aint edasi minema...

              POOM,TANUD-AGE SELL,HUPPAS ULIKONNAGA LATTI KINNI PEALE MANGU
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Teisest küljest aga kurb, et Eesti "rahvus"koondise põhitegijatest üle poole vene rahvusest kutid. Eriti jäi okas hinge peale teise poolaja vahetusi.
                100 aastat Eesti jalgpalli, üle 15 aasta Eesti taasiseseisvumisest ja Eesti koondis peaaegu venekeelne?
                Hmm... Kui eesti keeles eesti hümni eesti koondise mängul laulavad, siis ma pean neid ikkagi pigem eestlasteks. Ainus mees, keda mina nägin, kes ei laulnud hümni, oli peatreener isiklikult...

                See nii mõttetu teema... Ei saa ju mängijaid sellepärast koondisest välja jätta, et tal on vene juured ja võib-olla kodune keel vene keel... Miks mulle tundub, et kui kõikide nende vene nimedega koondislaste asemel oleksid nt sisserännanud nt hispaalnased, siis ei oleks nii palju viginat alati...

                Ja mulle meeldis, et meie omad mängisid nii julgelt.

                Kommentaar


                  Müts maha meie koondise ees

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pirelli Vaata postitust
                    Hmm... Kui eesti keeles eesti hümni eesti koondise mängul laulavad, siis ma pean neid ikkagi pigem eestlasteks. Ainus mees, keda mina nägin, kes ei laulnud hümni, oli peatreener isiklikult...

                    kui ma õieti nägin, siis zenjov ei laulnud ka

                    aga ei ole mõtet vinguda selle kallal, et kes on eestlased ja kes venelased. usun, et kõik suhtlevad ju omavahel eesti keeles.
                    igatahes veelkord ütlen. supper mäng. brasside vastu tuleb samamoodi teha. alguses 4-5-1 ja teise poolaja kuskil 55'ndal minutil minna üle 4-4-2
                    las brassid proovivad esimene poolaeg, ega nad ikka ei saa ka nii lihtsalt läbi

                    Kommentaar


                      Lorenzo!
                      Kirjuta siis siia ka mida Portugali lehed asjast arvavad?

                      Kommentaar


                        Türgiga 0:0, Portugaliga 0:0 - mis jäi meil nendest mängudest puudu? VÄRAV!! Realiseerimisega on ikka meil natuke probleeme, muidugi vastaste väravavahid nendel mängudel olid ka väga head.

                        Kuskil 5 aasta pärast võib eestlaste osakaal koondises suurem olla, sest tuleb ju palju noori ja andekaid aina juurde. Eile siis koondises 9 21-st vene nimedega. See ei tee pooltki täis. Mina ei näe muretsemiseks põhjust. Minu teada on Rüütlile ka Pohlaku poolt ette antud mingi protsent.

                        Kommentaar


                          Portugali jalkaliidu lehe hinnangul oli nende parim väravavaht, kes päästis mitugi olukorda (mida me kõik staadionil nägime), õigustas tema valimist meeskonda ja päästis seekord peatreeneri ... (tõlkes "vältis Carlos Queiroz suuremast kahjust")
                          Ei sobi Queirozele need kohtumised Poomiga

                          Kommentaar


                            Väike PILDIGALERII mängust.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Nüüd võib öelda et Pareiko on õige mees jätkama Poomi tööd väravas.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Warren Vaata postitust
                                Lorenzo!
                                Kirjuta siis siia ka mida Portugali lehed asjast arvavad?
                                ok, panen siia paar linki

                                kaotatud aeg

                                kuidas mängis Eesti

                                hinded Portugali mängijatele

                                ja mida arvas asjast Queiroz

                                ei viitsi eriti tõlkida, et kasutage mingit googli tõlget vms. loodetavasti saate aru. üldjoontes sitt tulemus. ainus positiivne asi, et 2 uut mängijat olid kobedad.

                                selle Queirozi vallandamisega on see jama, et loll leping on tehtud, kus kompensatsiooniks tuleb laduda kõva summa. niivõrd sinisilmselt tehti mehega leping.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X