320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähenevate koondisemängudega seoses on tekkinud mõned mõtted. Kõigepealt üks idee uueks hüüdlauseks:

    'Eesti käes on vägi ja võim!'

    1:24-1:47



    mõned võimalikud laulujupid (ntks väravate puhul, selle aeglase ja veniva lalaaa lalaaa asemel)

    let's go fucking mental asemel 'hüppab kogu (või 'rõõmus' värava puhul) Eesti lalala... (2-3x)


    Tuleks võtta eesmärgiks, et valikmängudeks hüppab juba kogu staadion

    bouncy bouncy bouncy bouncy asemel Eesti Eesti Eesti Eesti shalalalalala


    Jah, need oleksid kopeeritud ja mitte originaalsed, pähh eks ole aga samas lihtsad ja võimaldaksid aktiivsemat kaasaelamist.


    Mõned mõtted veel:

    Kui meeskonnad tulevad väljakule, siis see 'Heia Eesti' (plaksutamine ja käed peakohale) sobib hästi tervituseks aga hiljem võiks seda vältida.

    Tervituseks sobiks ka see (oku tõi selle mingis teemas kunagi välja)


    'oooo See on Eesti..uhh ahh..See on Eesti, see on Eesti, see on Eesti.. uuh aah (2x) (uuh aah näiteks asendada sõnaga 'koondis' või uuesti jõuliselt 'Eesti'?)


    Pikemad laulud (Hommikul, kui tõuseb päikene... ja Iga mees on oma saatuse sepp...) võiksid olla kasutuses ühe korra mängu jooksul

    Eesti suru, (Soome) vastu muru! - rusikas üles ja vibutus


    Eelmise aasta viimastes mängudes olid ka mõned dirigendid. Efekti kindlasti oli aga minu meelest oleks kasu suurem, kui nad paikneksid b6 ja b7 sektori vahel (just b7 kaasatõmbamiseks, sest b6 on üldiselt aktiivsem.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      See Hammarby oma on küll väga hea aga võikski olla nii nagu ütlesid, et jääks selle uuh aah-iga.

      Kommentaar


        Eelmine kord oli tõesti väikest arengut näha juba ja rahvas hüppas ja sai sallid pea kohale. Mayhemilt väga head plaanid ja neid võiks tõesti proovida.

        Kuid Soome vastu peame proovima dirigendid paigutada kuidagi nii, et fännisektoris laulaks vasakpool, keskmised ja parempool ühtlaselt ja koos koguaeg! Dirigendid ma ei tea, viibutagu üksteisele sõrmi vms. millega annavad teada mis järgmiseks. Eelmisel korral oligi see probleem, et tihti kõik 3 laulsid oma laulu ja ei tulnud maksimaalselt efekti.

        Kommentaar


          Mayhemi plaanidest meeldis mulle Metsatöll ja Hammarby. Metsatöll eriti veel sprst, et see pole teistelt fännidelt laenatud.

          Ma olen juba mitu mitu aastat mõelnud, et peaks tegema plagu teksitiga:
          Tuleme kui tuulte pojad,
          võitleme kui verevennad!


          See siis metsatöllu laulust "lahinguväljal näeme raisk"

          küll aga ma ei ole nõus, et pikemaid laule vaid korra laulda, võib küll ikka ka mitu korda

          a nüüd peaks eesvehklejatega plaani pidama, et mis ja kuidas - Brandon, Margus?
          Näiteks see rusikanäitamine oli hää, aga et asi käima läheks peaks eesvehleja liigutused jms. kõik nähtavaks tegema, et nüüd nii ja nii.


          tuleb ilmselt täismaja ja tavarahvale võiks sohowd näidata, et nad kasvõi selle meeleolu pärast ikka ja ikka tagasi tuleks

          Kommentaar


            Jalgpallihaigla.

            Mina arvan niiviisi, et dirigendid peaks kokku omavahel saama ja kõik läbiarutama. Sesmõttes jah mingi ühine värk võiks toimida fännikas.

            Kommentaar


              Sorrivaan kui ma nüüd teen tühjast tüli, aga, üks asi jäi küll painama. Eks öelnud minugi vanaema, et pole hullemat, kui aktiivne loll. Soovin pikka pidamist seltskonnale fännikal, kes mängu eel enne põhiakordi ehk enne kui teadustaja jõudis välja hüüda number-11-indrek... hakkas juba röökima tavapärast eesti-suru...muudjama. Ea töö!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                head tööd tegid fännid, kes kohal oli. Möllu ja kisa(laule) ikka oli kõvasti

                Kommentaar


                  Minu arvates võiks selle sisse tuua jälle, et teadustaja ütleb mängija eesnime ja siis fännid hüüavad perekonna nime. Selline asi pelas täitsa hästi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    See ruupor küll eriti ei toiminud, isegi viie meetri peale polnud kuulda. Aga mõte on ju hea, tehnika lihtsalt vedas alt.
                    ma hangin valikmängude ajaks ruupori, väheke võimsama vast siis, küll siis on kuulda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See ruupor küll eriti ei toiminud, isegi viie meetri peale polnud kuulda. Aga mõte on ju hea, tehnika lihtsalt vedas alt.
                      Lärm oli tõesti liiga suur aga tähelepanu ning silmsideme sai sellega kätte. Ainult seal keskel hoiti salle peakohal, kui kästi.

                      Võimsama ruuporiga ei saa sisse ning arvatavasti valikmängudele ei lubata üldse ruuporeid.

                      + rongkäigul sai sellega väga hästi hakkama... ja kuidas Steiv sellega vabaduse väljakul rahvast kokku ajas =)
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Tuleme kui tuulte pojad,
                        võitleme kui verevennad!
                        Kunagi (oh aegu ammuseid) oli marja seltskonnal KSMK mängude ajal eestlaulja. Nii ta siis karjus seal, tübeteika peas, viisijupi ette ja ülejäänud lasid tagant järgi. Steivi toodud viisijupp oleks ideaalne kui kaks eestvedajat selle ette laulaks ja ülejäänud fännikas siis kordaks
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Kunagi (oh aegu ammuseid) oli marja seltskonnal KSMK mängude ajal eestlaulja. Nii ta siis karjus seal, tübeteika peas, viisijupi ette ja ülejäänud lasid tagant järgi. Steivi toodud viisijupp oleks ideaalne kui kaks eestvedajat selle ette laulaks ja ülejäänud fännikas siis kordaks
                          kle, see mõte on ju väga lahe. regilaul omas võtmes!

                          Kommentaar


                            Tr eile mingi vana fännikas seisab tuimalt käed taskus ja kõrvaklapid peas, ma saan aru, kui ei tea hüüdlaused vms, aga "Eesti!" oskab kyll igayks ju hõigata.. Sellised tuleks ära blokeerida fännikast :$

                            Kommentaar


                              Võitle, Eesti võitle!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Võitle, Eesti võitle!
                                mhmh ja siis "eeeeeeeo Eesti" ja siis (nii vahelduse mõttes) "võitle, Eesti, võitle" ja siis (et jumala eest üksluiseks ei läheks) "eeeeeeo Eesti" ....
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X