320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuidas sa võtad arvesse poolaegade algusaja nihked ja lisaminutid?
    Kui on mingi räme vajadus teada täpselt, mitmes minut ja mitmes sekund käib, siis vaatad poolaja alguses, mis kell on ja hakkad sealt 45 minutit arvestama. Aga üldjuhul see on täiesti mõttetu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Jah, ma olen küll. Kuna see näitab kõike, mida mul vaja läheb: skoor ja kellaaeg.
      Ei näita,mänguaega ei näita.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Ei näita,mänguaega ei näita.
        kellaaega näitab ju...
        Kuigi jah, võiks olla parem tabloo Arenal.
        FC Flora

        Kommentaar


          See oli minu arust kõige parem Eesti jalgpallikoondise esitus läbi aegade!

          Ennesõjaaegsete mängude kohta ei oska kahjuks öelda aga ma olen vaadanud enamikke Eesti koondise mängusid alates 1992a esimesest mängust Sloveeniaga ja nii head mängupilti küll ei mäleta. Arvestades ka asjaolu, et vastas oli siiski Portugal, mitte San-Marino või Andorra.

          Emotsionaalselt oli ehk võimsam ainult võit Venemaa üle ja mäng Hollandiga, kui 2 korda juhtima läksime. Aga mängupildilt oli see mäng siiski neist legendaarsetest mängudest üle.

          Ausalt öeldes kippus Poomi lahkumishetk pisarat silmanurka tooma, võimas ja samas kurb hetk oli. See mäng oli väga korralik ja stiilne lõppakord Mardi mängijakarjäärile! Edu talle treeneritöös!


          PS! Eile käis peast läbi riukalik mõte, et mine tea, uskumatuid come-backe on ennegi nähtud/tehtud... kui ikka kõik vv on mingi hetk vigased või haiged, ehk tuleb veel korra Meie Poominator ja aitab hädast välja
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            kellaaega näitab ju...
            Kuigi jah, võiks olla parem tabloo Arenal.
            Ma arvan et kella näevad inimesed mobiililt või käekellalt ka,mänguaega aga mitte.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              .
              Teisest küljest aga kurb, et Eesti "rahvus"koondise põhitegijatest üle poole vene rahvusest kutid. Eriti jäi okas hinge peale teise poolaja vahetusi.
              100 aastat Eesti jalgpalli, üle 15 aasta Eesti taasiseseisvumisest ja Eesti koondis peaaegu venekeelne?
              .
              Mul on vene nimi ja mu vanaisa on venelane, aga kas see teeb ka mind venelaseks? Pole kunagi Venemaal käinud ja oskan ainult paari venekeelset sõna. Iga venekeelse nimega inimene pole venelane.

              Kommentaar


                Kõik allöeldu on tõsi ning lisaks mainiks, et Enar tegi Nanist Nanipunni (võimalik, et Enari supermängu mainiti siin ka varem aga tänu mingile debiilsele vaidlusele ei viitsinud ma mitut lehekülge läbi töötada).


                Algselt postitas Edson Vaata postitust
                See oli minu arust kõige parem Eesti jalgpallikoondise esitus läbi aegade!

                Ennesõjaaegsete mängude kohta ei oska kahjuks öelda aga ma olen vaadanud enamikke Eesti koondise mängusid alates 1992a esimesest mängust Sloveeniaga ja nii head mängupilti küll ei mäleta. Arvestades ka asjaolu, et vastas oli siiski Portugal, mitte San-Marino või Andorra.

                Emotsionaalselt oli ehk võimsam ainult võit Venemaa üle ja mäng Hollandiga, kui 2 korda juhtima läksime. Aga mängupildilt oli see mäng siiski neist legendaarsetest mängudest üle.

                Ausalt öeldes kippus Poomi lahkumishetk pisarat silmanurka tooma, võimas ja samas kurb hetk oli. See mäng oli väga korralik ja stiilne lõppakord Mardi mängijakarjäärile! Edu talle treeneritöös!


