320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    EESTI- ITAALIA MÄNGUST ALGAB SURM PASUNATELE!!
    Kuidas keelata, kui neid müüakse staadionil
    Mul isiklikult pole pasunate vastu midagi, kui "törts" õiges kohas teha; viimasel mängul oli kohati tunne, et mõnel puhujal käis kestvusvõistlus
    Usk kaob viimasena...

    Kommentaar


      Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
      Teha analoogse kujundusega rinnamärk?
      Usk kaob viimasena...

      Kommentaar


        plakat paistaks rohkem silma

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          saab pasunatest lahti siis tuleb ilmselt dirigendid kuidadgi laiali jaotada et ka küljetribüünid laulma hakkaks, muidugi tuleks kasuks laulusõnade printimine

          btw, ehk kolime selle fänluse teemaga õigesse topicusse?
          Ära kujuta ette, kuskil peab olema ruumi ka tava jalgpallipublikule, kes soovivad analüüsiva pilguga mängu vaadata, mitte häält ära karjuda.

          Kommentaar


            Huvitav miks premiershipis vms neid nn. analüüsivaid pealtvaatajaid palju ei leidu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              Huvitav miks premiershipis vms neid nn. analüüsivaid pealtvaatajaid palju ei leidu?
              Jepjep, kõik pealtvaatajad laulavad 90 minutit. Muidugi tore, et väga paljud pealtvaatajad just kohalikud on, eks?

              Kommentaar


                Kes teeb suure plakati "Lindpere, miks sa koondist täna ei aita ???"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Kes teeb suure plakati "Lindpere, miks sa koondist täna ei aita ???"
                  Igaks juhuks võiks inglise keelse teha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Kes teeb suure plakati "Lindpere, miks sa koondist täna ei aita ???"
                    Et asi ei pruugi olla ainult Joelis siis võiks teha pigem "We want Lindpere" või midagi sellist, et nii EJL kui ka mees ise saaks aru, et fäänid tahavad teda koondises näha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Et asi ei pruugi olla ainult Joelis siis võiks teha pigem "We want Lindpere" või midagi sellist, et nii EJL kui ka mees ise saaks aru, et fäänid tahavad teda koondises näha.
                      Jep, see on palju parem. Kui keegi suudaks sellise teha- kiitus!

                      Kommentaar


                        Pasunatest.

                        Ma arvan, et enamustel poleks selle vastu midagi, kui pasunad oleks, aga normaalses koguses,puhutakse õigetel hetkedel ja teeksid ka normaalset häält. Aga kui mitusada suvelaagri 5 aastast puhuvad kriiskavaid 15 krooniseid pasunaid 90 minutit, nii et teisi fänne kuuldagi pole võiks ikka mingil hetkel mõelda, et see plastmassjunn pooleks murda ja prügikasti visata.

                        Kommentaar


                          Ma oleks käpp jagama laulusõnu enne suurt matchi, ma igatahes tahaks Eestis seda üleüldist jalgpalli fännide kultuuri paremaks muuta. Sest praegu on tulemas suur hulk tavainimesi vaatama seda mängu ja no.. igamäng peaks tegelikult olema.

                          Et nende laulusõnadega ma ei tea kuidas on ja jääb ja see sõnade jagamisvärk... Miks mitte panna 2 ühist asja kokku? Eestlane on laulurahvas ja Jalgpall on atraktiivne sport kus laul käib sellega koos.

                          Käige ideesid välja mida tuleks alustuseks teha, paneks asja käima.. need kes tõesti arvavad, et Laul ja Jalgpall Eesti koondise mängude ajal peaks käima käsikäes mitte vuvuzelade (pasunate) ähmaseks taustamuusikaks.

                          Kommentaar


                            Noh põhimõtteliselt on ju siin ka täispikke laule mida ei laulda: http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=11

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                              Pasunatest.

                              Ma arvan, et enamustel poleks selle vastu midagi, kui pasunad oleks, aga normaalses koguses,puhutakse õigetel hetkedel ja teeksid ka normaalset häält. Aga kui mitusada suvelaagri 5 aastast puhuvad kriiskavaid 15 krooniseid pasunaid 90 minutit, nii et teisi fänne kuuldagi pole võiks ikka mingil hetkel mõelda, et see plastmassjunn pooleks murda ja prügikasti visata.
                              Sita võrdluse tood siinkohal. Suvelaagri põnnid käivad - kui juhtub nende laagri ajal mänge olema - vaatamas vaid üht mängu kogu aasta jooksul ja ülejäänud nädalajagu päevi teevad tublisti trenni ja lustivad treeneritega. See, kui poiskad - VÄGA paljud neist maapoisid, kes esmat korda elus Tallinnas ja seda enam veel jalgpallistaadionil koondisele kaasa elamas - pasunad törtsutavad ja tribüünid siniseks värvivad (mida on rohkem kui täiskasvanud fännid suudavad suurema enamuse muude koondisemängusde ajal, muide), on minu meelest ainult ja ainult kiiduväärt ettevõtmine jalgpalli(fänluse) arendamiseks. Äran'd torise nende pasunate pärast, mida lapsed piuhuvad, lapsed on õppimisvõimelised ja küllap saavad varsti aru, et nii pole hää - sa tegele parem suurte jõmmide-jõmmitaridega, kel pasun suhu kinni kasvanud.

                              Edu!

                              PS - jah, minu poiss käis ka suvelaagris ja Fääri mängul. Pasunat ei puhund, aga siiski.

                              Kommentaar


                                LINDPERE = REETUR plakatit tahaks mängul näha !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X