                PS! Eile käis peast läbi riukalik mõte, et mine tea, uskumatuid come-backe on ennegi nähtud/tehtud... kui ikka kõik vv on mingi hetk vigased või haiged, ehk tuleb veel korra Meie Poominator ja aitab hädast välja

                Kommentaar


                  Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                  Mul on vene nimi ja mu vanaisa on venelane, aga kas see teeb ka mind venelaseks? Pole kunagi Venemaal käinud ja oskan ainult paari venekeelset sõna. Iga venekeelse nimega inimene pole venelane.

                  Kesale näeb igal pool ainult venelasi ja politseinikke kes kiusavad teda.
                  Tundub, et tal on mingi tõsisem probleem. Kui kellegil aega peaks olema, siis äkki viib keegi ta peale järgmist koondisemängu Paldiski mnt. le. Paistab, et ta on kuidagi rohelise aiaga majast plehku pannud. Juhul kui teda seal omaks ei tunnistata, siis pakkuge paar kilomeetrit edasi Mati Kaalule.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    sellest tabloost on ammu räägitud, et kuna ta hind oli ikka megakõrge, siis oli mõtekam seda raha staadioni muudeks ehitusteks rakendada.. kuna praegu hinnad seda tüüpi tabloodel kõvasti langenud, on see plaanis küll, kuid mitte esimese prioriteedina ja õige ka.tähtsam on valmis ja ohtu ja kena staadion kui tabloo,mäng kestab ju nii kaua kui kohtunik vilistab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Ma arvan et kella näevad inimesed mobiililt või käekellalt ka,mänguaega aga mitte.
                      Oh jummel. Tavaliselt oskavad inimesed arvutada!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                        Mul on vene nimi ja mu vanaisa on venelane, aga kas see teeb ka mind venelaseks? Pole kunagi Venemaal käinud ja oskan ainult paari venekeelset sõna. Iga venekeelse nimega inimene pole venelane.
                        Selle kohta tuleb mul meelde üks sõbra jutustatud lugu. Kui ta mereväes aega teenis, siis olnud seal ka üks vene nimega (nii ees kui perenimi) mees. Temast enam eestlast ja eestluse eest väljas olijat aga enam mereväes vähemalt ei olnud. Mees rääkis kuidas tal läheb kohe käsi rusikasse kui venelast näeb ja raudselt esimene mees lahinguväljal kui Venemaaga peaks sõjaks minema. Mine sa võta nüüd kinni kus tõde on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Selle kohta tuleb mul meelde üks sõbra jutustatud lugu. Kui ta mereväes aega teenis, siis olnud seal ka üks vene nimega (nii ees kui perenimi) mees. Temast enam eestlast ja eestluse eest väljas olijat aga enam mereväes vähemalt ei olnud. Mees rääkis kuidas tal läheb kohe käsi rusikasse kui venelast näeb ja raudselt esimene mees lahinguväljal kui Venemaaga peaks sõjaks minema. Mine sa võta nüüd kinni kus tõde on
                          tõde on kesa kohvipaksu pealt näha.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Oh jummel. Tavaliselt oskavad inimesed arvutada!
                            Kas sul aju on? Mängud ei alga mitte kunagi täpselt piletil kirjas oleval ajal. Kellaaeg on seal täiesti ajuvaba. Miks sinu(ja teiste idiootide) arvates telekast vaadates on ekraanil mänguaeg ja mitte kellaaeg?

                            Kommentaar


                              Vaatad, täpselt, mis kell kohtunik avavile annab ja voilaa. Pole eriti raske.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                                oi kui lahe..nii et sina oled sellise väikse tablookõkatsiga, mida vaevu näeb, rahul?
                                tegelt sa vingud täitsa õige asja kallal, õige ja suur tabloo peaks olema 101 prossa!!
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X